[FILM] Gwiezdne wojny na plantach

65

2013-12-16


Co chwile obserwujemy cuda jakie dzieją się na nowych, zrewitalizowanych za miliony złotych plantach.Problemy z oświetleniem były zgłaszane już wcześniej. W posiadanym przez nas piśmie jakie skierowały władze gminy do wykonawcy plant w dniu 18 października 2013 na naprawę oświetlenia dano firmie 7 dni…

7 dni minęło a mimo to problemy z oświetleniem są widoczne niemalże codziennie. Mało kto potrafi wskazać kiedy oświetlenie świeciło właściwie. W sprawie oświetlenia radny Marek Ostapko interpelował do burmistrza. 4 grudnia padała taka oto odpowiedź:

Z kolei w dniu dzisiejszym w odpowiedzi na kolejne pismo radnego Ostapki zastępca burmistrza Zygmunt Żołądź odpowiedział:

Panie Burmistrzu! Jest pan zaniepokojony? To co panowie burmistrzowie odebraliście od wykonawcy? A może jednak radny Marek Ostapko ma racje mówiąc iż odebrano fuszerkę? Poniżej zdjęcia wykonane 16 grudnia po 21:00.

/info

65 KOMENTARZE

 1. Znowu Zygmunt musi się tłumaczyć za Ordona… Ordon przecinał wstęgi to mógłby wytłumaczyć ludziom co się dzieje i za co zapłacił miliony złotych z naszych podatków. Panie Ordon , piastowanie obowiązków burmistrza to także obowiązki i odpowiedzialność. Rozumie pan to? Szkoda Zygmunta bo on jako jedyny jeszcze coś robi, stara się to jakoś maskować.

 2. Halo to 1 do wieży czy mamy zgodę na lądowanie… – parodia co się w tym ****istym Miasteczku dzieje… myślałem że choć nad zalewem dobrze zrobili ale i tam lipa… hahah i jeszcze to odpływające molo. tutaj to ktoś grubo pojechał… jak to mówią ZEPSUĆ, Z*EBAC ,SPI*RDOLIĆ…

 3. To niech robią dobrze. Za to im mieszkańcy płacą. Wtedy utrzymają koryto. Ale jak widać tak są do koryta przywiązani, że nie potrafią się przyznać do tego, że nie dają rady.

 4. [quote]Jest tam jakaś inwestycja niez**** w Nowej Dębie?[/quote]

  rozumiem że chodzi Ci o to czy jakaś inwestycja została wykonana prawidłowo? MYŚLĘ, ŻE TO BAAAAAAAAAAARDZO DOBRE PYTANIE DLA INSTYTUCJI KONTROLNYCH RÓŻNEGO SZCZEBLA.

 5. Burmistrze odejdzcie póki wasza śmieszność nie odbije się na waszym dalszym życiu, jeszcze gdzieś do roboty idzcie i zapomną ludzie pomału…

 6. Zygmuncie Żołędziu
  Wiesławie Ordonie
  Mario Mroczek
  Czy jak będę szła z moim dzieckiem po tych plantach w deszczu lub po deszczu tudzież w ziemie to mogę być pewna, że mnie i mojemu dziecki nic nie grozi? Czy mogę być pewna tego, że ten prąd z podłogi nas nie potelepie? Ręczycie za to???

 7. Ostabko przesadza, wielki mądry i najlepszy się znalazł, wszystkiego się czepia wszystko źle już widze co on by narobił, niech posłucha i poczyta komentarzy na swój temat od innych a nie tych które on sam pod psełdonimem wygłasza

 8. Matko.
  Światło świeci w nocy. A kto po deszczu chodzi i w dodatku po nocy? To jak ma potelepać. Bardziej waszego Ździcha telepie delitium tremens.

 9. Ja myślę, że takie migające to nawet ładniejsze so. I te murki z krzywiznami też majo taki swój urok. Nie rozumim o co tyle hałasu. Nowe jest to wiadomo, że się psuje. Musi się dotrzeć wszystko i byndzie dobrze. Dlatego podziwiam moich burmistrzów najlepszych i radnych za to, że z tako godnościo i rozwago realizujo inwestycje. Oby tak dalej! A molo niech pływa po całym zalewie jak statek. To byndzie atrakcja turystyczna!

 10. Ostapko rządzi !!! Pije piwko z Grzędą i spiskuje przeciwko burmistrzowi , Grzęda nie "dostał" placu pod drugi blok to swe żale wylewają przy kufelkach , nic to że parę lat temu Ostapko "srał" na grzędziaka , teraz wspólny wróg ich połączył …

 11. Kazdy z was jak kupuje samochód to czepia się każdej ryski i najmniejszych nawet wad. Dlaczego więc chcecie przymykać oczy na fuszerę w przestrzeni publicznej?

 12. A to tylko Ordon ma monopol na "spiskowanie"? niech wypełnia obowiązki tak aby "spiski" przeciwników kończyły się fiaskiem. Spieprzyli planty i inne inwestycje. Pretensje mogą mieć tylko do siebie. Powinni za to ponieść polityczną karę.

 13. Ordon!!!! Zobaczysz mój głos jak świnia niebo!!!! Córva jak sie ciesze że wybiry już niedługo! Żebyś wiedział ,że jak kto z mojej rodziny na ciebie zagłosuje ty nędzny burmistrzyno, do doopy kopów nasadzę jak należy! Ale dobrze ze piszo na tej stronie co jest grane to i ludziom co nie czytajo się powie! Tyle pieniędzy psze****!!!! Chłopoe Boga sie nie boisz!!!

