Z prywatnej kieszeni kupili pralko-suszarkę dla ratowników medycznych

19

Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Diektiarenko wraz z radnym Tomaszem Dziemianko ufundowali z własnej kieszeni nową pralko-suszarkę dla Zespołu Ratownictwa Medycznego ze Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie.

Wiemy, że ten sprzęt jest w tym momencie bardzo potrzebny. Po każdym wyjeździe na akcje, stroje ratowników wymagają dokładnego czyszczenia i suszenia. – mówi Damian Diektiarenko. –Bardzo cenimy pracę ratowników i pielęgniarek, zwłaszcza w tym trudnym dla wszystkich okresie, dlatego postanowiliśmy z własnych środków zakupić ten sprzęt – dodaje Tomasz Dziemianko.

19 KOMENTARZE

  • Jeden taki – ale mi dowaliles. Ojoj od tygodnia nie mogę się pozbierać. Normalnie – Himalaje geniuszu i ciętej lasowiackiej riposty przybily mnie do ziemi. Aż się nie mogę doczekać co mi jeszcze dowalisz na święta – tak żebyś miał okazje znowu sam sobie poplusikować!

  • Nie czepiaj się bez powodu spokojnych ludzi i nie pouczaj dorosłych rozstrzelonym drukiem , moga chodzic jak chca , z kim chca i kiedy chca.Tobie nic do tego. Niech kazdy pilnuje siebie .Ja epitetów nie używam i nie oceniam nych , może zauważyłeś? ??

  • Po co głupio komentujesz, weź Ty się choćby np za szycie maseczek. A jak masz głupio pisać nie pisz wogóle. Cwaniak

 1. pomagać pomagać jeszcze raz pomagać ale chwalić się , wszystko na pokaz aby były zasługi
  bo kupił to czy coś innego – bardzo brzydko
  można było napisać tak dwóch panów radnych zakupiło pralko suszarkę za co dziękujemy Panie Redaktorze , ale nie trzeba zdjęcia , nazwiska – kiedyś będą gotowe chyba o to chodzi bo o co?Pomagajmy w ukryciu czy ktoś pamięta był kiedyś taki program chyba Niewidzialna Ręka a tu co ?????????????????????????????????
  Ja źyczę wszystkim ZDROWIA

 2. Coś wam powiem. Jak się ktoś nie pochwali to pojawi się jakiś kosmita i będzie krzyczał „a co radni zrobili dla sprawy”. Jak poinformują co zrobili to taki sam komsita napisze „patrzta! Lansujo się”. Nie dogodzi kosmicznym lasowiakom. Burmistrz i starosta dali już trzynastkę na szpital?

 3. gagarin czytaj dokładnie wypowiedz odnośnie że radni zakupili …. itp i oky ale zdięcia , nazwiska czy to nie lansowanie oczywiście że lansują się , jeszcze nikt tak się nie lansował jak właśnie radni PIS myślę źe społeczeństwo wie o co chodzi i aby to nie zadziało odwrotnie w przyszłości , tak często się kończy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here