[FILM] MROCZNY KLIP JESIOŁA

13

06-12-2012

Przedstawiamy kolejny teledysk, zrealizowany na rzecz projektu filmowo-muzycznego, którego koordynatorem i wykonawcą jest sam Jesioł.

\”Motywacja dusz\” to drugi wideo klip wykonany przez Jesioła i jego partnera projektowego – Jacka Luberę, tym razem ukazujący lokalną grupę tańca ognia \”Syriusz\”.

Zapraszamy do sprawdzenia efektów pracy niezależnego przedsięwzięcia, dwóch pasjonatów filmu i dźwięku (Jesioła i Jacka Lubery) prosto z Podkarpackiego miasteczka Nowa Dęba !


wokal/tekst – Jesioł
kamera – Jacek Lubera
montaż – Bartosz Kidacki
muzyka – I”scream

13 KOMENTARZE

  1. Jestem pod wrażeniem tego klipu. To dzieło w całości młodych ludzi, którzy potrafili dać z siebie bardzo dużo aby stworzyć wspólne dzieło. Często dorośli nie potrafią się dogadać, bo każdy ciągnie w swoją stronę.
    Szczere brawa!!!

  2. Patrząc na to że Jesioł sam ogarniał te wszystkie klipy, koordynował i produkował cały projekt, stwierdzam że jest mistrzem. Nie patrząc już tylko na warstwe muzyczną, ale na całokształt, bo stworzyć takie dzieła samemu od podstaw to jest na prawde sztuka. Wielkie gratulacje, szacunek i powodzenia dla tego młodego kozaka !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here