98 Turniej Grand Prix Victora Amatorów i Weteranów w badmintonie w Mielcu

0

W Mielcu z udziałem wielu zawodniczek i zawodników z Polski Południowo – Wschodniej rozegrany został już 98 Turniej Grand Prix Victora Amatorów i Weteranów w badmintonie.

Kolejny bardzo dobry występ zanotowali na swoim koncie badmintonowi oldboje z Nowej Dęby. W grze pojedynczej w kategorii 'Old boys” znakomicie spisał się najstarszy uczestnik tego turnieju, 56 – letni trener badmintonistów Stali Nowa Dęba Adam Bunio, który w doskonałym stylu wywalczył pierwsze miejsce. Na trzecim miejscu uplasował się Jacek Tomasiewicz, a na miejscu czwartym Mieczysław Sitko.

W kategorii „Runners Up” Adam Bunio wywalczył trzecie miejsce.

W kategorii gier podwójnych drugie miejsce wywalczył debel: Adam Bunio / Mieczysław Sitko. Warto zaznaczyć ,ze Adam Bunio powrócił na mieleckie korty po 3 miesięcznej przerwie spowodowanej obowiązkami trenerskimi (cotygodniowe wyjazdy po całej Polsce ze swoimi podopiecznymi) w stylu godnym prawdziwego mistrza oraz fakt, że jako jedyny ze wszystkich uczestników stawał na podium dla zwycięzców aż 3 razy. Było to już 115 zwycięstwo i 171 podium Adama Bunio na mieleckich kortach w ponad 10 – letniej historii trwania cyklu tych zmagań.
Tym samym do znakomitej formy młodych badmintonistów Stali Nowa Dęba, którzy w tym roku zrobili prawdziwą furorę na badmintonowych kortach całej Polski, dostroili się również nowodębscy weterani.