23 FINAŁ WOŚP W NOWEJ DĘBIE

33

1 stycznia 2015 r. ok. 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 22 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę ponad 590 mln zł. Wszystko dzięki hojności darczyńców. Temat 23. Finału precyzuje cel najbliższej zbiórki – ,,Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

Sztab tegorocznego WOŚP będzie się mieścił w Samorządowym Ośrodku Kultury, gdzie zarejestrowano aż 81 wolontariuszy z nowodębskich szkół, kół zainteresowań naszego ośrodka oraz związku emerytów.

Wolontariusze opatrzeni identyfikatorami będą kwestować na terenie miasta i gminy Nowa Dęba oraz gminy Majdan Królewski już od godz. 8:00. W ubiegłym roku zebraliśmy 16.468,66 zł. – wtedy kwestowało 71 wolontariuszy. Mamy nadzieję na więcej w najbliższym finale.
Zbiórce będą towarzyszyć występy artystyczne oraz loteria fantowa i kiermasz, na które serdecznie zapraszamy.
Program artystyczny WOŚP (scena przed budynkiem SOK) – początek imprezy godz.16:00
GODZ.16:05 – koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Dębianie”
GODZ.16:30 – prezentacje artystyczne dzieci
GODZ.17:10 – występ Mażoretek „Diament” z Chmielowa
GODZ.17:30 – koncert zespołu MIND
GODZ.18:30 – koncert gwiazdy wieczoru – VENA VALLEY
GODZ.20:00 – światełko do nieba

/mig

—————–

studio helena reklama

33 KOMENTARZE

 1. Dajcie spokój z tym oczernianiem p. Szurgocińskiego. Najlepiej nic nie robić, siedzić cicho na dupie, pić piwo i oskarżać wszystkich dookoła. Weźcie się za robotę lenie!!!!!!

  • Szurgociński za organizację WOŚP dostał pieniądze. Chciałbym wiedzieć, kto jeszcze dostawał. I to za wszystkie finały. Od początku, gdy Szurgot maczał palce w WOŚP w ND.

 2. Z roku na rok co raz gorzej, skromniej. Gdzie czasy, gdy ludzie czekali na WOSP niczym na dni ND, przyjechala jakas gwiazda, zagrala fajny koncert. Wieje nuda i tyle, program jak na kazdej uroczystosci/wydarzeniu miejskim. Szkoda ;(

 3. Panie Adamie nie idz ta droga co Owsiak,ratuj DUSZE, podziel to co uzbieraja dzieciaki na mrozie pomiedzy nich, Owsiak juz sie nachapal do woli

 4. po 1 proponuje poprawic juz na wstepie date finału z 1 na 11 stycznia
  po 2 nie chce mi sie wierzyc ze deba zbiera ok 16-17 tysiecy, tyle to moze zebrac z samych puszeka ja sie pytam gdzie sa pieniadze ktore daja prywatni lokalni przedsiebiorcy ? sklepy piekarnie etc? oni tez zazwyzaj sa wymieniani w specjalnych podziekowaniach ?
  po 3 super atrakcje w tym roku, kto wybierał „muzycznie atrakcje” bo chyba tylko samego wybierajacego moga rajcowac takie klimaty…

 5. Przyjeżdża świetny zespół ale, że mniej znany to już każdy pisze , że nuda, jak nie przyjadą jakieś stare pryki co od 30 lat graja to samo i tv pokazuje non stop to już nie pasuje.No cóż na ograniczenie nie ma lekarstwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here