Zabawa u strażaków

0

Anulki,   coroczna impreza organizowana przez Dom Pomocy Społecznej w Nowej Dębie, jak zwykle zgromadziła prawdziwe tłumy amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu. Była dobra muzyka, wyśmienity poczęstunek i wspaniała atmosfera.

Na piknik w siedzibie OSP w Porębach Dębskich, w miniony czwartek, 24 lipca, przyszli nie tylko pensjonariusze DPS, pracownicy placówki, ale też przyjaciele z okolicznych DPS-ów, m. in. z Tarnobrzegu, Stalowej Woli  i  Cmolasu oraz członkowie kilku stowarzyszeń z Nowej Dęby. Byli też sponsorzy zabawy i goście ze Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu na czele ze starostą Jerzym Sudołem.

– Z okazji imienin Anny, chciałem złożyć wszystkim solenizantkom życzenia – mówił Jerzy Sudoł. – Nigdy nie zapominam o tych imieninach, bo moja córka ma na imię Ania.

Na życzeniach się nie skończyło. Solenizantki zostały uhonorowane kwiatami, które wręczyła im Agnieszka Markowicz, dyrektor DPS z Nowej Dęby oraz krótką częścią artystyczną. Było też huczne sto lat, bo jak się okazało jedna z pań właśnie obchodziła swoje urodziny.

O imprezę muzycznie zadbał DJ Sławomir, który bawił gości nie tylko znanymi szlagierami, ale też wspólnym śpiewaniem i dowcipem. Wszyscy uczestnicy Anulek rozstali się z nadzieją, że za rok znów uda im się spotkać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here