Pomóżmy Krzyśkowi pokonać raka.

9

Rok temu dowiedziałem się, iż choruję na raka jelita grubego. Obecnie jestem w trakcie chemioterapii, która nie przynosi poprawy, a co za tym idzie, potrzebuję bardzo drogiego leczenia.

Pieniądze potrzebne mi są na dalszą terapię, która nie jest refundowana w Polsce, koszt miesięcznego leczenia to 20-30 tys. zł.

W lutym skończyłem 33 lata. Obecnie jestem na rencie, pracowałem w firmie produkującej izolatory. Byłem bardzo zadowolony ze swojego życia aż do momentu, gdy podczas rutynowych badań dowiedziałem się o chorobie. Jestem już po 25 chemioterapii, z każdą kolejną moje nadzieje na powrót do zdrowia gasną. Nie sądziłem, że znajdę się w tak ciężkiej sytuacji, w której będę zmuszony prosić obcych ludzi o pieniądze, ale jestem pod ścianą.

 

Aktualnie myślę jedynie o tym, by znowu żyć tak jak dawniej. Moim jedynym marzeniem jest powrót do codzienności sprzed choroby.

Darowizny na rzecz leczenia Krzysztofa można przekazywać na konto: 37124027441111001010598002

 

9 KOMENTARZE

  1. Fajny chłopak. Trzeba mu pomóc, aby mógł cieszyć się życiem.
    Wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu do zdrowia Krzysztofie!!!

  2. O co tutaj chodzi z ceną tego leku, przecież gdyby on był zrobiony w całości z platyny to byłby tańszy, ale nie o to tutaj chodzi firmie farmaceutycznej.Człowiek stoi pod ścianą, chcesz żyć to płać, nie stać cię poczekamy, albo inni kupią, to nieludzkie. Krzysztof trzymaj się.

  3. Trzymam mocno kciuki za Twoj powrot do zdrowia i za pomyslne zakonczenie zbiorki! Pomozmy, nie przechodzmy obojetnie, przed Nim jeszcze wiele dobrego! Nie poddawaj sie, wierze w Ciebie :)

  4. Ja też mocno trzymam kciuki za tego chłopaka i nie mogę zrozumieć dlaczego takie leki nie są refundowane, nie dość, że ktoś jest bardzo chory, to jeszcze do tego musi martwić się o pieniądze…Może należałoby pomyśleć o jakimś charytatywnym koncercie, może okoliczne władze pomogłyby? Warto nagłośnić zbiórkę w Tarnobrzeskim Radio Leliwa. Im większy rozgłos, tym większa szansa na uzbieranie tych pieniędzy. Wierzę, że ludzie pomogą Ci. Jesteś bardzo silny i oby te wszystkie cierpienia zostały Ci wynagrodzone, oby choroba za jakiś czas była tylko wspomnieniem. Powodzenia;)

  5. O co tutaj chodzi ? znam wiele osob, ktorzy przeszli raka jelita i nikt nie placil zadnych chorych kwot. Proponuje sie przejechac do Krakowa – szpital onkologiczny na ul.Garncarskiej i tam pogadac z lekarzami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here