Strefa Fitness rusza z masażami! Wygraj bezpłatną wejściówkę!

1

Wywiad z dyplomowaną fizjoterapeutką ze Strefy Fitness Aleksandrą Adamczyk.

 

Masaż  w Klubie Strefa Fitness, dlaczego ?

Masaż zyskuje coraz większe grono sympatyków. Rośnie liczba osób, które zdają sobie sprawę z roli, jaką może odegrać w życiu. Nasza codzienności charakteryzuje się pośpiechem, stresem i  nerwom.  Masaż to idealna recepta na szereg dolegliwości pojawiających się z racji prowadzonego przez nas trybu życia. Dla niektórych to przede wszystkim źródło pozytywnej energii oraz przyjemności, a nie tylko zabiegi zdrowotne.

Dla kogo skierowana jest oferta masażu?

Nasza oferta kierowana jest zarówno dla kobiet, kobiet w ciąży, mężczyzn  i dla dzieci. W ofercie Klubu znajdziemy masaże klasyczne/ lecznicze, relaksujące, gorącymi kamieniami, bańka chińska a już niebawem i kolejne atrakcyjne rozwiązania.

Mogłabyś pokrótce najpopularniejsze   z masaży??

Oczywiście, masaż klasyczny  rozluźniający mięśnie, pobudzający organizm, odpręża i relaksuje. Wskazany dla osób skarżących się na bóle kręgosłupa, sztywność karku i inne dolegliwości związane z motoryką ciała.

Masaż relaksacyjny sprawdza się zarówno w stanach zmęczenia fizycznego – na przykład po długotrwałym wysiłku sportowym, jak i zmęczenia umysłowego – po ciężkim dniu w pracy, czy doświadczeniu stresującej sytuacji. Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala się oderwać się od problemów i rozluźnić się w pełni.

Masaż gorącymi kamieniami świetnie wspiera układ krążenia, poprawiając jego funkcjonowanie Tym samym zwiększa zdolność wysiłkową organizmu. Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym. Osoby potrzebujące głębokiego relaksu i odprężenia całego ciała. Połączenie gorących kamieni bazaltowych z profesjonalnymi technikami masażu mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu człowieka, pozostawiając ciało głęboko zrelaksowane i odprężone. Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po całym dniu pracy.

Masaż bańką chińską to kompleksowy, bardzo skuteczny zabieg redukujący cellulit i ujędrniający skórę. Poprawiając mikrokrążenie skóry, przyspiesza wchłanianie substancji czynnych. Rozbija tkankę tłuszczową, przyspiesza proces lipolizy, usuwa toksyny i wygładza skórę. Zabiegi bańką najlepiej robić seriami. Stosuje się je również do leczenia schorzeń układu pokarmowego, stanów zapalnych, urazów czy zmniejszania napięcia mięśniowego.

Drenaż limfatyczny  na celu usprawnienie krążenia limfy a tym samym zapobiega powstawaniu chorób spowodowanych jej zastojem, służy również likwidacji obrzęków zastoinowych, wysięków limfatycznych, skraca czas resorpcji siniaków i krwiaków. Masaż zapobiega niewydolności krążenia obwodowego, szczególnie w obrębie kończyn dolnych i pozwala pozbyć się efektu zimnych stóp.

Czy jest zatem lepszy sposób na relaks ?? Wydaje mi się że nie – warto skorzystać, z naszej oferty, która świetnie uzupełni treningi na siłowni, bo regeneracja jak wiemy jest szalenie wazna.

Czy na masaż wymagane jest skierowanie od lekarza?

Skierowanie na masaże jest niekonieczne, gdyż jest to oferta masaży prywatnych bez kolejek jak w typowych gabinetach z umowa NFZ. Po prostu kontaktujesz się z nami i umawiasz się na dogodny termin wizyty Twojego relaksu  Istnieje także możliwość wykupienia voucheru z dowolnym masażem dla np. bliskiej osoby jako prezent. Zapraszamy.

KONKURS

Dla Czytelników KONKURS w którym do wygrania jest BEZPŁATNY WYBRANY MASAŻ w Strefie Fitness. Zasady są proste. Wystarczy wysłać na adres e-mail: marekostapko@gmail.com wiadomość o temacie: „Masaż” i w treści wiadomości podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Spośród osób które do poniedziałku 27 lutego 2017 roku do godziny 12:00 przyślą maila, zostanie rozlosowana nagroda. Konkurs adresowany do osób powyżej 16 roku życia.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here