19 letni nożownik zatrzymany

15


Policjanci interweniowali w związku z sąsiedzką sprzeczką, w trakcie której ugodzony nożem został 64-letni mieszkaniec Chmielowa w powiecie tarnobrzeskim. W związku z tym zdarzeniem zatrzymano troje sąsiadów rannego.

Wczoraj przed godz. 21 policjanci odebrali sygnał o tym, że podczas sąsiedzkiej awantury ugodzony nożem został mieszkaniec Chmielowa. Rannego, 64-letniego mężczyznę leżącego na ziemi znalazła jego żona. Natychmiast powiadomiła pogotowie ratunkowe i Policję. Mężczyzna stracił przytomność i został przewieziony do szpitala. Jak ustalili policjanci, chwilę wcześniej pomiędzy mężczyzną a jego sąsiadami doszło do sprzeczki. W jej trakcie 64-letni mieszkaniec Chmielowa został ugodzony nożem w okolice klatki piersiowej.

W związku z tym zdarzeniem policjanci zatrzymali 19-latka, podejrzewanego o ugodzenie nożem swojego sąsiada. Młody człowiek był pijany, miał blisko 2,6 promila alkoholu w organizmie. Do wyjaśnienia zatrzymano także jego rodziców. Policjanci wyjaśniają okoliczności i udział zatrzymanych osób w tym zdarzeniu.

Podkarpacka Policja

15 KOMENTARZE

 1. W Chmielowie jest jakieś fatum ,od dawna Pan Bóg napomina to miejsce to bomby ,to jakiś niby gwałt ,teraz nożem ,musi w tym coś być .Ja bym zło kropidłem próbował wygonić ?

 2. prosze nie laczyc jednego faktu z dwoma odrebnymi wioskami.potepiam takie zachowanie i pana i 19 latka. czasy kargolow wydawaloby sie ze minely.tez mi wiadomosc—– to bardzo wazna naganna postawa sasiadow.

 3. ja delikatnie mowiac nie mam upowaznienia wystawiac cenzurki proboszczom.szkoda ze doszlo do takiego zdarzenia , ale wiem ze zlosc , nienawisc i alkohol to trzej bratankowie ktorzy czynia z czlowieka ….. zlo.

 4. Straż miejska powinna być zlikwidowana i to dawno temu.Żaden z nich pożytek a kasa i to niemała na nich idzie.Popieram zdanie DQ,zaoszczędzone na nich pieniądze przeznaczyć dla policji.
  Straż miejska powinna się zainteresować ekscesami pijanych żuli oraz bezpańskim psami wałęsającymi się po ulicach.Powinni ruszyć tylek na teren zalewu i zainteresować się stertami śmieci które pozostawiają;) "złaknieni kontaktu z naturą"Żle parkujących kierowców pozostawić dla patroli policyjnych.

 5. Straż miejska powinna być zlikwidowana i to dawno temu.Żaden z nich pożytek a kasa i to niemała na nich idzie.Popieram zdanie DQ,zaoszczędzone na nich pieniądze przeznaczyć dla policji.
  Straż miejska powinna się zainteresować ekscesami pijanych żuli oraz bezpańskim psami wałęsającymi się po ulicach.Powinni ruszyć tylek na teren zalewu i zainteresować się stertami śmieci które pozostawiają;) "złaknieni kontaktu z naturą"Żle parkujących kierowców pozostawić dla patroli policyjnych.
  To pisał ja-któś.Z jakiegoś powodu wyskakuje mi w podpisie niezrozumiałi nick.

 6. Swego czasu u Wolanina był ksiądz z Jadach -spowiadał zaciekle wszystkie dziewki -Ludzie znali gościa mówili:| ale co tam:o gość machnął bachora w Padwi i zwiał z laską za granicę :o.Ja pytam ?Czy spowiedź jest u takiego ważna ? I drugie pytanie :Czy za brak atorytetów nie odpowiadamy sami :| potem pijany 19-latek lata z kozikiem :@

 7. Don Quijote Pana Boga raczej nie ma. A co do "KSIĘŻA NASZYCH PARAFII" to najlepiej niech trzymają się od nas z daleka Co w rzeczywistości w naszym środowisku wiejskich ludzi zacofanych i ślepo wierzących w coś czego niema jest raczej nie możliwe., lepiej im nie płacić i nie
  oczekiwać od nich, ja tak robię i nie mam do nich żalu i pretensji
  ,że zabawiają się na boku i inne takie i nie spowiadaj się nigdy to
  nie będziesz miał wątpliwości u kogo ważne a u kogo nie.
  A jeśli chodzi o nożowe pojedynki to alkohol i głupota wzięła górę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here