Teledysk PARTITA i piknik rodzinny w jednym

39

21 lipca 2012Zapraszamy wszystkich na telemuzyczne wydarzenie jakim będzie piknik rodzinny z zespołem „Partita”, który odbędzie się 25 lipca o godz. 17:00 na plantach w Nowej Dębie. Nie zabraknie rozrywek dla rodzin, dzieci i wspólnej zabawy z członkami zespołu. W czasie pikniku kręcona będzie część zdjęć do najnowszego teledysku tej znanej wszystkim grupy wokalnej.

Zespół Partita powstał w Warszawie we wrześniu 1966 r. z inicjatywy Janusza Kępskiego. Obecnie zespół tworzą weterani grupy, wokaliści z najdłuższym, ponad trzydziestopięcioletnim stażem w zespole: Anna Pietrzak, Ludmiła Zamojska, Bronisław Kornaus i Andrzej Frajndt, który lata młodości spędził w Nowej Dębie, pierwsze kroki muzyczne stawiając na deskach dawnego Klubu Fabrycznego.

W zeszłym roku miasto Nowa Dęba obchodziło 50-lecie miasta. Z tej okazji lider zespołu skomponował piosenkę „Gdzieś na mapie Europy”. W dniach 23-26 lipca 2012 r. zespół ponownie u nas zagości aby nakręcić teledysk. Jego producentem jest SOK a nagranie i postprodukcję wykonają specjaliści pracujący w 4funTV

SOK


\”Gdzieś na mapie Europy\” – piosenka o Nowej Dębie

39 KOMENTARZE

 1. Pan Andrzej śpiewa:
  [quote]"upajam się [b]widokiem dębowych liści[/b], barwą trawy, które tak dobrze znam" [/quote]
  Niestety WIDOKIEM DĘBOWYCH LIŚCIE nie możemy się już upajać. Dęby z Nowej Dęby znikają. Może Pan podziękować za to w kolejnej piosence Panu Ordonowi…

 2. W latach świetności zespołu jakoś Nowa Dęba leżała na końcu świata w trasach koncertowych. A teraz sobie przypomniano o jej istnieniu? Czy ktoś kiedyś słyszał jakikolwiek wywiad Andrzeja Frajndt, aby wspominał coś o swoich korzeniach?

 3. [quote]W latach świetności zespołu jakoś Nowa Dęba leżała na końcu świata w trasach koncertowych. A teraz sobie przypomniano o jej istnieniu? Czy ktoś kiedyś słyszał jakikolwiek wywiad Andrzeja Frajndt, aby wspominał coś o swoich korzeniach?[/quote]

  100 % racji.

  Na starość każdy milutki i grzeczniutki a wszelakie ciała pedagogiczne w szczególności w myśl powszechnemu zakłamaniu i obłudzie.

 4. [quote]Pan Andrzej śpiewa:
  [b]"upajam się widokiem dębowych liści, barwą trawy, które tak dobrze znam"[/b]

  Niestety WIDOKIEM DĘBOWYCH LIŚCIE nie możemy się już upajać. Dęby z Nowej Dęby znikają. Może Pan podziękować za to w kolejnej piosence Panu Ordonowi.[/quote]

  Dokladnie!!!!

 5. Ktoś wie może ile taki piknik kosztuje społeczeństwo i ile kasy Partita za to bierze? To chyba żadna tajemnica, skoro wydaje się publiczne pieniądze

 6. Ten cały piknik rodzinny to kolejna wtopa pana dyrektora SOK.
  Jak się pan bawił panie Krystianie?
  Konkursy dla dzieci szybko się skończyły "[i]z wiadomych przyczyn[/i]" i festyn się skończył coś tak szybko – a deszcz wcale nie wystraszył bo zaczęło kropić o 19 a nie o 18 gdy się ten cyrk skończył. Dla kogo to przedstawienie było ?
  Jednym słowem : ŻENADA !!!

 7. Jaki zespół taka i organizacja.Jestem podobnego zdania jak poprzednicy.Pan A. Frajndt przypomniał sobie o naszej pipidówce dopiero teraz,gdy starość za pasem. Nie znaczy to jednak że mam opluwać na forum info.nd wszystkie działania obecnego samorządu,bez wyjątku.

