Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w Suchedniowie

1

W Suchedniowie rozegrany został kolejny Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w badmintonie. Kolejny raz w tym sezonie bardzo dobrze spisali się w nim badmintoniści Stali Nowa Dęba.
W kategorii juniorów młodszych w grze mieszanej zwyciężył mixt kombinowany w składzie: Patryk Kopeć (Stal Nowa Dęba) / Agnieszka Szymaszek (UKS Orbitek Straszęcin), który w pojedynku finałowym pokonał parę kadry Polski: Radosław Wróbel (KB Vol – Trick Kępno) / Izabela Pajek (MKS Orlicz Suchedniów) 2:1 (17:21;21:15;21:11). W grze podwójnej juniorów młodszych na miejscu trzecim uplasował się debel: Patryk Kopeć (Stal0 / Kamil Michałek (UKS Orbitek Straszęcin).
W kategorii młodzików młodszych w grze mieszanej na bardzo dobrych drugich miejscach uplasowali się w grze mieszanej mixt: Jakub Suszyński / Klaudia Kostrzycka (Stal0. W grze podwójnej młodzików młodszych debel chłopców: Jakub Suszyński (Stal0 / Konrad Krystek (UKS Orbitek Straszęcin) oraz w grze podwójnej młodziczek młodszych debel dziewcząt: Klaudia Kostrzycka (Stal) / Gabriela Fluder (UKS Orbitek Straszęcin).
W sumie badmintoniści z Nowej Dęby na podium dla zwycięzców stanęli w Suchedniowie aż pięć razy. Promocja Nowej Dęby i MKS „Stal” Nowa Dęba trwa nadal. Wielkie brawa.

jakubklaudia
Na zdjęciu stoją od lewej strony: Jakub Suszyński, Klaudia Kostrzycka i Patryk Kopeć.

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here