VII Memoriał im. A. Gerwatowskiego

33

06.08.2012r.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie i Drużyna WOPR Nr 4 w Nowej Dębie zapraszają na:

– „VII Zawody Pływackie im. Andrzeja Gerwatowskiego”, które odbędą się 12 sierpnia 2012 r. (tj. niedziela) o godz. 9.00 na basenie letnim SOSiR w Nowej Dębie
oraz
– Zawody Ratownicze Drużyny WOPR Nr 4 w Nowej Dębie, które odbędą się na basenie letnim tego samego dnia o godz. 17.30

Zgłoszenia do zawodów (imię i nazwisko, data urodzenia) przyjmowane są na kasie krytej pływalni oraz basenu otwartego w terminie do 12 sierpnia 2012 r., tel. 15 846 5225 oraz drogą e-mailową na adres: administracja-sosir@nowadeba.pl.
Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na start w zawodach, dostarczoną wraz ze zgłoszeniem.

Zapraszamy do udziału. Dla uczestników przewidziane atrakcyjne nagrody.

Dokumenty do pobrania

33 KOMENTARZE

 1. Z tym brodzikiem to dzisiaj przesadzili :o Taki upał a oni wodę spuścili, tak jak by nie można tego robić po zamknięciu basenu, co to ma być, człowiek płaci za bilet i nie może dzieci wykąpać :o

 2. zgadzam się z przedmówczynią, jak można przy takim upale jaki dziś był tzn ok 30-35 stopni wypuszczać wodę z brodzika o godz 14.30 jak by nie można było tego zorganizować np. o godz 17 (zacząć wypuszczać wodę) tylko jak ludzie po pracy przychodzą z dziećmi na basen a tu wody w brodziku BRAK, PORAŻKA, bo ok 16.30 nie było juz wody, pani na kasie mówiła że sanepid jutro przyjeżdża i niestety trzeba wypuścić, ale można by to było zrobić DUŻO DUŻO później, ale kierownictwa SOSIRU nie stać żeby opłacić dwóch gości aby to zrobili po godzinach, jakby to miały być nie wiadomo jakie koszty :o PORAŻKA NA CAŁEJ LINI.

 3. Waldusiu R. wyluzuj sobie troszkę. Trzeba było zadzwonić do kierownictwa SOSiR-u to by Ci wyjaśnili skąd taka procedura opróżniania basenu. I zatrudnienie nawet 10 ludzi po godzinach nic by tutaj nie zmieniło. Życzę więcej wyrozumiałości oraz chwili refleksji i zastanowienia, zanim się coś napisze. Pozdrawiam

 4. No to nas oświeć mistrzu spod nr 6 co TAK NAPRAWDĘ miało miejsce, a nie piszesz w stylu NIE JEST TAK JAK PISZECIE, ZASTANÓWCIE SIĘ ALBO UWIERZCIE MI NA SŁOWO ( MIMO ZE NIE MÓWIĘ CO SIĘ DZIAŁO) ŻE WSZYSTKO JEST I BYŁO OK

 5. Jak można przyjąć pieniądze za wejście dzieci i nie powiedzieć że za pół godziny nie będzie w ogóle wody w brodziku(zasłonić się informacją pisemną pod stołem, gdzie kasuje się bilety). Myślę że jeśli tak dalej błyskotliwie będzie wyglądać praca niektórych ludzi w SOSIR to wiele osób zrezygnuje z korzystania z basenu. Pozdrawiam panią która sprzedaje bilety i wielkie brawa dla niej za zrozumienie!!! wściekły rodzic :@

 6. Masz rację Paulinko. Nie przychodz wiecej na basen, po co masz sie tak meczyc. Bedzie to z pozytkiem dla obu stron. Zycze dalszej blyskotliwej pracy i kariery w Stokrotce :)

 7. Kierownictwo sosir wie wszystko najlepiej więc jak ktoś czegoś nie wie to proszę dzwonić:(
  skasować dzieci za bilety i wypuścić wodę ?
  rodzica, który ma o to pretensje określić mianem awanturnika ?
  TYPOWE PODEJŚCIE BO WY MACIE RACJE:)
  A jak coś to dzwońcie, to wam powiemy o co chodzi.

  termin zawodów ? kolejne bingo organizacyjne

 8. A ja uważam, że niektórzy ratownicy nie powinni pracować z ludźmi, z powodu braku kultury osobistej. Osobiście mam do jednego pana co jak idzie to jest najważniejszą osobą na świecie i wszyscy powinni przed nim padać na kolana. Taki on ważny. A jak coś się człowiek zapyta o coś to odpowiada z taką łaską … Od tego tam jest aby udzielał odpowiedzi jak ludzie go pytają.

 9. Jednemu nie pasuje ciepła woda drugiemu jej brak , innemu ratownik, jeszcze innej sprzątaczka, kasjerka, kierownik, dyrektor, burmistrz itd. Ja lubię pomarańcze, inny jak mu śmierdzą nogi … Czy w dzisiejszym świecie w takiej Nowej Dębie znajdzie sie chociaż jeden zwykły człowiek, któremu będzie wszystko pasowało ? Pewnie , że NIE !!! Jasna sprawa że nie, bo brakuje nam cierpliwości, tolerancji, wyrozumiałości i wiele wiele innych cech które gdzieś w dzisiejszym świecie zostały zapomniane . Brakuje nam rozmowy, takiej zwykłej, prostej i uczciwej rozmowy. Teraz w modzie jest oszukiwanie, kłamanie i robienie każdego w konia. To jest cool, to jest trendy itp. Więc czemu się dziwić jak każdy ma do każdego pretensje, z drugiej strony kto tu ma racje ?

