Dziś nowy rozkład jazdy szynobusów!

5

11-12-2011r.

CHOINKI NOWA DĘBA!

Od dzisiaj obowiązuje nowy rozkład jazdy pociągów 2011/2012.

Nowoczesnymi szynobusami dojedziemy do Lublina wczesnym rankiem pociągiem Resovia oraz po południu pociągiem Korona. Pociągi regionalne do Rzeszowa, Tarnobrzega i Stalowej Woli Rozwadów zostaną zachowane.

Szynobus odjeżdżający z Nowej Dęby o godzinie 9:34, będzie w Rzeszowie skomunikowany po raz pierwszy z pociągiem InterRegio Reymont do Łodzi. To dobra wiadomość dla nowodębian studiujących w stolicy województwa łódzkiego.
Cena biletu z Nowej Dęby do Łodzi: 54,00 zł, studencki 26,46 zł.

Szynobus odjeżdżający z Nowej Dęby o godzinie 13:35, będzie w Rzeszowie skomunikowany z pociągiem InterRegio do Krakowa. To dobra wiadomość dla studentów, którzy chcieliby powrócić w niedzielne popołudnia do Krakowa.
Cena biletu z Nowej Dęby do Krakowa: 37,00 zł, studencki 18,13 zł.

Pociągiem Korona i Resovia dojedziemy z Lublina do Nowej Dęby jeszcze szybciej. Czas przejazdu zostanie skrócony o 30 minut. Cena biletu: 24,00 zł, studencki 11,76 zł.

Jadąc szynobusami Lubelskiego Zakładu Przewozów Regionalnych relacji Lublin – Nowa Dęba – Rzeszów oraz Rzeszów – Nowa Dęba – Lublin można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu.

Dzięki internetowej sprzedaży biletów, na wszystkie szynobusy kursujące z/do Nowej Dęby można kupić bilet za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy wejść na stronę www.biletyregionalne.pl


Szynobus do Rzeszowa jest opóźniony lub został w ostatniej chwili odwołany?
Teraz szybko o tym się dowiesz!

Spółka Przewozy Regionalne uruchomiła Ogólnopolski System Bezpłatnej Informacji SMS.

Dzięki niemu podróżując pociągami Przewozów Regionalnych, można bezpłatnie otrzymywać na swój telefon komórkowy informacje, np.

– o opóźnieniach szynobusów
– o zmianach w rozkładzie jazdy
– o odwołaniu kursów
– o promocjach
– o nowych usługach
– …i wielu innych sprawach

Aby skorzystać z systemu, wystarczy zarejestrować się poprzez wysłanie wiadomości SMS na numer 661 000 250 z odpowiednią treścią wiadomości.

Dla wszystkich szynobusów kursujących przez Nową Dębę, należy wysłać dwie wiadomości SMS. Pierwsza o treści TAK.R2 oraz druga o treści TAK.LR2

Opłata za wysłanie rejestrującej wiadomości SMS jest zgodna z Twoim planem taryfowym.

Bartosz Bakalarz

5 KOMENTARZE

  1. Ja się zarejestrowałem, przysłali mi 2 sms-y z podziękowaniem i jeszcze życzyli mi dobrej podróży – no zobaczymy?:)

  2. Przy szynobusach nie kursujących w sobotę i niedzielę proponuję w tabelce zrobić * (gwiazdkę), tak by było bardziej czytelnie (ta uwaga jest do admina);)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here