Factory of the Year 2011. Promocja Nowej Dęby za oceanem .

9

23-02-2011

Z pośród kilkudziesięciu Fabryk na Świecie, Firma „Biliński” z Nowej Dęby zdobyła prestiżową dla branży nagrodę „Firmy roku 2011”.

Wyróżnienie przyznawane jest przez Firmę Christopher Radko wchodzącą w skład dywizjonu fabryk Rauch Industries. Christopher Radko jest to największy w Świecie zespół producentów, designerów i biznesmenów w branży świątecznych dekoracji. Firma „Biliński” natomiast wybitnie wyróżniła się na tle swojej konkurencji z pośród innych dostawców z Włoch, Tajlandii, Chin, Niemiec, Bułgarii, Rumunii, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, a także rodzimego rynku jakim jest Polska.

/info

SERDECZNIE GRATULUJEMY FIRMIE BILIŃSKI I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!


Na zdjęciu nagroda FACTORY OF THE YEAR 2011

TŁUMACZENIE UZASADNIENIA:

Firma Christopher Radko pragnie uroczyście ogłosić, że Firma „Biliński” z Nowej Dęby , w Polsce otrzymuje nagrodę najlepszej fabryki roku 2011 .

Nagrodzona Firma „Biliński okazała się niedoścignionym liderem na takich rejonach współpracy jak: aspekty jakości, niezawodność, wiarygodność. Ewelina, Mateusz i Janusz Bilińscy wykazali się nieustającymi i znakomitymi praktykami biznesowymi, jednocześnie gwarantującymi , że każda ozdoba Christophera Radko wysłana do Stanów Zjednoczonych prezentuje wyśmienite rzemiosło i ręcznie wykonane detale , które są kamieniem węgielnym naszej marki.
Jest niesamowitą przyjemnością współdziałać w tak doskonałej operacji ,która przynosi radość i zachwyt tysiącom kolekcjonerów każdego roku .
Poniżej znajdują się kryteria, które rozpatrzyliśmy by wybrać tegorocznego zdobywcę nagrody ale nie ograniczyliśmy się tylko i wyłącznie do poniższych :
– wyśmienita i skoncentrowana na detalach dekoracja i produkcja
– efektywne i solidne pakowanie, którego efektem była minimalna ilość stłuczek
– nieustanna, proaktywna komunikacja
– konkurencyjne ceny
– terminowe dotrzymywanie i wywiązywanie się z podjętych wysyłek,
– reagowanie na bieżące życzenia
– ogólna łatwość w realizowaniu biznesu,

Firma „Biliński” przewyższyła znacząco realizację wszelkich tych aspektów tworząc jednocześnie i utrzymując obustronnie korzystną, dynamicznie rozwijającą się współpracę z Twórczymi, Operacyjnymi i Managerskimi ramieniami naszej firmy . Ogromnie doceniamy technologiczną wartość naszej współpracy – rozwijaną nieustannie i stworzoną w ubiegłym roku. Co więcej, kontrola jakości, etykietowanie, standardy pakowania utrzymywane przez Firmę „Biliński” są nieskazitelne , za co chcemy wyrazić swoją wdzięczność.

„Istotnie, Firma „Biliński” od dawna jest jednym z najmocniejszych , najbardziej rzetelnych partnerów, a w tym roku przekroczyli oni te granice niejednokrotnie”. – powiedziała Heather Shepardson, CEO firmy Christopher Radko. Wyprodukowali dla nas , absolutnie wspaniałą sztukę z kolekcji Designer’s Choice, jak również całą kolekcję miniaturek i inne produkty co absolutnie jest niesamowitym zadaniem. Każda indywidualna sztuka została wykonana wyróżniająco a wszystkie nasze docelowe terminy dostaw były zrealizowane bez ani jednego spóźnienia.
Pragnę bardzo im pogratulować za otrzymanie tej nagrody i podziękować za naprawdę dobrze zrobioną pracę.

Korzystając z tej sposobności , załoga w Christopher Radko pragnie również podziękować wszystkim naszym przyjaciołom w Europie za obopólną współpracę na etapie udoskonalania jakości , rzemiosła oraz wszelkich praktyk biznesowych.

Życzymy wam wszystkim wspaniałych wolnych świątecznych chwil i oczekujemy dalszej owocnej współpracy w nadchodzącym roku 2012.

9 KOMENTARZE

  1. Gratulacje! Oczywiście zaraz zazdrośnicy polecą jadem i złośliwością, ale ja z całego serca gratuluję i życzę powodzenia na kolejne lata! Proszę się nie przejmować zawistnikami i robić swoje Panie Januszu:) Pozdrawiam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here