24 finał WOŚP w Nowej Dębie – Program

22

10 stycznia 2016 r. ok. 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 23 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę 650 mln zł. Wszystko dzięki hojności darczyńców. Temat 24. Finału precyzuje cel najbliższej zbiórki  „Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów”.

Sztab tegorocznego WOŚP będzie się mieścił w Samorządowym Ośrodku Kultury, gdzie zarejestrowano 61 wolontariuszy  z nowodębskich szkół, kół zainteresowań naszego ośrodka oraz związku emerytów.Wolontariusze opatrzeni identyfikatorami będą kwestować na terenie miasta i gminy Nowa Dęba oraz gminy Majdan Królewski  już od godz. 9:00. W ubiegłym roku zebraliśmy aż 18.797,89 zł. – Mamy nadzieję na więcej w najbliższym finale!

Zbiórce będą towarzyszyć  występy artystyczne, loteria fantowa, kiermasz i tradycyjna wojskowa grochówka, na które serdecznie zapraszamy.

Program artystyczny WOŚP  – początek imprezy godz. 17:00 sala widowiskowa SOK

godz. 17:00 – Koncert  Noworoczny Mieleckiej Orkiestry Kameralnej (obowiązują wejściówki dostępne w sekretariacie SOK)

 

Scena plenerowa przed budynkiem SOK:

godz. 18:30 – prezentacje artystyczne dzieci ze Szkoły Podstawowe w Tarnowskiej Woli

godz. 18:40 – pokaz karate Kyokushin

godz. 18:50 – występ wokalistów ze Studia Muzyki Rozrywkowej eMKa

godz. 19:00 – prezentacje artystyczne uczniów ZS nr 2

godz. 19:10 – koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Dębianie”

godz. 19:30 – występ Mażoretek „Diament”  z Chmielowa

godz. 19:45 – skład „Alegoria” (hip-hop)

godz. 20:00 – Światełko do nieba

22 KOMENTARZE

 1. Dywersja normalnie… Celowe działanie – kijowy program – kiepskie datki – Orkiestra w Dębie umiera, księża zadowoleni:-( Przykre to.

  • Cos mi sie wydaje ze owsika 10 Stycznia w telewizji nie bedzie ,chyba ze za obecnosc wylozy kase i to nie mala

  • To jak Ty , albo Twoje dziecko będzie musiało trafić do szpitala to wara ! Ale oczywiście nie – nikt nie da , ale jak coś się stanie dziecku albo Tobie to ratujcie… śmieszne to ;) Powinni wyżucać na bruk takich jak Ty i kazać patrzeć jak dziecko umiera, bo pisiorowe rzekonania :D

  • Ja pomoc owsika to mam stylu na dole, owszem skorzystam z pomocy Panstwowej sluzby zdrowia bo place skladki a tobie wraa od Panstwiwej sluzby i idz do owsika ciekawe czy cie nie WYRZUCI analfabeto na zbity pysk

  • Na dole to masz owsiki które już wyjadły nawet twój ptasi móżdżek…szkoda czasu na dyskusję z analfabetą :-))) A przy okazji skorzystaj z Caritasu to zobaczysz jak to się skończy :-)))))

  • jestem bardzo ciekawy , jakie środki finansowe ponosi nasze miasto i gmina przy realizacji WOSP 2016 ? Czy ktoś ma dane na ten temat ? Ewentualnie dane z innych wcześniejszych organizowanych imprez WOSP ?

  • Jaka tajemnica handlowa, są to pieniądze publiczne i należy się z nich rozliczyć , to samo dotyczy imprezy zwanej Militariada , proszę o zestawienie wydatków na WOŚP oraz na militariadę . Na najbliższej komisji budżetowej proszę radnych o złożenie wniosku w sprawie rozliczenia tych imprez i wykazania kosztów na ww imprezy. Mieszkaniec miasta Maciek J.

  • JUTRO WSZYSCY BIEGIEM DO PUSZEK,KTO NIE MA MOZE WZIASC CHWILOWKE W VIVA DARMOWA POZYCZKA,NALEZY RATOWAC OWSIAKA BO 13 STYCZNIA MA ROZPRAWE W ZLOTORYI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here