[FILM] KPS zanurkował

5

22-04-2014


14 kwietnia 2013 r. (niedziela) na basenie pływalni krytej Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Kościuszki 14 w Nowej Dębie Klub Płetwonurków LOK Tarnobrzeskiego Centrum Nurkowego „OCTOPUS” zorganizował zajęcia z nurkowania basenowego dla zawodniczek, trenerów oraz działaczy Klubu Piłki Siatkowej z Nowej Dęby.

Uczestnicy tych zajęć mieli okazje odkryć tajniki związane ze sztuką nurkowania, zapoznać się z wykorzystywanym do nurkowania sprzętem oraz na własnej skórze poczuć dreszczyk emocji przebywając pod wodą o wiele dłużej w stosunku do tego na co pozwalają człowiekowi możliwości jego organizmu.

Zajęcia te mogły odbyć się dzięki uprzejmości dyrektora SOSiR – Adama Szurgocińskiego, który w niedzielne popołudnie udostępnił zarządzany przez siebie obiekt nieodpłatnie.

Również nieodpłatnie, a przede wszystkim w bardzo bezpieczny i profesjonaly sposób zajęcia poprowadzone zostały przez płetwonurków KP LOK TCN „OCTOPUS”. Byli to : Salamucha Łukasz, Kowal-Pawlik Agnieszka, Tomczyk Robert, Pawlik Piotr, Kołodziej Andrzej, Rejowski Tomasz ( Klub Frogmen). Zajęcia nadzorował wykwalifikowany instruktor nurkowania Mirosława Kowalczyka (instruktor CMAS M2).

Zarząd Klubu Piłki Siatkowej w imieniu zawodniczek składa serdeczne podziękowania wyżej wymienionym za umożliwienie wzięcia udziału w tych zajęciach.

KPS

5 KOMENTARZE

  1. no a ale po co ? bedom tam grać we wsiadkie? cego tam sukały
    jo nie wiem po kiego łazić pode wode jak nad wodom można se pifko wlanąć a pod wodom chyba ni…
    łoj aby tam wlyź tak to bym musią z 0,5 waląć na rozgrzewfkie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here