Badmintoniści Stali Nowa Dęba nagrodzeni

19

2013-10-17

W Nowej Dębie na hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2, w której na co dzień trenują i rozgrywają swoje mecze ligowe oraz turnieje klasyfikacyjne badmintoniści Stali Nowa Dęba, z udziałem Prezesa MKS Stal Nowa Dęba Damiana Diektiarenko oraz członka Zarządu NKS Stal Nowa Dęba Bartłomieja Sikory miała miejsce miła uroczystość.

Z inicjatywy Zarządu MKS Stal Nowa Dęba oraz Prezesa Damiana Diektiarenko (głównego fundatora nagród) czołowi młodzi badmintoniści, tegoroczni medaliści mistrzostw Polski zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi (telefony komórkowe i drobne gadżety klubowe) za zdobyte medale oraz za doskonałą promocje MKS Stal Nowa Dęba na arenie krajowej, a także za promowanie tego, co w sporcie najlepsze i najpiękniejsze. Uhonorowani zostali: Beata Mycek (złota medalistka i mistrzyni Polski młodziczek młodszych w grze mieszanej i brązowa medalistka w grze podwójnej), Rafał Lejko (złoty medalista i mistrz Polski młodzików młodszych w grze mieszanej), Natalia Róg (srebrna medalistka i wicemistrzyni Polski młodziczek młodszych w grze pojedynczej) oraz Patryk Kopeć (piąty młodzik Polski w grze pojedynczej i podwójnej). Wszyscy i w tym sezonie spisują się znakomicie, grając w turniejach ogólnopolskich oraz stanowią trzon ligowego zespołu badmintonistów Stali Nowa Dęba i są najlepszym przykładem tego, że warto przede wszystkim i odważnie inwestować we własnych wychowanków!
Serdeczne gratulacje.Na zdjęciach nagrodzeni badmintoniści Stali Nowa Dęba wraz z trenerami: Mateuszem Czachoremi Adamem Bunio oraz Prezesem Damianem Diektiarenko i członkiem Zarządu MKS Stal, Bartłomiejem Sikorą.

19 KOMENTARZE

 1. Akurat W. Śmiech nie ma nic wspólnego z wynikami, tylko cieżka praca na treningach tych młodych zawodników i dzięki trenerom którzy pracują na te wyniki. A tak nawiasem kim jest Mateusz Czachoremi???:D

 2. Wiceprezes Wojciech nie ma nic wspólnego z wynikami? To on uczył prezesa Damiana jak się zachowywać w wielkim świecie, jak negocjować itd.
  Jak możecie być tak skrajnie nieuczciwi. Juniorzy, seniorzy, oldboje zawdzięczają mu wyniki. I kibice (nasi i obcy). Pan Wojciech ramie w ramię z naszym burmistrzem Wiesławem zmieniają nowodębski sport na lepsze. Niech nikt nie śmie tego podważać!

 3. Powiem tylko tyle : Jedna wielka kompromitacja !
  To co się wyrabia przez ostatnie 3-y lata w Stali woła o pomste…
  Całe szczęście, że są jeszcze inne kluby sportowe w tym grajdole.
  A wam drodzy działacze Stali życzę dalszych SÓKCESUW :(

 4. widzę że narzekać to każdy potrafi ! Tylko czemu się sami nie zabierzecie do roboty. Pokazal sie artykul o dzieciakach bardzo zdolnych ktore maja zajecie i chca reprezentowac debe na krajowych turniejach a Wy tu wielki problem do Diektarenki i Śmiecha Jak sie tak znacie na soprcie to wiecie gdzie jest siedziba klubu STAL wiec tam wielkie zale i sugestie.

 5. hehe to co Ty myslisz ze za te telefony dzieci lepiej graja?? to nagroda za osiagniecia!! zal poysl logicznie jak idziesz do pracy to na poczatek dostajesz wyplate czy musisz pracowac zeby zarobic?logiczne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here