Budowa szatni w Cyganach dobiega końca

15

2013-08-03

Całkowity koszt zadania wyniesie 370 817 zł, do tego należy doliczyć koszty projektu technicznego poniesione z funduszu sołeckiego w wysokości 7 500 zł. Zadanie zostało dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, a wysokość dofinansowania wyniesie ok. 242 000 zł. Należy dodać, że sołectwo ze swoich środków ze sprzedaży mienia dofinansuje to zadanie kwotą 100 000 zł.

Zdjęcia
cygany.pinger.pl

15 KOMENTARZE

  1. Ładny dom z tej szatni. Tylko jakoś boiska nie widać. Zawsze po jakichś konfliktach zbrojnych typu II WŚ jak coś takiego zostało w całości to przejmował to jakiś zasłużony jegomość na swoje prywatne cele, jako dom lub jak w przypadku paulusówki z domu kierownika zakładów zrobili obiekt publiczny.

  2. W Stali nie ma na bieżące potrzeby a Ordon marnotrawi pieniądze w Cyganach gdzie już i tak stoją puste budynki to Hańba .

  3. Stal marnuje kilkadziesiąt tysięcy złotych na obchody zamiast przeznaczyć je na bieżące potrzeby a na dodatek przegrywa z LZSami to Hańba.

  4. Zakupić zawodników. Dać im pensje i wyniki będą a cała gmina niech płaci na nich podatki. Czy to tak trudno zrozumieć Burmistrzu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here