BEGG NALP: Zestawienie po IV kolejce

39

WYNIKI 4 KOLEJKI

ZDJĘCIA:

I LIGA BEGG NALP:

II LIGA BEGG NALP:


Wszelkie uwagi odnośnie tabeli strzelców prosimy kierować pod adres infonowadeba@op.pl

5 KOLEJKA BEGG NALP WE WTOREK O GODZINIE 18.00! HALA ZS1!


RELACJE Z BEGG NALPU BĘDZIE MOŻNA RÓWNIEŻ ZNALEŹĆ W NOWYM TYGODNIKU \”INFORMATOR\” KTÓRY UKAŻE SIĘ 4 MARCA!

BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY NASZYM SPONSOROM BEZ KTÓRYCH FUNKCJONOWANIE NALP-u BYŁOBY NIE MOŻLIWE. SZCZEGÓLNIE DZIĘKUJEMY NASZYM SPONSOROM STRATEGICZNYM:

SPÓŁCE BEGG:

FIRMIE BILIŃSKI:


Dziękujemy także Starostwu Powiatowemu w Tarnobrzegu, Burmistrzowi Miasta i Gminy Nowa Dęba, Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Nowej Dębie i Samorządowemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji.

39 KOMENTARZE

 1. Decyzje sędziów są dla Nas ostateczne i niepodważalne dlatego prosimy nie wypowiadaj się kolego w Naszym imieniu .
  Pozdrowienia dla fanów NALPU i gwiazd z FB;)
  [b]Gratulacje dla Strefy[/b]

 2. nie wypowiadam sie w imieniu waszym lecz druzyn i osób poszkodowanych decyzjami arbitrów po meczach z wyzej wymienionymi druzynami

 3. popieram, nie ma co udawac ze sie tego nie widzi , czasami jest to smieszne kto był na mczu FB-Strefa wie o czym mowie , gratulacje dla Strefy:)

 4. co prawda to prawda sędziowie się pogubili w sędziowaniu I ligi .Kontrowersyjne decyzje pomiędzy nimi samymi pozostawiam bez komentu .

 5. może nie sędziowie sie pogubili tylko niektorzy myslą ze każdy mecz muszą wygrać ……… z tym że sport to sport jak słabo grasz to przegrasz a ze niektorzy upatruja w tym winy sedziów to w Polsce normalka…. co drugi Polak to sedzia i specjslita od leczenia … moim zdaniem SEDZIOWANIE BESTRONNE CZEGO W NOWEJ DEBIE JESZCZE NIE BYŁO i to niektórych BOLI….

 6. Poziom w I lidze bardzo się wyrównał takie zespoły jak strefa 11 czy dezamet pokonują faforytów tej ligi, drużyną nieobliczalną jest pizeria nova jeśli są naprawdę mocni to powinni to udowodnić we wtorek w meczu z fb, pub 79 mimo zerowego dorobku jeszcze w tej lidze może coś ugrać. Największe zaskoczeni to postawa strefy 11, skazywani na spadek potrawili zebrac super ekipę i walczyć o najwyższe cele. Sportowe pozdrowienia dla wszystkich biorących w tym udział. Szacunek dla strefy 11

 7. Faworytem jest Pizzeria Nova i potwierdzi to we wtorek. Sędziowie mylą się na całym świecie również w Nowej Dębie. Jednak pomyłki które zdarzyły się w poprzedniej kolejce nie miały wpływu na wyniki meczy. Jak widać podział na dwie ligi był bardzo dobrym rozwiązaniem bo poziom gry znacznie się różni.

 8. Dlaczego nie wprowadzicie zasad jakie są w halówce tylko gracie sposobem Nowa Dęba Ratusz CUP -wiejska rombanka — wymyslonym przez osoby kompletnie nie znające się na tego rodzaju piłce .
  Arbiter C-klasy więc nie oczekujcie za dużo .

 9. czyli jakich "sendzio" ? …. oświeć proszę "osoby nie znające się na tego rodzaju piłce" jakie to zasady ma halówka w wykonaniu "ZNAJĄCYCH SIĘ NA PIŁCE" a zwłaszcza czym się różnią od tych nalpowych :D …. tak na marginesie ….. gdyby "ratuszowe" wprowadziły typowe zasady futsalu to by się dopiero DZIAŁO jaki to łone niedobre i nie znające się na piłce :o

 10. jakby nie patrzec ich mecze sa naprawde ciekawe, widac golym okiem ich zawziętość:) podobnie jest z chłopakami ze strefy ,uwielbiam ich pojedynki , ostatni był wielki ;D Nalp jest coraz ciekawszy ,fajny sposob na spedzenie wieczornego wtorku

 11. jeszcze kilka dni i trener was pogodzi bo zabroni gry w gównianym kontuzyjnym sralpie .Do organizatorów gdzie ubespieczenie

 12. Przecież wy nie macie trenera tylko kolege z drużyny do którego walicie po imieniu no może z paroma wyjatkami.Zabronić to on sobie moze ale napewno nie gry w nalpie-komu Dudziakowi,Wolanowi itp.nie będzie miał nic do powiedzenia

 13. na dzien dobry media wygrywa
  pozniej fb gladko wygrywa
  a nakoncu dezamet tez wygrywa

  oto typy na dzis to sa pewniaczki mozna isc na bukma

 14. heh no to myślę że jeżeli dalej tak pójdzie to media oraz pub spadną do 2 ligi,chłopakom ze strefy 11 należy się 1 miejsce ponieważ grają genialną piłkę, a Turbo Novą nie ma się już co tak podniecać bo jeszcze 3 miejsce ich czeka tak jak na koniec tamtej rundy:)

 15. na orliku Puzon sędziował dla media i jakoś trzeba było to przeboleć a buraki są wszędzie kolego niezależnie czy to miasto czy wieś ale chłopaki graja w piłkę świetnie i temu zaprzeczyć nie możesz.

 16. prosba do admina aby nie tolerowal tych durnych wypowiedzi. Nie wszyscy rozumieja ze celem tego turnieju jest zabawa a nie obrazanie innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here