„Damy i huzary” na deskach SOK

7


Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie zaprasza na spektakl komediowy pt. „Damy i huzary” w wykonaniu Teatru Rozmaitości im. Stefana Ostrowskiego działającego w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu – 18 kwietnia 2015 r. w sobotę o godz.18:00 w sali widowiskowej SOK.
Jest to amatorski zespół teatralny dla dorosłych, działający od 2012r. Komedia Fredry to ich trzeci spektakl. Mielecka grupa podjęła próbę wystawienia znanej komedii w nieco zmodyfikowanej formie. Instruktor – reżyser p. Jadwiga Klaus we współpracy z aktorami dokonała adaptacji tekstu Fredry, mając nadzieję, że taka wersja spodoba sie publiczności. W roli Majora wystąpi Janusz Pacholec – aktor z bardzo długim stażem na mieleckich scenach.
„Damy i huzary” – to zabawna komedia Aleksandra Fredry, ukazująca perypetie miłosne starszych wiekiem żołnierzy napoleońskich. Z dawnych towarzyszy broni śmieje się Fredro szczerze, ale nie złośliwie. Stara się udowodnić, że mężczyźni mylą się, sądząc, że mogą obejść się bez kobiet. To barwna opowieść o perypetiach damsko – męskich związanych ze swataniem, ożenkiem z miłości i … dla świętego spokoju. Ciekawie przedstawiony fredrowski humor stwarza możliwość refleksji nad sercowymi problemami, aktualnymi w każdym pokoleniu. Zapowiada się spektakl gwarantujący znakomitą rozrywkę dla całej rodziny.

Bilety w cenie 15 zł. do nabycia w kasie SOK lub w godzinach pracy sekretariatu (tj. 8-16).
Dodatkowe informacje pod numerem tel.(15) 846 24 10.

SOK

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

 

7 KOMENTARZE

    • O ile będzie miał młode ciałko za osobistą sekretarkę która będzie pociągała za sznurek….tfu sznurki miało być

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here