 14. Jak widać zgoda buduje co w tym widzisz złego? Samemu cieżko się spiskuje. Piwko dorosłym tez wolno zażywać, nawet parami. Jeśli dadzą radę firmie ORdŻol to maja moje poparcie. Kamil.

 15. Czekamy na sprawozdanie z przeglądu linii i urządzeń oświetlenia na całym terenie…. Masz Zygmunt film, po co ci sprawozdanie? Wszystko tam widać! Oświetlenie wydaje z siebie ostatnie dmuchy!

 16. Ale jeśli Ostapko nie ma racji to dlaczego te światła nie świecą a burmistrzowie Ordon i Żołądź wyrażają ździwienie częstością awarii?

 17. Zgadza się jeden pisze cały czas o usterkach na plantach, właściciel firmy że to przez spacerujących ludzi te usterki, inspektor nadzoru że to tak miało być a ludzie z urzędu że niem żadnego problemu. Skoro firma nieradzi sobie w tym momencie z naprawami światełek to niech zatrudni sobie ludzi którzy zrobią to raz a porządnie. Ciekawi mnie jak te inwestycje (planty ,zalew) przetrwają zimę?

 18. Nasz wspaniały Lord Vader się postarał o uatrakcyjnienie placu, miejmy nadzieję że nie wylądują na tym pięknym placu przybysze z kosmosu

 19. widzę że mamy i Skywolkera w naszej gminie:-) także widzę że wszystkie te dziwne sprawy z nowymi przybytkami w mieście to jakieś celowe działanie:-)

 20. wezcie w **** wylaczcie ta chinszczyzne!!!! kto w ogole wpadl na tak po**** pomysl zeby zamontowac ledy w dreptaku… przeciez to wyglada jak najtansza chinszczyzna ze nie wspomne jak jebie po oczach!!! DZIADOSTWO

 21. Cholera jasna przecież to miała być tajemnica z tymi światełkami na 18 grudnia 2015 roku na premierę nowych Gwiezdnych Wojen. Ma być C3PO oraz R2D2 i te nieszczęsne światełka :o

 22. ja proponuje zdemontowac to oswietlenie dolne zostawic tylko lampy I nie bedzie problem bo to niestety naprawi sie dzisiaj a za rok bedzie tak samo to oswietlenie cyba to nie wypal

 23. A znacie alfabet Morsea?Uśmiałem się jak kuń jak widziałem jaki szyfr przekazują w przestworza.Nie będę tu cytował,bo mnie raz za razem spazmy śmichu targają:D:D:D:D

 24. ja tam nie znam dokładnie tego morse'a ale wydaje mi się że przekazuje niemoralne propozycje urzędnicze, ale wstyd, oby jednak sygnał nie doleciał za daleko

 25. Szkoda gadać panowie nie umiecie rzAdzic trzeba wywalić na zbity pysk przyjadą na wybory na pewno, koledzy i koleżanki z wysp zrobimy wielka akcje – przyjedz na wybory, ratuj Nowa Debe!

 26. te swiatelka skutecznie oslepiaja w nocy, to musi byc jakis nowoczesny produkt bialoruski – nowosc na rynku, ale za to ludzie chodza zygzakiem

 27. [quote]PRZYJEDZ , PRZYJEDZ AZ Z WRAZENIA CI MOWE ODBIERZE JAKIE POD RZADAMI ORDONA MAMY PIEKNE MIASTO, PO PROSTU 7 CUD SWIATA[/quote]

  Co twoim zdaniem jest piękniejsze? Klawiszujące płyty granitowe czy krzywy murek? Moim zdaniem lipne światełka są najpiękniejsze i przypominają mi kompilacje filmików z youtube pod hasłem "We Love Russia".

 28. LUUUUUUUUDZIE !!!!!! CZY WY NIE WIECIE ŻE TO MRYGANIE OŚWIETLENIA JEST ZROBIONE SPECJALNIE ? ? ? NASZ KOCHANY ZARZĄD GMINY W TEN SPOSÓB CHCE NAWIĄZAĆ KONTAKT Z OBCYMI Z INNEJ GALAKTYKI, A NÓŻ I KTOŚ ODBIERZE TEN SYGNAŁ I PRZYLECI ODBUDOWAĆ NAM PLANTY ORAZ TEREN NAD ZALEWEM. TO JEST APEL O POMOC W RATOWANIU NASZEJ GMINY ! ! ! !

 29. nie ma czego się czepić p.Marek Ostapko i jego reszta ekipy.jak żaden inny burmistrz dużo zarobiła tamci co byli nic nie zrobili .tylko paczyli aby kasę wziąść do swojej kieszeni albo różne imprezy robić i tylko pili za te pieniądzą.taka prawda.dzięki panu Ordonowi mamy plac zabaw dla dzieci planty ładne i zalew a to że małe usterki to nie jego winna firma powinna robić dobrze niech się nauczą robić wszyscy dobrze.ty bierzesz kasę aby tylko ujeżdżać na panu burmistrzu i kołki mu podstawiać też sprawiedliwy nie jesteś więc pilnuj siebie

 30. swiatel na Rzeszowskiej nie chcieli zrobic, a tutaj potrafili sfinansowac takie glupoty i te murki berlinskie w lesie i lawki, gdzie nikt nie bedzie siadal, jak mozna miec wlasne miasto tak dalej

 31. Ostapko jest przydatny przynajmniej ma kto błędy wytykać tak to by jak eis nie świeci to się nie świeci i znając polski realia mijały by miesiące i dalej by nie świeciło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here