101 Grand Prix Vctora Amatorów i Weteranów w badmintonie w Mielcu

2

W Mielcu z udziałem zawodniczek i zawodników z Polski południowo – wschodniej z 3 województw: małopolskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego rozegrany został 101 turniej badmintona Grand Prix Victora Amatorów i Weteranów. Bardzo dobrze spisali się w nim badmintonowi amatorzy i weterani z Nowej Dęby.

W grze pojedynczej w kategorii „Old boys” po raz pierwszy w swojej karierze zwyciężył Jacek Tomasiewicz, a na miejscu trzecim uplasował się Mieczysław Sitko. Jacek godnie zastąpił trenera badmintonistów Stali Nowa Dęba, ikonę mieleckich turniejów Adama Bunio, który nie mógł wystąpić w tym turnieju ze względu na to, że w tym czasie przybywał ze swoimi podopiecznymi na Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików w Suchedniowie.

 W grze podwójnej rozgrywanej w formule open miejsce drugie wywalczył debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Jacek Tomasiewicz, a na miejscu trzecim uplasował się debel mężczyzn: Mateusz Piekarz (Nowa Dęba) / Jarosław Mazur (Mielec).
Była to kolejna doskonała promocja środowiska Nowej Dęby przez badmintonistów na arenie regionalnej.

Na zdjęciu badmintonowi weterani z Nowej Dęby na turnieju w Mielcu, od lewej strony: Mieczysław Sitko, Mateusz Piekarz oraz Jacek Tomasiewicz.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here