Awans LKS Tarnowska Wola do A klasy

24

11-06-2012


Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek zawodnicy z Tarnowskiej Woli zwycięskim meczem z wiceliderem potwierdzili swoje aspiracje do gry w wyższej klasie rozgrywkowej. Wygraną 3:1 z Koroną Bojanów nasi zawodnicy udowodnili, że ich miejsce rzeczywiście jest w gronie A-klasowych zespołów.

Przypomnieć należy, zawodnicy z Tarnowskiej Woli grali w A klasie w ubiegłym sezonie i to ogranie na boiskach zaprocentowało w tym sezonie. 10 czerwca przed rozpoczęciem ostatniego meczu w sezonie pomiędzy LKS Tarnowska Wola a LZS Żupawa (5:0), Wiesław Ordon, burmistrz miasta i gminy Nowa Dęba, wręczył kapitanowi drużyny z Tarnowskiej Woli okazały puchar, a Adam Szurgociński – dyrektor SOSiR – przekazał pamiątkową piłkę, na której podpisy złożyli przedstawiciele władz samorządowych woj. podkarpackiego. Prezes LKS Jan Rutkowski otrzymał podziękowanie za zaangażowanie w prowadzenie klubu.

Zawodnikom, trenerowi i działaczom Ludowego Klubu Sportowego Tarnowska Wola gratulujemy awansu do A klasy w podokręgu Stalowa Wola.

Adam Szurgociński
Dyrektor SOSiR

.

24 KOMENTARZE

 1. Awans awansem a obiecanej szatni jak nie było tak nie ma.. Chłopaki maja dwie przerdzewiałe budy (w tym jedna z wagonu) gdzie nie ma anie prądu ani cieplej wody.. To nie są warunki na A-klasę

 2. [quote]Awans awansem a obiecanej szatni jak nie było tak nie ma.. Chłopaki maja dwie przerdzewiałe budy (w tym jedna z wagonu) gdzie nie ma anie prądu ani cieplej wody.. To nie są warunki na A-klasę[/quote]
  Czy 1 milion wystarczy?
  Jak w Cyganach majo mieć za 400 000tys to w Tarnowskiej musi być najmniej za milion. Nie mówiąc już o tym, że trybuny i oświetlenie by się przydały. A-klasa to nie przelewki. Burmistrzu Wieśku, bierz kredyt i do dzieła!

 3. [quote]Czy 1 milion wystarczy?
  Jak w Cyganach majo mieć za 400 000tys to w Tarnowskiej musi być najmniej za milion. Nie mówiąc już o tym, że trybuny i oświetlenie by się przydały. A-klasa to nie przelewki. Burmistrzu Wieśku, bierz kredyt i do dzieła![/quote]
  Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.. Chodzi mi tu nawet o Euro-szatnie takie jakie są na orlikach z ciepła bieżącej woda i prądem. Wydatek kilku tyś.. O wiele mniej niż na Cyganach;)

 4. 1 milion to mało ty se rozwiedka żarty robisz co łone za ten milion zrobio….tu dwa najmniej melony trza….. ja bym dodał jeszcze gabinet odnowy i saune bo trza dzie po browarze iść se poleżeć….

 5. Gratulacje dla chłopaków!!! W naszej gminie sport kuleje dlatego tym ważniejszy jest ten awans. Jedno miasto-jedna gmina!!! Trzeba trzymać się razem.!!

 6. rozumiem że faktycznie jest trenerem, ale w papierach to już różnie pewnie bywa jak to w LZS ….. jeden trenuje a innego podaja w papierach ze trenuje ……….no chyba że się mylę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here