Bogdan Gunia niepokonany!

13

21-10-2012

W Mielcu rozegrane zostały I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Mieleckiego Prawników i Służb Mundurowych w badmintonie. Znakomicie spisał się w nich reprezentant Nowej Dęba Bogdan Gunia, na co dzień szef Rzeszowskiej Prokuratury Okręgowej.

Aktualny dwukrotny złoty medalista mistrzostw Polski prawników w badmintonie nie dał swoim rywalom najmniejszych szans i aż trzykrotnie stanął w Mielcu na najwyższym stopniu podium dla zwycięzców. Najpierw zwyciężył w singlu w kategorii \”Open\”, potem triumfował w singlu w kategorii „Old Boys\”, by na koniec zwyciężyć wspólnie z Władysławem Krukiem (Ropczyce) w grze podwójnej mężczyzn.

Wojewódzki Turniej Żaków w badmintonie

W Rzeszowie rozegrany został pierwszy w tym sezonie Wojewódzki Turniej Żaków w badmintonie (dziewczęta i chłopcy urodzeni w 2002r. i młodsi) w grach pojedynczych. Bardzo dobrze spisał się w nim najmłodszy badmintonista Stali Nowa Dęba Jakub Suszyński, który w kategorii chłopców wywalczył trzecie miejsce. W kategorii dziewcząt piąte miejsce zajęła Klaudia Kosztrzycka (Stal).

/info

.

13 KOMENTARZE

  1. Złośliwe komentarze , jeżeli wasz tok myślenia jest na codzień jak te komentarze typu " kto by śmiał z nim wygrać' to znaczy że panowie jesteście płytcy jak woda w kałuży. Gratulacje Panie Bogdanie.

  2. Niby poważny facet ale ten sport zupełnie do niego nie pasuje.Trochę wiocha co nie ?Panie Prokuratorze może tak by w golfa.Ja będę torbę i kije nosić;)

  3. Powiem krótko jeszczem jeden gniot ,dostaliście totalną lipę o wioskę dalej budują od podstaw stadion lekkoatletyczny. Brak mi słów czy Wy raz nie możecie zrobić coś z sensem ?Dlaczego nie zrobiono bieżni wokół stadionu? Zróbcie wreszcie coś dla tego miasta, odejdźcie na emerytury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here