19 Plebiscyt Echa Dnia. Nasi sportowcy nagrodzeni!

33

08-01-2012

Marcelina Serafin – lekkoatletka MKS Stal Nowa Dęba
i
Adam Bunio – trener badmintonistów MKS Stal Nowa Dęba

Laureatami 19 Plebiscytu Sportowego 2012 Roku na :

– Talent Roku 2012

oraz

– Trzech Najpopularniejszych Trenerów w Tarnobrzegu i Powiecie Tarnobrzeskim !!!

KOLEJNY WSPANIAŁY SUKCES NOWOBĘBSKIEGO SPORTU !!!

To historyczny sukces trenera Adama Bunio, który drugi raz z rzędu został wybrany do trójki najpopularniejszych trenerów. Czego jeszcze nikt z MKS Stal Nowa Dęba oraz z terenu Miasta i Gminy Nowa Dęba nie dokonał na niwie sportowej !

Marcelina Serafin – Stal Nowa Dęba, lekkoatletyka. Ma 17 lat. Nowodębska biegaczka, której talent rozwija się tak szybko, jak jej koleżanki po fachu, czyli Katarzyny Wojciechowskiej. Jej trenerem jest Bogdan Karkut.GRATULUJEMY NASZYM LAUREATOM I ŻYCZYMY IM KOLEJNYCH SUKCESÓW !

33 KOMENTARZE

 1. A ja się pytam czy Pan burmistrz opracował już jakieś szczegóły budowy bieżni lekkoatletycznej? Jakiś projekt, sposób pozyskania zewnętrznych funduszy itp.

 2. [quote]A ja się pytam czy Pan burmistrz opracował już jakieś szczegóły budowy bieżni lekkoatletycznej? Jakiś projekt, sposób pozyskania zewnętrznych funduszy itp.[/quote]

  dobre pytanie! GMINNY stadion CZEKA!
  PO SZATNI W CYGANACH CZAS NA BIEŻNIE!

 3. Pytam z grzeczności.Adaś a czy te kieliszki porcelanowe to masz jeszcze no wiesz te z Białorusi .Samogonik w nich szczególnie smakował.Ech to były czasy łza się w oku kręci.

 4. Niestety ani Marcelina nie zajęła pierwszego miejsca ani Bunio trzeciego. Z sukcesu nici :( . Zobaczcie na stronie Echa. Niezła afera. Nie wygrali ci co mieli wygrać więc się zmieniło wyniki.

 5. Nie podniecajmy się. Ani Pan Bunio ani Marcelina nie pchali sie do żadnego plebiscytu ale zostali nominowani przez gazetę, bo się dużo o nich pisze i samo to jest dla nich sukcesem bo zostali wyróżnieni. A plebiscyt to tylko zabawa polegajaca na tym kto uzbiera większa liczbę głosów i nie ma w tym nic złego pod warunkiem,że się szanuje zasady gry. Prawda jest jednak taka,że na 3 dni przed końcem głosowania Marcelina miała nad gościem co rzekomo wygrał prawie 400 głosów przewagi a jak znikneła sonda to nagle nastapiła lawina głosów na talent z Tarnobrzega i przez 3 dni uzyskał dwa razy więcej głosów niż wcześniej przez półtora miesiaca i słuszna przewagę kilkunastu głosów. Tak żeby nie było za dużo ale w sam raz. Jak się mieszka w Tarnobrzegu zna sie odpowiednich ludzi w redakcji to się wie ile wysłać głosów na ostatnia chwilę żeby nie zbankrutować ale bezpiecznie wygrać.Stąd ten szok ,że wygrała Marcelina i natychmiastowe protesty zrospaczonych rodziców jeszcze przed podaniem liczby głosów na poszczególnych kandydatów. Widocznie doskonale wiedzieli ile głosów wystarcza na wygraną i trudno im sie było pogodzić z porażką. Tak naprawdę to nastąpiła totalna kompromitacja dziennikarzy z Echa Dnia, którzy nawet niebyli w stanie wyjaśnić w czym tkwił błąd. Teraz poblokowali fora i czekaja aż sprawa ucichnie. Ale żyjemy przecież w Polsce.

 6. Ku.r.wa Ostapko co ty pierdo…lisz gdzie ten Bunio
  ro bisz w h…j.a czytelników info proszę o sprostowanie bo mnie szlag trafi .
  cytat z echa :

  Klasyfikacje na najpopularniejszych trenerów wygrał szkoleniowiec drugoligowych siatkarek Anser Siarki Tarnobrzeg Andrzej Dróbkowski, który ten sezon ma burzliwy w wydarzenia. Najpierw miał olbrzymie kłopoty ze skompletowaniem składu, a przed meczem z Pogonią Proszowice ze względu na udar znalazła się w szpitalu. Trener Dróbkowski wraca na szczęście do zdrowia, szkoleniowiec ten prowadzi już zajęcia z drużyną. Drugie miejsce przypadło szkoleniowcowi Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate Ryszardowi Kiperowi, a trzecie byłego szkoleniowcowi Siarki Tarnobrzeg Michałowi Szymczakowi, który chwilowo nie prowadzi żadnego zespołu.

 7. FRUSTRACIE.. Najpierw był trener Bunio który nawet dostał dyplom itd. (jak na zdjęcu) po czym ECHO zmieniło wyniki… poczytaj a później się pultaj:
  [quote]Bijemy się w piersi. Omyłkowo obliczyliśmy wyniki 19. Plebiscytu Echa Dnia na 10 Najpopularniejszych Sportowców, trzech trenerów i trzy talenty w 2012 roku. Dziś podajemy prawidłowe.[/quote]
  ECho DNia: [url]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130108/SPORT06/130109069[/url]

 8. A ja gratulowałem gościowi i jak wyglądam.A do Marka nie masz co pyskować,dał się wypuścić staremu lisowi z echa.

 9. Ordon jest za cienki by tak mieszać… Mieszać to on może lasowiakom w tym grajdole. Wyżej nie podskoczy bo wprawdzie długi ALE CIEŃKI.

 10. hmm nie rozumiem jak Bunio moze być wyróżniony skoro jego zawodnicy nie odnoszą jakiś większych sukcesów, a np. trenera Karkuta który odnosi sukcesy ze swoimi zawodniczkami nie doceniono , no i oczywiście najśmieszniejsze jest to, że w tym pseudo plebiscycie nie znlazło się miejsce dla najlepszego obecnie zawodnika Stali Kamila Gurdaka :)

 11. [quote]To historyczny sukces trenera Adama Bunio, który drugi raz z rzędu został wybrany do trójki najpopularniejszych trenerów. Czego jeszcze nikt z MKS Stal Nowa Dęba oraz z terenu Miasta i Gminy Nowa Dęba nie dokonał na niwie sportowej ! [/quote]ALE TO PRZECIESZ NIE PRAWDA ECHO ODWOŁAŁO RANKING, CZY WY TU W DĘBIE NIC NIE WIECIE?

 12. Ostapko podzielil mieszkancow na ZA i NIe ,i jednisa nawet ZA,a inni nawet PRZECIW,ale i tak przed wyborami wszystko dopisze do rachunku ORDONA B)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here