72 edycja Grand Prix Victora Amatorów w badmintonie w Mielcu

1

22-04-2013

W Mielcu rozegrana została już 72 edycja Grand Prix Victora Amatorów w badmintonie. Po trzymiesięcznej przerwie na mieleckie korty powrócili badmintoniści Stali Nowa Dęba.

Po raz kolejny doskonale spisał się najstarszy uczestnik tej edycji, trener badmintonistów z Nowej Dęby Adam Bunio, który mimo upływu lat, w dalszym ciągu utrzymuje się w znakomitej formie i wykazuje się żelazną kondycją oraz odpornością psychiczną w najtrudniejszych fragmentach gry.

Tym razem udzielił on prawdziwej lekcji gry w badmintona dużo młodszym od siebie rywalom, odnosząc 101 i 102 zwycięstwo, ciągle śrubując rekord mieleckiego Grand Prix. Najpierw zwyciężył w singlu mężczyzn w kategorii \”Old Boys\”, w finale deklasując Tadeusza Michalika (Tarnów) 2:0 (21:14;21:7).

Następnie wspólnie z Igorem Iwańskim (Mielec) wygrali grę podwójną, która tradycyjnie rozgrywana była w formule \”Open\”. A w najbardziej prestiżowej kategorii, w singlu \”Open\” Adam Bunio wywalczył drugie miejsce. W sumie to już 146 podium dla zwycięzców dla szkoleniowca z Nowej Dęby!

MKS

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here