BEGG NALP: Duże zmiany w lidze

24

20.03.2011r.

Jak informuje Damian Diektiarenko prezes MKS Stal Nowa Dęba, Zarząd klubu z dniem 16 marca 2011 wprowadził całkowity zakaz gry we wszelkiego rodzaju zawodach halowych dla wszystkich piłkarzy MKS Stal Nowa Dęba. Celem tej decyzji jest uchronienie zawodników przed kontuzjami oraz troska o ich formę  i kondycję. Sytuacja ta spotkała się z pełnym zrozumieniem organizatorów i zawodników NALP-u.

Wobec powyższego z rozgrywek w lidze musi wycofać się FB DESIGN która walczyła o zwycięstwo w pierwszej lidze. W FBD grają tacy zawodnicy MKS-u jak: Tomasz Wolan, Jacek Kościelny, Andrzej Dudziak czy Paweł Szurgociński czyli 4 z 8 zawodników. Wobec faktu, że zgodnie z regulaminem rozgrywek NALP zmiany w składzie mogły być dokonywane do 4 kolejki w wyniku decyzji Zarządu Stali FB DESIGN pozostaje bez piłkarzy. –W stu procentach godzimy się z sugestiami trenera i decyzją władz klubu. Wprawdzie NALP dawał mi i mojemu zespołowi dużo radości ale jako członek zarządu Stali dbam przede wszystkim o dobro naszego Klubu– mówi Janusz Biliński, który stworzył FBD. Warto w tym miejscu dodać, że Jacek Kościelny i Tomasz Wolan przed pojawieniem się w Stali grali właśnie zespole utworzonym przez Bilińskiego. – W tym momencie najważniejsze jest utrzymanie się i zajęcie jak najwyższego miejsca w IV lidze– wyjaśnia największy po Urzędzie Miasta sponsor Stali. Podobny problem mają także inne zespoły grające w BEGG NALP ale na chwilę obecną nie posiadamy informacji o wycofaniu się z rozgrywek.

RESACO wręczy koszulki
W najbliższy wtorek czeka nas również miła niespodzianka. Drugoligowcy z Resaco wraz ze swoim sponsorem wręczą stroje piłkarskie dzieciom trenującym na nowodębskim Orliku.-Wiemy, że te dzieci, trenowane przez Wojciecha Krzeszewskiego uczestniczą w wielu zawodach i turniejach. W moim przekonaniu sport należy wspierać już od najmłodszych lat. Musimy doceniać wysiłki naszych młodych piłkarzy. Być może to zmobilizuje ich do jeszcze większego zaangażowania – mówi Wojciech Śmiech właściciel firmy Resaco która funduje kostiumy. Wręczenie koszulek nastąpi przed pierwszym meczem.

Podziękowania dla Sponsorów
Nowodębska Amatorska Liga Piłkarska organizowana przez Towarzystwo RATUSZ nie mogłaby się odbyć gdyby nie pomoc udzielona przez sponsorów. Ogromne podziękowania kierujemy pod adresem sponsora tytularnego Spółki BEGG oraz sponsora strategicznego Firmy Biliński. Wsparli nas także: Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu, Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba, Przewodniczący Rady Miejskiej w Nowej Dębie oraz Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji.

/ Zespół NALP

24 KOMENTARZE

 1. …Witam!!! no to Mi się podoba BRAWO RESACO…!!! , a i decyzja co do gry Piłkarzy ma sens , bo o KONTUZJĘ NIE TRUDNO!!! Pozdro!!! ;0);)

 2. Trener ma prawo do takich decyzji bo na niego spada cała odpowiedzialność za wyniki. A my to szanujemy i mimo, że fajnie się kopie w NALPie czas się zabrać za grę w lidze.

 3. czemu fb rezygnuje -troche nieladnie?? ?przeciez maja 5 do gry (ancyk, walat, ten drugi mlody z tbg, i dwoch z jadachow!!
  czyzby strach?

 4. Ja wam wszytskim powiem tak decyzja o zakazie gry na hali bardzo trafna. Liga jest wazniejsza a o kontuzje na hali trudno nie jest!!! W każdym klubie zaczynając od czwartej ligi zawodnicy maja takie zakazy albo jeszcze lepiej podpisują deklaracje o tym że jesli zostanie kontuzjowany podczas wszelkiego meczu na hali klub moze rozwiązać umowę lub po prostu nie wypłaca pieniędzy za okres kontuzji a w niektórych klubach tak płacą. Wiem o tym i naprawde bardzo dobre posunięcie trenera i zarzadu:)

 5. do16
  mylisz się. płacz i lament będzie zawsze bo malkontentów i narzekaczy nie brakuje. BRAWO DLA PANA WOJTKA ŚMIECHA ZA INICJATYWĘ ZE STROJAMI

 6. Brawo dla Pana Bulanowskiego,Śmiecha,Ostapki itd za to że coś robią w przeciwieństwie do innych! pozdrawiam i życze sukcesów!

 7. dzis mial sie odbyc mecz rundy i walka o mistrzostwo a tu WIELKA KLAPA w wykonaniu fb> troszke szkoda pewnie by byla pelna hala??

 8. Byliście super ciesze sie że oprócz waszych kamiennych serc drzemie w was iskierka dobrego serca .VIVA RESACO

 9. Welcome to [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci outlet[/url] store. Dear, we have a lot [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci shoes[/url] for. gucci men shoes, gucci women shoes, gucci low shoes and so on.If you have not time to buy gucci shoes. You can order from our [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci outlet online[/url] store. We will send you order from [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci usa[/url] store.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here