Komendanci już po szczepieniach

0

Wczoraj w Tarnobrzegu rozpoczęły się szczepienia służb mundurowych przeciw Sars-CoV-2 . Szczepienia obejmują funkcjonariuszy Policji, strażaków PSP i OSP oraz strażników miejskich. Jako pierwszy dawkę szczepionki przyjął Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu, inaugurując w ten sposób akcję i dając dobry przykład mundurowym.

Od rana w punkcie szczepień przy ul. Targowej w Tarnobrzegu prowadzone są szczepienia służb mundurowych powiatu tarnobrzeskiego. Jako pierwszy szczepionkę przeciw Sars-CoV-2 przyjął Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu podinsp. Marek Pietrykowski. Szczepieniu poddali się również policjanci, strażacy Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej, a także strażnicy miejscy.

Aby szczepienia przebiegały sprawnie i nie obciążały medyków szczepiących inne grupy, funkcjonariusze przyjęli szczepionkę w wyznaczonych dla nich godzinach.

Zaszczepienie się policjantów, którzy na co dzień podejmują interwencje wobec różnych osób i służą na tzw. „pierwszej linii”, da im poczucie zwiększonego bezpieczeństwa. Jest to ważne nie tylko dla samych funkcjonariuszy, ich rodzin i współpracowników, ale także osób, z którymi mają kontakt i wobec których podejmują czynności służbowe.

/Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here