Dwa wypadki drogowe w Nowej Dębie

7

Do dwóch wypadków drogowych doszło w czwartek w Nowej Dębie (powiat tarnobrzeski). Ranne zostały dwie osoby, które zostały przewiezione do szpitala. W zdarzeniach brały udział 4 pojazdy osobowe. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzeń.

Do pierwszego zdarzenia doszło o godzinie 13.35 na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza z ul. Leśną w Nowej Dębie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 38-letni mężczyzna kierujący toyotą avensis nie zatrzymał się przed znakiem stop i doprowadził do zderzenia z mercedesem. W wyniku zdarzenia ranny został 29-letni pasażer mercedesa, który trafił do szpitala.

Kolejny wypadek drogowy miał miejsce o godz. 13.40 na drodze krajowej  nr 9 (relacji Radom – Rzeszów), gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak ustalili funkcjonariusze, 63-letnia kobieta kierując oplem corsa nie zachowała szczególnej uwagi w trakcie jazdy i najechała na tył jadącego przed nią daweoo matiza. W wypadku ranny został kierowca matiza, który został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci wykonali dokumentację fotograficzną, zabezpieczyli ślady oraz ustalili świadków zdarzenia, aby szczegółowo wyjaśnić okoliczności i przyczyny wypadku.

Policja

7 KOMENTARZE

  1. No i Pseudo MOTOCYKLISTA na Pomarańczowym krosie co zawsze na jednym kole po dębie jeździł i wkurzał ludzi zaliczył dzwona. Brawo DURNIU

    • Potwierdzam – sam widziałem. Tym razem Lolo miał minę nietęgą. Ciekawe czy oleju w czajniku przybyło?

    • Nie masz swoich spraw tylko za plotki się wziąłeś? Powiedz mi to w twarz „Brawo DURNIIU” :) a nie od znajomych się muszę Dowiadywać ze jakiś Pajac o mnie pisze ! Pozdrawiam.

    • Jak mozna ci to w twarz powiedzieć jak tablice rejestracyjna nawet schowałeś????? wiec nie wiadomo kim jestes, i tak by to nie dotarło do twojej pustej mózgownicy, ty „PSEUDOMOTOCYKLISTO”

  2. Ten drugi wypadek miał miejsce w pobliżu fatalnego skrzyżowania we wsi Dęba, które nie ma lewoskrętu, ale za to jest bardzo ruchliwe CPN, Groszek, , Tomczyk – skład budowlany, Muzeum Bombki, autobusy szkolne, stacja kolejowa, poligon, i jeszcze mieszkańcy , w tym radny Flis. Jest też bardzo niebezpieczne ze względu na dwa zakręty z prawej i lewej strony. Ale kogo to obchodzi ????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here