 8. najzabawniejsze bylo to jak we wtorek na dworcu wsiadal i wysiadal z autobusu wynajetego od p. Warchola a telewizja krecila ta scieme

 9. [quote]#18 | czytanie ze zrozumieniem dnia 07/26/2012 08:00
  marian nie pisał o wszystkich działaniach bez wyjątku lecz o konkretnym wydarzeniu….[/quote]
  Nie rozśmieszaj mnie bo zajadów dostanę.Kto tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem ;)Wszelkie wypowiedzi,wszelkie działania próbujecie przekuć na swój sukces.Tak zamotać,szum uczynić ,aby wyszło na Wasze.(czyt.infonowadeba.pl)

 10. [quote]najzabawniejsze bylo to jak we wtorek na dworcu wsiadal i wysiadal z autobusu wynajetego od p. Warchola a telewizja krecila ta scieme[/quote]

  Jest prawda czasu i prawda ekranu… W Nowej Dębie za Ordona jest jak w filmie "Miś". Zobaczcie ten fragment: http://youtu.be/zK12zznuUew i porównajcie ze sceną gdy podstawiony autobus jest filmowany przez telewizje :D
  [b]WIESŁAW OCHÓDZKI !!! [/b]

 11. Pozwolę sobie na jeszcze jeden komentarz; mianowicie, w jaki sposób wykorzystywany jest SOK a dokładniej kino, dziwi mnie bardzo fakt o zamkniętym kinie w lipcu – co to ma być ? Rozumiem święta narodowe itp. ale na wakacje dzieciom i młodzieży zamykać kino to już przesada panie dyrektorze.To po jaką cholerę wydano tyle pieniędzy na remont tego przybytku. Pytam po co ?

 12. Prawda jest taka ze to co robił A.Frajndt to jego prywatna sprawa,jego pieniądze i może z nimi robić co chce.To jego teledysk pójdzie w świat a nie Twoje wypociny i złośliwości.Nie masz zielonego pojęcia o pracach związanych z teledyskiem a próbujesz być szpecem w tym kierunku.
  Obróciłeś kota ogonem i niezorientowany czytelnik nie zorientuje się kto wreszcie wysiadał z autobusu.W.Ordon czy A.Frajndt.Lecz cóż taka zamiecha jest normą na tym portalu.Rozmydlić,zamącić,narobić medialnego szumu.Oo,to temu portalowi wychodzi wprost wyśmienicie.Podejrzewam że posty te są autorstwa jednej i tej samej osoby.Lub grupy dwóch,trzech dyżurnych ujadaczy,ot i wszystko.

 13. Ja podejrzewam, że posty twojego typu są pisane przez jedną i te samą osobę lub grupę dyżurnych ujadaczy psioczących na portal.
  taka wasza taktyka: namieszać, narobić syfu a później mówic: patrzcie co oni tam pisza na tym portalu… I nawet wam to wychodzi.

  Jednak z jednym się zgodzę: [quote]Prawda jest taka ze to co robił A.Frajndt to jego prywatna sprawa,jego pieniądze i może z nimi robić co chce[/quote] Chociaż nie zachowuje konsekwencji bo jak trzeba się przejechać po kimś kogo nie lubisz to będziesz się czepiał tego na co wydaje swoje pieniądze.
  Pytanie tylko czy ten festyn był za pieniądze SOK czy p. Andrzeja?

 14. Po okrazeniu dworca trzy razy trwalo to powitanie z grupka czterech osob a jak go witali myslalem ze popuszcze ze smiechu

 15. [quote]#25 | nie marian do aqq dnia 07/26/2012 08:52
  * nie zachowuje konsekwencji <– miało być
  #26 | nie marian do aqq dnia 07/26/2012 08:52
  * nie zachowujesz konsekwencji <– miało być[/quote]
  :D Spokojnie,po co te emocje że aż mylisz się pisząc komentarz.Wytłum emocje bo wrzodów na żołądku dostaniesz.Czyżbym aż tak trafił w samo sedno sprawy?Są osoby których nie lubię,większość z nas je ma lecz….mimo to szanuję poniektóre z nich gdyż mają za sobą jakiś dorobek.Tak w życiu społecznym jak i prywatnym.Prywatnego życia jednak nie tykam gdyż jest ono dla mnie świętością.Zresztą,po co ja się tłumaczę jakakolwiek polemika ze zwolennikiem/ami tego portalu to woda na Wasz młyn,szkoda słów i mojego czasu.

