Akcja "Znicz" w Nowej Dębie

7

Jak co roku policjanci w ramach akcji \”Znicz\” będą pełnić służbę na drogach w rejonach cmentarzy, na drogach dojazdowych do nich oraz na głównych ciągach komunikacyjnych.

Droga krajowa nr 9 na odcinku Tarnowska Wola – wzdłuż drogi znajduje się chodnik umożliwiający bezpieczne poruszanie się pieszych na trasie do cmentarza. Parking dla pojazdów jest usytuowany bezpośrednio przy cmentarzu. Dodatkowo jako miejsce parkingowe przeznaczony zostanie jeden pas ruchu na drodze powiatowej w kierunku m. Alfredówka. W miejscowości Jadachy na obszarze niezabudowanym na 134 km drogi krajowej nr 9 obowiązuje obecnie zakaz \”zatrzymywania się\”. Postój pojazdów będzie odbywał się na placu obok cmentarza, jak i na jednym poboczu drogi. Ruch pieszych uczestników ruchu odbywać się będzie po chodniku.

Cmentarz parafialny w miejscowości Chmielów znajduje się przy drodze powiatowej nr 1110R: Postój pojazdów będzie odbywał się częściowo na terenie cmentarza oraz na poboczu wzdłuż ogrodzenia. Na czas prowadzenia działań obowiązywał będzie znak „zakaz zatrzymywania się\” na długości od wiaduktu do przejazdu kolejowego.

KWP

7 KOMENTARZE

  1. Proszę poprawić '' – wzdłuż drogi znajdują się chodnik…''
    Ja wiem,że pośpiech,natłok i inne ale język polski jest za/jebisty i po co go dewastować? …:|
    ps. A i to jest [b]mocne[/b];) – '' Na czas prowadzenia działań… '';);)
    jakoby wojna rychło ,niechybnie zmierza?

  2. jechałem dzisiaj za Radom i dzięki bogu widziałem dwa patrole śmiech na sali w Jadachach stał zapyziały pies z żandarmem i obcinali na **** ,nastepny patrol w Starachowicach pies kierował ludzi na pasy hehee AKCJA ZNICZ -niewypał:(

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here