Dwa zdarzenia drogowe na drogach powiatu tarnobrzeskiego

0

Pogorszyły się warunki pogodowe. Drogi są śliskie od deszczu, miejscami pogorszyła się widoczność. Do dwóch zdarzeń drogowych doszło dzisiaj na drogach powiatu tarnobrzeskiego. W Jeziórku kierowca samochodu osobowego marki Kia potrącił jadącą tym samym pasem rowerzystkę, w Durdach kierowca pojazdu ciężarowego volvo wjechał pod pociąg. Na chwilę obecną na tych odcinkach dróg ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego. Doszło do niego po godzinie 8. w Jeziórku, na drodze wojewódzkiej nr 871 relacji Stalowa Wola-Tarnobrzeg. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-letni mężczyzna kierując samochodem osobowym marki Kia potrącił jadącą tym samym pasem ruchu 25-letnią rowerzystkę. Ranna kobieta karetką pogotowia została przewieziona do szpitala. Na chwilę obecną na tym odcinku ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 11. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

O godzinie 10.25 w miejscowości Durdy w gminie Baranów Sandomierski jadący drogą wojewódzką 872 kierowca pojazdu ciężarowego marki Volvo którym przewoził drewno wjechał pod pociąg. Nie mamy informacji o osobach rannych. Na tym odcinku drogi wystąpiły utrudnienia, ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci na miejscu zabezpieczają ślady oraz ustalają świadków zdarzenia.

Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here