DREWNO JEST Z LASU – SIĘGNIJ PO DOFINANSOWANIE Z LASÓW PAŃSTWOWYCH

4

Możesz zdobyć nawet 100 tys na realizację własnego projektu! Udział w konkursie mogą wziąć organizacje pozarządowe, samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej, samorządy i ich jednostki organizacyjne. Adresatem przedsięwzięcia są też parafie i osoby prawne kościołów i innych związków wyznaniowych działające legalnie na terenie Polski.

Konkurs „Drewno jest z lasu” ma na celu promowanie drewna i Lasów Państwowych jako głównego dostawcę tego surowca. Nośnikiem gospodarczej funkcji lasu i polskiego modelu trwale zrównoważonej gospodarki leśnej będą obiekty architektury drewnianej.

Udział w konkursie mogą wziąć organizacje pozarządowe, samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej, samorządy i ich jednostki organizacyjne. Adresatem przedsięwzięcia są też parafie i osoby prawne kościołów i innych związków wyznaniowych działające legalnie na terenie Polski.

Podmioty chętne, by wziąć udział w konkursie powinny przygotować i złożyć projekt, który oceni komisja konkursowa. Gdy projekt zyska akceptację, wnioskodawca podpisze umowę z Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych, a po wywiązaniu się z zadeklarowanego zadania, uzyska dofinansowanie.

Wnioski w konkursie można przesyłać na adres: konkurs.drewno@cilp.lasy.gov.pl do końca sierpnia, a realizację zadań, które zostaną objęte umową z CILP należy zakończyć do listopada br. Jako projekt zadania konkursowego należy rozumieć oryginalny sposób promocji drewna i leśnictwa odbywający się przy okazji prac konserwatorskich czy wykonywania inwestycji, nie zaś sam techniczny projekt inwestycji.

Regulamin konkursu oraz wzór wniosku i umowy znajdziesz na stronie:

https://www.lasy.gov.pl/pl/informacje/aktualnosci/konkurs-201edrewno-jest-z-lasu201d

4 KOMENTARZE

  1. Odlot władzy sięgnął orbity okołoziemskiej. Nawet przedszkolaki wiedza ze drewno jest z lasu. Bo niby skąd kutfa miałoby być – z Marsa? Po kiego grzyba jakieś akcje promocyjne? Od dwóch miesięcy usiłuje kupić w lasach państwowych drewno na opał. Niestety nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Drewna nie ma ale jest ….. akcja promocyjna!
    Bareja nieboszczyk tarza się ze śmiechu. Podobno dostał zajadów i kolki.
    Ale nie od dziś wiadomo ze najlepszy interes robi się na gooownianych slomianych misiach. A ten miś jest na miarę naszych możliwości. I to nie jest nasze ostatnie słowo.
    Czy płynie z nami kapitan?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here