Festyn Rodzinny

0


W dniu 01 czerwca 2010 r. w Przedszkolu Nr 1 w Nowej Dębie odbył się coroczny Festyn Rodzinny skierowany do dzieci, młodzieży oraz ich rodziców i opiekunów z terenu naszego miasta.


Jak zwykle organizatorzy zapewnili moc wspaniałych zabaw i atrakcji, które cieszyły się sporym zainteresowaniem wszystkich biorących w nich udział . Szczególnym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa w ramach, której była możliwość wygrania bardzo atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów. Jednocześnie Festyn Rodzinny uświetnił występ członków Bractwa Rycerskiego z Nowej Dęby w tym grupy Epsealon pod kierunkiem Jacka Lubery.

W trakcie festynu swoje propozycje zabaw dla dzieci zaprezentowali również przedstawiciele Nowodębskiej Żandarmerii Wojskowej, którzy tym samym aktywnie włączyli się w organizację imprezy. Jak co roku tak i tym razem wszyscy pracownicy Przedszkola Nr 1 w Nowej Dębie oraz rodzice i opiekunowie dzieci do niego uczęszczających stanęli na wysokości zadania i dzięki ich zaangażowaniu i włożonej pracy festyn był bardzo udany o czym świadczyć może fakt, iż trwał do godzin wieczornych mimo nie przychylnej pogody.

W.B.

Ty też możesz opublikować swój artykuł na InfoNowaDeba.pl Byłeś na ciekawej imprezie? Chcesz się podzielić swoimi zdjęciami lub filmem? Napisz na adres: infonowadeba@op.pl

———————————————————————————————————————————————-

GŁODNY ? NA CO CZEKASZ?
\"GIUFEPPE\"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here