Pierwsze zwycięstwo na własnym parkiecie

4

Pierwsze zwycięstwo na własnym parkiecie odniosła drużyna siatkarzy Stali Nowa Dęba nad zespołem z Kamienia w rozgrywkach IV ligi grupy I.

Mecz pomimo iż toczony na średnim poziomie mógł się podobać i dostarczył wielu emocji zgromadzonym kibicom. Pierwszy set bardzo dobrze rozpoczęła nasza drużyna i po jego początkowej fazie wydawało się, że Stal odniesie pewne zwycięstwo. Nonszalancja i sporo błędów w jego końcówce sprawiła, że to jednak Lider cieszył się po jego zakończeniu. Przegrane trzy piłki setowe z pierwszej partii negatywnie wpłynęły na obraz gry naszego zespołu w secie drugim. Ekipa Kamienia zdominowała drugą partię pewnie zwyciężając do 21. Nasz zespół zdołał jednak poukładać swoją grę i w trzecim secie zwyciężył do 22. Niestety w partii czwartej znów przytrafił się naszej drużynie przestój i wydawało się, że jest już po meczu i Stal nie wywalczy tego dnia nawet punktu. Część podenerwowanych słabą postawą drużyny kibiców zaczęła opuszczać halę. Kamień prowadził w tym secie już 20:13!
Zawodnicy Stali pokazali jednak, że potrafią walczyć i po czasie zaczęli szybko odrabiać straty. Pewny siebie rywal zaczął popełniać błędy, a w końcówce grał już bardzo nerwowo. W efekcie to Stal wygrała tego seta do 22. W piątym secie nasza drużyna podtrzymała dobrą passę i wygrała ostatecznie mecz 3:2.

Skład Stali: Grzegorz Janeczko, Marcin Zasadni, Adam Ciak, Filip Ćwieluch, Mariusz Babula, Michał Czuryło, Michał Teczyński (Libero) oraz Piotr Miazga , Norbert Nowak, Marcin Mazurek.

W następnym meczu 14.11 Stal zmierzy się u siebie z zespołem Białobrzegów , który niespodziewanie wywiózł 1 punkt z trudnego terenu w Nisku. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy ( najbliższa niedziela godz. 12:00).

stalnowadeba.pl

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here