 10. Władza ma swoje strony internetowe na których umieszcza same chwalebne artykuły i materiały, my mieszkańcy mamy ten portal, gdzie każdy może umieścić co go boli, gryzie, z czym ma problem itp. Ten portal to bardzo dobra kontra na rzeczywistość, która nie jest taka kolorowa jak przedstawiają to inne strony www.
  I właśnie dzięki tej stronie i jej redaktorom możemy o tym mówić pisać . Dziękuje za to że jesteście.

 11. Ale ten portal jest też w rękach władzy… Czyż bowiem radny Marek nie jest obecnie u władzy? Więc obiektywizm jest tutaj określany możliwością pisania komentarzy… Ale czy to nie czasem błędne określanie granic obiektywizmu??? Każdy może pisać jak chce, co chce i nie koniecznie coś co jest faktem czy też prawdą. Czy to jest wykładnia obiektywizmu… Hmmm… Jak dla mnie wątpliwe… Ale to tylko moje subiektywne odczucie tego co się tu odbywa :) I nadmieniam, że nie jestem zwolennikiem, żadnej ze stron, tej ewidentnej, medialnej ,politycznej walki o władzę, której ja osobiście się brzydzę :(

 12. ze wszystkim się zgodzę prócz jednego:
  od kiedy opozycja jest u władzy? u władzy jest Wiesiek i jego świta. Opozycja nie rządzi.

 13. a czy czwarta władza jest u władzy??
  Jest w radzie i jakiś wpływ na to co się dzieje ma. BTW chyba nie jest w "dobrym tonie" łączenie funkcji władzy z czwartą władzą.
  Chyba że utrzymujecie iż opinie z info mają tak nikły wpływ na obecnie rządzących, że trudno ten portal nazwać 4tą władzą.

 14. To sa bardzo inteligentni ludzie wszak studiowali w Rzeszowie i oni nikomu nie ublizaja,nikogo nie obrazaja ,pisza sama prawde,a ze czasem z igly zrobia widly to malo dla nich jest znaczace bo ich wyborcy kupia to w ciemno,wiec jak piszesz T>K>M> im sie slusznie nalezy w morde jezaB)

 15. [quote]To sa bardzo inteligentni ludzie wszak studiowali w Rzeszowie i oni nikomu nie ublizaja,nikogo nie obrazaja ,pisza sama prawde,a ze czasem z igly zrobia widly to malo dla nich jest znaczace bo ich wyborcy kupia to w ciemno,wiec jak piszesz T>K>M> im sie slusznie nalezy w morde jezaCool[/quote]
  Wiesław Ordon – studiował na WSP w Rzeszowie…
  Zygmunt Żołądź – także….

 16. W Nowej Dębie maleje liczba ludzi z wyższym wykształceniem,
  z szerokimi horyzontami. Nie mają tu pracy, to wyjeżdżają.
  O losach Dęby decydują osoby, które nie mają własnego zdania.
  I zainteresowani są tylko własną miedzą.

 17. To , że gościu jest dobrze zbudowany nie znaczy że się naszprycował czymś po prostu dba o kondycję ale jak widać kozacy z sieci nie rozumieją tego !!!

 18. Po raz kolejny widać, że styl dyskusji jaki jest wam bliski sprowadza się do tekstu typu TKM itp. jednakże nadal pokazuje waszą małostkowość, brak – jak już wielokrotnie ci to pisałem – elementarnych zasad kultury, że o braku HONORU (pewnie to trudne słowo dla waszego grona) nie wspomnę. Zresztą słowo HONOR zostały przez takich jak wam podobni sprowadzone do rynsztoka. Ktoś kto nie jest w stanie napisać nawet pod jakimkolwiek tekstem dwóch zdań po polsku nigdy nie zrozumie co się wokół niego dzieje. Nie mówiąc już o korzystaniu z własnego rozumu a nie wsłuchiwaniu się w uprawianą propagandę. Od dłuższego czasu obserwuję poczynania M. Ostapko i daje się zauważyć jedna ważna rzecz. Ten młody człowiek obnaża waszą nieudolność, brak profesjonalizmu, kultury i poziom jaki reprezentujecie. Za to właśnie tak został przez takie osoby jak ty znienawidzony i na każdym kroku (powtarzam na KAŻDYM) usiłujecie wytworzyć atmosferę pogardy wobec niego i ludzi z nim związanych co ewidentnie pokazujecie nawet na tym portalu zamieszczając idiotyczne komentarze. Jest to metoda ściśle zaczerpnięta z metod władzy komunistycznej, czyli jak ktoś jest niewygodny zróbmy z niego banitę. Liczę, że wam się to nie uda i nadal będą obnażane wasze niby to
  [quote]igly[/quote] a Ratusz będzie robił [quote]widły[/quote].
  P.S. Poza wypisywaniem bredni nigdy nie podjąłeś rzeczowej dyskusji, gdyż jak wnioskuję z twoich wpisów nie reprezentujesz swoją osobą nic rzeczowego. Oczywiście oczekuję na wpisy obrażające, ale tylko utwierdzisz mnie, że jest to PRAWDĄ (kolejne trudne słowo).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here