106 Grand Prix Victora Amatorów i Weteranów w badmintonie w Mielcu

0

W Mielcu z udziałem wielu zawodniczek i zawodników z Polski Południowo – Wschodniej rozegrany został 106 Grand Prix Victora Amatorów i Weteranów w badmintonie.
Nie zabrakło w tych zawodach oczywiście badmintonowych weteranów z Nowej Dęby, którzy tradycyjnie nadawali ton rywalizacji i spisali się na przysłowiową szóstkę, dominując w kategoriach: „Old boys”, „Runners Up” oraz w grach podwójnych rozgrywanych w formule „Open”.
W grze pojedynczej w kategorii „Old boys” całe podium dla weteranów badmintona z Nowej Dęby.
W sposób zdecydowany zwyciężył najstarszy uczestnik 106 Grand Prix 57 – letni Adam Bunio, na co dzień trener badmintonistów Stali Nowa Dęba, drugie miejsce wywalczył Jacek Tomasiewicz, a trzecie miejsce wywalczył Mieczysław Sitko.
W grze podwójnej rozgrywanej w formule „open’ pierwsze miejsce wywalczył kombinowany debel mężczyzn: Adam Bunio (Nowa Dęba) / Bartosz Curzytek (Ropczyce), a drugie miejsce przypadło deblowi nowodębian: Mieczysław Sitko / Jacek Tomasiewicz.
W grze pojedynczej w kategorii „Runners Up” Adam Bunio uplasował się na miejscu piątym.
Warto odnotować, że był to znakomity powrót Adama Bunio na mieleckie korty po sześciomiesięcznej przewie spowodowanej obowiązkami trenerskimi.
Na zdjęciach stoją od prawej strony: Adam Bunio, Bartosz Curzytek (Ropczyce), Mieczysław Sitko, Jacek Tomasiewicz i Mateusz Piekarz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here