Epokowe osiągnięcie władz Powiatu w Skopaniu

11

Z nieskrywaną radością informujemy, że w naszym powiecie SUKCES GONI SUKCES! Poniżej prezentujemy notkę zamieszczoną na stronie tarnobrzeskiego starostwa, o wspaniałej i jedynej w swoim rodzaju UROCZYSTOŚCI zorganizowanej na cześć przekazania NOWEJ BRAMY. Władze naszego powiatu, należycie podkreśliły RANGĘ tego długo oczekiwanego przez wszystkich wydarzenia.  

Rządzącej powiatem koalicji Platforma – PSL – Forum Jerzego Sudoła, życzymy dalszych, epokowych sukcesów.

nowa brama w skopaniu 2016

Źródło: Powiat tarnobrzeski

11 KOMENTARZE

 1. Panie (były) wicestarosto, drogi Jurku. Serdecznie gratuluję. Tak trzymać! Cała Nowa Dęba jest z Pana dumna. Podobnie jak ze mnie. Pozdrawiam!

 2. Pod płaszczykiem chwalenia, szyda z powiatowych władz. Ale zasłużyli. Robić szopkę bo zamontowano bramę wjazdową? Ciekawe czy to już szczyt śmieszności lokalnych politykierów czy jeszcze nas czymś zaskoczą?

  • Brama jest?
   Jest.
   A wy macie g….
   Brawo panie wicestarosto!
   Mieli starostę z Nowej Dęby to było cacy. Teraz kaska niech popłynie do Baranowa. Czekamy

  • O żesz k** motyla noga! To jakiś objazdowy cyrk a nie poważne starostwo. Ja się tylko zastanawiam jaką rolę w tym cyrku pełnią nowodębscy radni którzy poparli i popierają te kuglarską koalicję? Panie Andrzeju Kołodziej, Panie Marku Ziębo. Miałem was za poważnych ludzi. Wyjdźcie czym prędzej z tej śmiesznej koalicji. Skumajcie się z PIS-em i obalcie tych zaklinaczy węży. PiS rządzi krajem i województwem. Wsparcie PiSu to ściągnięcie funduszy europejskich z Marszałkowskiego dla naszego powiatu. Jurku Sudole! Zrezygnuj z tych paru stówek w zarządzie i wejdź w koalicję z PiS. Masz już emeryturę. Kasy nie potrzebujesz. Zrób coś wreszcie dla społeczeństwa i nie myśl tylko o własnym interesie. Miej litość dla tego miasta i uratuj resztki swojego honoru.

  • Dla dobra wyborców z diabłem można wejść w komitywę.PO,PSL i reszta radnych powiatowych oddali nas na żer sepow spoza miasta i gminy Nowa Deba.Gdzie ida pieniadze,kto ma stanowiska i dobrze platna prace.Osoby z zewnatrz, nasi liza lapke chodzac na zupki do MOPS-u.Wiec @ wesolo mi,ty mi tu nie pier….ol.

  • A wiec wesolo be ty mi tu nie pierdol bo PO i PSL to sa nie zwyczajne diably ale normalne lucypery a wiec z takimi PIS nigdy nie wejdzie w komitywe

 3. Super wypowiedz pod Skarbica Krzykliwa ale czy p.Zieba I Kolodziej sa powazni zobaczymy, rzeczywiscie jakies cyrki w tym Starostwie a juz ta motyka w reku Starosty I te okulary przesada , brawo , brawo , brawo za dobra wypowiedz .Kto wybral tych Starostow ??? nalezy juz dokonac szybko zmiany

  • Starostę i radnych powiatowych wybrali wyborcy.Wybrani dbają więc o interesy swoich wyborców (Wrzawy to fasolowe zagłębie)promując swoje środowisko.Nasi,miejsko -gminni mają w dupsku swoich wyborców.Dbają tylko o swoją kieszeń tworząc układziki przynoszące im profity.Widać to wyraźnie w każdej dziedzinie życia nowodębskiego środowiska które potrafi się tylko żreć między sobą,podpierda….ć się do wyższych instancji a w efekcie mieć wielkie G….o

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here