[FILM] Nowodębski raper Jesioł wpadł w ręce policji

0

24/08/11r/
ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Nowodębski raper Sebastian „Jesioł” Jesiołowski został zatrzymany przez oddział antyterrorystyczny. Do niecodziennego zdarzenia doszło podczas wymiany tajemniczego pakunku.

Zatrzymania dokonano podczas transakcji handlowej pomiędzy „Jesiołem” a jednym z miejscowych radnych. Zamaskowani policjanci wkroczyli w momencie gdy samorządowiec przekazywał młodemu raperowi walizkę z tajemniczym pakunkiem. Doszło do wymiany ognia. Na szczęście żadna z osób nie została ranna. Sebastian Jesiołowski próbował wykorzystać zamieszanie i zbiec z walizką jednak bardzo szybko został schwytany i powalony na ziemie przez antyterrorystów. Jak się później okazało w przechwyconym pakunku znajdował się… mikrofon.

Cała wyżej wymieniona akcja była elementem scenariusza nowego teledysku nowodębskiego rapera, w którym oprócz Jesioła i radnego Marka Ostapko wystąpili członkowie Grupy Epsalon będącej częścią Bractwa Rycerskiego Nowa Dęba. Teledysk ma promować utwór Sebastiana zatytułowany „Tym się nie przejmuj”. – Ten kawałek mówi o tym by mimo różnych sytuacji zachować spokój – mówi Jesiołowski. –Chodzi o to by żyć pozytywnie i mimo przeciwności iść do przodu – dodaje.

ARTYKUŁ PROMOCYJNYZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here