 16. #28
  Ja jestem zwolennikiem tego portalu – nie założyciela, choć dzięki niemu mam możność niekiedy własne 3gr.wtrącić i dziękuję za cierpliwość :)
  A wk.rwia mnie polaryzowanie my – oni, dystansu nieco.

 17. #28
  I jeszcze to – czy nie czujesz się nieco zażenowany Partita – song / N.D.? – jakieś to niezręczne a moim skromnym zdaniem – bezczelne..

 18. [quote]#30 | piankapoliuretanowa dnia 07/26/2012 16:39
  #28
  I jeszcze to – czy nie czujesz się nieco zażenowany Partita – song / N.D.? – jakieś to niezręczne a moim skromnym zdaniem – bezczelne..[/quote]
  [b]Tu jest moje zdanie nt.zespołu Partita i jego lidera???[/b]
  [quote]#17 | aqq dnia 07/26/2012 07:54
  Jaki zespół taka i organizacja.Jestem podobnego zdania jak poprzednicy.Pan A. Frajndt przypomniał sobie o naszej pipidówce dopiero teraz,gdy starość za pasem. Nie znaczy to jednak że mam opluwać na forum info.nd wszystkie działania obecnego samorządu,bez wyjątku.[/quote]

 19. drąż stali skałę puki kropla gorąca :) A Tak prywatnie – nie dyplomatycznie – Partita – uważa nas za ''wioskowych'' głupków – ''kwiasta wruciła do matecznika'' "To moje miasto'' i chórki – aż zęby bolą.. kłaniam się.

 20. Ten Piknik Rodzinny powinien nazywać się Piknikiem Partity , bo chodziło tylko o nakrecenie teledysku a nie zabawę i konkursy dla całej rodziny. Wszystko organizowane było chaotycznie i na pewno nie dla rodzin tylko jak wcześniej wspomniałam dla partity. Rozczarowana i zła wróciłam do domu ponieważ po nie całej godzinie impreza się zakończyła tak jak wspomniała prowadząca : " z wiadomych przyczyn " Ja do tej pory nie mam pojęcia o jakie wiadome przyczyny chodziło, a może o to że impreza została przeniesiona do SOK-u. Jedna wielka pomyłka – szkoda tylko dzieci.
  Wstydcie się organizatorzy.

 21. swobodna wypowiedź =
  jadą busem dinozaury – i Frajndt
  – no jest możliwość zarobić – no, nie dużo ale w domu tego nie wysiedzicie!
  echo = ale kto nas pamięta ?
  – noo ,w byłem na krańcu europy!
  echo = i?
  – Nowa Dęba,Nowa Dęba.. chryste! ale trzeba miłością do Dęby napisać tekst!
  echo = to Twoje miasto,,
  Frajndt na kolanie wystrugał tekst/ no ale emocje/ moje miasto!
  i z skoroszytu czyta..
  Smutek.
  Punkowe roczniki '73 powinni zrobić (pisownia oryginalna – stejding owejszyn :D

 22. A ja uważam, że ten teledysk to fajna sprawa. Będzie reklamówką naszego nędznego miasteczka. Partita mogła nakręcić sobie teledysk zupełnie gdzie indziej- a jednak rodzinne korzenie zadecydowały że będzie to nasz grajdołek. Piosenka jest super!!! Miejmy nadzieję że teledysk też taki będzie. Już chciałabym go zobaczyć :)

 23. Reklamówka ale gdzie?? Kto jeszcze slucha tych zgredów?? Pewnie miasto jeszcze doplacilo do tego badziewia. Sorry ale ja jakos niegdy nie sluchalem tych dinozaurów i tego typu kapele kojarza mi sie z Eleni, Alicja Majewska i staroscia. Wolalbym chyba juz, zeby Lubera promowal to miasto. Po za tym masz kilka fajnych muzykow w miwescie jak chodzby Kofi ktore gra tu i tam ale nie w tym zapyzialym grajdole.
  Miasto ma jakis tam budzet na kulture i pcha w taki badziew jak Partita.
  Dajcie mlodym mozliwosc pogrania i rozwoju i udostepnijce Dom Chlopa im, a nie pseudo "ziomalo"
  Thank You

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here