[ FILM ] Bal Sportowca 2014 za nami !

16

Dnia 21 lutego 2014r. w restauracji Dębianka odbył się II Bal Sportowca organizowany przez Miejski Klub Sportowy „Stal Nowa Dęba”. W roku ubiegłym Bal był organizowany z okazji obchodów 60-lecia istnienia klubu, natomiast w roku obecnym zarząd zdecydował przyznać „Sportowe Oscary” oraz pamiątkowe statuetki „Serce ze Stali”Wśród zaproszonych gości na sali zasiedli m.in.  pan Kazimierz Greń – Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej oraz Prezes Polskiego Związku Futsalu, pan Edward Chmura – Sekretarz Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej wraz z małżonką, pan Zenon Krówka Prezes Podokręgu Stalowa Wola wraz z małżonką, pan Wiesław Ordon – Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz pan Krzysztof Pitra – Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego.

 Oprócz wyżej wymienionych nie mogło również zabraknąć zarządu klubu, działaczy, sponsorów, trenerów, byłych i obecnych zawodników, sympatyków, znajomych i przyjaciół naszej StaliPo przywitaniu Gości oraz ich wystąpieniach nadszedł czas na atrakcje wieczoru. W tym miejscu organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Oprócz cieszącego się zainteresowaniem kącika z gadżetami, księgi z pamiątkowymi wpisami oraz licytacji wyjątkowej serii limitowanych pamiątek – (m. in.  złota, srebrna oraz brązowa karta członkowska z licznymi rabatami ) zostały rozdane wspomniane już wcześniej „Sportowe Oscary”

 Pierwsze siediem statuetek zostały wręczone przez Pana Kazimierza Grenia Prezesa Podkarpackiego ZPN. 

Wyróżnienia w niżej wymienionych kategoriach otrzymali :
 
Najlepszy obrońca : Wojciech Dudek
Serce Ze Stali: Tomasz Diektiarenko
Serce Ze Stali : Daniel Młynarczyk
Bramka roku : Łukasz Milanowski
Serce Ze Stali : Grzegorz Byrka
Drużyna roku : Andrzej Majdański
Serce Ze Stali : Arkadiusz Kotrych


Po wręczeniu sportowych  statuetek Prezes Stali Nowa Dęba Damian Diektiarenko w podziękowaniu za dotychczasową współpracę wręczył Panu Kazimierzowi  Greniowi pamiątkową koszulkę meczową STAL NOWA DĘBA z nazwiskiem „Greń”.  Kolejne 8 wyróżnień wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba Pan Wiesław Ordon. Pamiątkowe statuetki w niżej wymienionych kategoriach powędrowały do następujących osób :

Serce Ze Stali : Marek Strzelczyk
Trener Roku : Adam Bunio
Serce Ze Stali : Andrzej Horodeński
Najwiekszy Sukces roku 2013: Kamil Gurdak
Serce Ze Stali : Iwona Strojek
Serce ze Stali : Aleksander Diektiarenko
Serce Ze Stali : Tadeusz Rak
Serce Ze Stali : Leszek Pabian

Pan Burmistrz również otrzymał pamiątkową koszulkę meczową „Stal Nowa Dęba”  ze swoim nazwiskiem, w której jak sam powiedział – wystąpi w kolejnym turnieju siatkarskim. Trzymamy za słowo !

Bez wątpienia największą atrakcją wieczoru był recital Mateusza Ziółko – zwycięzcy III edycji programu The Voice of Poland. Podczas występu na gitarze akompaniował mu Damian Surow. Poza autorskimi kompozycjami „How to Win” i „Da się Żyć” mogliśmy usłyszeć wiele pięknych coverów. Mateusz swoim charyzmatycznym i niepowtarzalnym głosem wprowadził w zachwyt i osłupienie nie tylko zgromadzone kobiety…. Z pewnością był to niezapomniany koncert. Czekając na debiutancki krążek, życzymy Mateuszowi dalszych sukcesów.

 
Następnie do głosu doszedł nasz zaprzyjaźniony zespół USC z Tarnobrzega, który po pierwszych kilku dźwiękach sprawił,że na parkiecie zrobiło się naprawdę ciasno. Podobnie jak w roku ubiegłym swoim szerokim repertuarem począwszy od największych zagranicznych hitów, poprzez starego polskiego rocka, tradycyjnie kończąc na HEJ STAL la la la… świetnie bawił ludzi do białego rana.


Poraz kolejny gorące podziękowania kierujemy w stronę Pawła Gosposia za pomoc w przeprowadzeniu licytacji oraz muzyczne poprowadzenie imprezy. Wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę Aleksandra Diektiarenko oraz Tomasza Hajduka, gdyż bez ich zaangażowania Bal Sportowca by się nie odbył. Dziękujemy również Panu Krzysztofowi Tęczy za pomoc oraz zaangażowanie podczas organizacji. Podczas całej imprezy towarzyszyła nam Telewizja  Lokalna Tarnobrzeg, której bardzo dziękujemy za współpracę oraz materiał video, który prezentujemy poniżej.

ban-www-MM beggwspolnoty

16 KOMENTARZE

  1. Super impreza. Ale obejrzałem jeszcze raz „dowcip” Ordona i ręce opadają. Co za typ. 3razy zwiększymy budżet klubu hehehe ale nie wiemy w którym roku hehehe. Ja powiem panu panie Ordon w którym. W tym co już pan nie będziesz burmistrzem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here