Finał wojewódzki Drużynowych Mistrzostw Szkół Podstawowych w badmintonie w Straszęcinie

2

W Straszęcinie z udziałem 24 najlepszych drużyn dziewcząt i chłopców rozegrany został finał wojewódzki Drużynowych Mistrzostw Szkół Podstawowych w badmintonie (Igrzyska Młodzieży Szkolnej). W zawodach tych znakomicie spisała się drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowej Dębie. Dziewczęta z Nowej Dęby w doskonałym stylu wywalczyły pierwsze miejsce, zloty medal i tytuł drużynowych mistrzyń województwa podkarpackiego, pokonując wszystkie swoje przeciwniczki, łącznie z pojedynkiem finałowym 3:0. Zespół dziewcząt wystąpił w tych zawodach w następującym składzie: Beata Mycek, Zofia Tomczyk i Dominika Luboch. Drużyna z SP 2 będzie reprezentowała województwo podkarpackie w finale krajowym, który rozegrany zostanie w dniach 31.05. – 01.06.2014r. w Białymstoku. Zespół chłopców z SP 2 grający w składzie; Jakub Suszyński i Igor Wątorek uplasował się na miejscu dziewiątym.