[FILM] Kasia Wojciechowska talentem roku!

24

20-01-2012r.

Katarzyna Wojciechowska i Adam Bunio z Nowej Dęby znaleźli się na czołowych miejscach plebiscytu sportowego organizowanego przez gazetę codzienną Echo Dnia!

W dniu wczorajszym w tarnobrzeskiej restauracji Fregata, odbyła się uroczysta gala podczas której wręczono wyróżnienia najpopularniejszym sportowcom z naszego regionu. Nagrody wyróżnionym sportowcom wręczali Starosta Tarnobrzeski Krzysztof Pitra  i Prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz.


Od lewej: Paweł Nowak, Adam Bunio, Bogdan Karkut (trener nowodębskich lekkoatletów), Katarzyna Wojciechowska, Marcelina Serafin.

W kategorii najpopularniejszy talent Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego zwyciężyła nasza lekkoatletka Kasia Wojciechowska, w kategorii trener trzecie miejsce zajął trener badmintonistów Pan Adam Bunio ,zaś w kategorii Sportowiec roku 10 miejsce przypadło piłkarzowi Stali Pawłowi Nowakowi. Tym samym po raz pierwszy Nowa Dęba miała swojego przedstawiciela w każdej z trzech kategorii plebiscytu co biorąc pod uwagę silną konkurencję wśród zawodników i trenerów  jest dużym sukcesem sportowców z Nowej Dęby.


Fot.: Katarzyna Wojciechowska wraz z trenerem Bogdanem Karkutem.


Fot.: Trzech najpopularniejszych trenerów z regionu tarnobrzeskiego.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy im wielu sukcesów w 2012 roku!


Źródło: Miejska Telewizja Tarnobrzeg

24 KOMENTARZE

 1. Wielkie gratulacje i słowa uznania dla Kasi,Pawła i Pana Adama.Ważne,że ktoś docenił Wasza pracę. Mam nadzieję ,że również władze miasta wezmą z nich przykład bo Jesteście najlepszą wizytówką naszego miasta.

 2. do podatnicy
  twoja uwaga nie jest tu wcale potrzebna! gratulacje dla pana adama i kasi ktorzy rozsławiają debe na krajowych turniejach!

 3. Jeżeli jedną z ról sportowca wyczynowego jest promocja zdrowego, aktywnego stylu życia to zarówno Pan Adam jak i Katarzyna wykonują tu kawał dobrej roboty bo bardzo dużo sie o nich pisze i to też na pewno przekłada się na skalę ich popularności. A przy okazji są Oni jak i inni sportowcy żywą i co najważniejsze pozytywną reklamą Nowej Dęby i za to należy sie im szacunek. A takie wpisy jak #4 wypisują zawistne małe i niedowartościowane osoby

 4. Adaś ty sam te sms-y wysyłałeś bo my na pewno nie na ciebie Kasia na tych głosowaniach ktoś trzepie kasę nie traktuj tego jako zwycięstwo.

 5. Typowy, zawistny polaczek. Własne niepowodzenia życiowe leczy przy pomocy lżenia tych ,którym się powiodło.Ale takich małych człowieczków jest na szczęście ułamek procenta choć starają się być bardzo aktywni. Gratulacje dla naszej wspaniałej trójki reprezentantów .Jesteśmy z Was dumni. Trzymajcie tak dalej

 6. Ten spod #7 to by sie cieszył jakby jak co roku wszystkie kategorie obstawili piłkarze i siatkarze Siarki Tarnobrzeg i nie może przeżyć ,że ludziom z jego miasta udało się wygrać w Plebiscycie

 7. Tak sobie czytam i stwierdzam, że ludzie w Dębie zamieniaja się w masakrycznych narzekaczy. Zamiast cieszyć się że ktoś promuje tą pipidówe to tylko słychać dąsy i achy. Proponuję się ogarnąć!

 8. Bo wiesz bierze się to z klasycznej zazdrosci ludzi w podeszłym wieku i nie tylko ogólnie wszyscy dzisiaj się obcinają i analizują pod każdym względem swoją perspektywą.
  Pozdrawiam ludzi LasU

 9. Do #1. O 8.57 kiedy to pisałeś to wszyscy podatnicy są w pracy a ty siedzisz w domu na bezrobociu i to MY cie utrzymujemy wiec zamilcz pasożycie społeczny.Powinien być jednak cenzus majątkowy przy prawie wyborczym

 10. To jest prawdziwa promocja Nowej Deby. Bardzo przyjemnie oglądało sie ten fim. Gratulacje też dla Pana Marka Ostapki bo tez miał udział w tym sukcesie.

 11. Z przyjemnościa go zapłacę. Daj swój namiar to za twój tez może zapłacę. Ale nie dasz bo potrafisz tylko kąsać w ukryciu. Boli cie co?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here