60 lat Stali Nowa Dęba

49

24-12-2012

W 2013 roku mija 60 lat od powstania Klubu Sportowego Stal w Nowej Dębie w związku z czym Zarząd MKS STAL wspólnie z gminą Nowa Dęba organizuje w przyszłym roku obchody 60 lecia klubu.

Powstał komitet organizacyjny w skład którego weszli członkowie Zarządu Klubu: Damian Diektiarenko, Iwona Strojek, Leszek Pabian, Wojciech Śmiech,Tadeusz Rak, Tomasz Zieliński, Adam Bunio, Andrzej Kołodziej, Rafał Bednarski, Bartłomiej Sikora, Julian Zięba, Burmistrza reprezentuje Zygmunt Żołądź – Zastępca Burmistrza oraz Adam Szurgociński Dyrektor SOSiR.

W dniu 5 grudnia w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie odbyło się spotkanie komitetu organizacyjnego z działaczami MKS STAL z lat ubiegłych. Zaproszeni zostali Czesław Krystel, Piotr Szypuła, Juliusz Wachowski, Stanisław Starzec, Andrzej Dąbrowa, Antoni Malcharek, Julian Zięba, Marian Piekarz, Marian Jakubowski.

Są to osoby, które aktywnie działały w Klubie Sportowym Stal Nowa Dęba zarówno jako zawodnicy, trenerzy, prezesi i działacze. Podczas spotkania panowie podzielili się z młodszym pokoleniem ciekawymi wspomnieniami z historii klubu. Swoje wspomnienia obiecali przelać na papier by w ten sposób włączyć się w tworzenie publikacji książkowej \”Historia Klubu Sportowego Stal Nowa Deba\”

Źródło: MKS Stal

49 KOMENTARZE

 1. Jestem przekonany że to zasługa Wojtka Śmiecha,brawo Wojtku kochamy Cię.Wszystkiego Najlepszego z okazji Św.Niech to betle­jem­skie świa­tło wej­dzie mocno do Twojego serca , niech roz­świe­tli i ogrzeje , wspól­noty. Niech przyj­ście Bożego Syna na zie­mię będzie dla Ciebie doświad­cze­niem Bożej miło­ści i dobroci.
  Niech spo­tka­nie z Bożą Dzie­ciną napełni Cię nadzieją i ufno­ścią na każdy dzień. Niech umac­nia i pod­trzy­muje w zwąt­pie­niu i chwi­lach próby.
  Niech Matka Słowa pomaga nam Go zacho­wy­wać z radością w Twoim sercu i niech Ci Błogosławi w Twych poczynaniach.

 2. Popieram Tylko Wojtaka SMIECHA na BURMISTRZA~~~~Ńikt nie będzie lepszy i dotego pierwsza Dama Dęby to będzie kobieta z Klasą!!!!

 3. [quote]ludzie z dęby zacznijcie wybierać ludzi myślących,a nie pseudo dobrodziei[/quote]masz rację gościu [b]Tylko Wojtek Śmiech [/b]

 4. [i][color=#ff0000]Wojtek SMIECH to nasz rodak z Nowej Dęby ,a nie jakiś podrzutek z..Wyksztalcony,mądry,kreatywny i co najwniejsze nie pazerny na kasę!!Takiego Burmistrza nam tu poytrzeba![/color][/i]

 5. I MA RACJĘ!TRZEBA Z TYMI DZIADAMI SKOŃCZYĆ.PORA NA NOWE MłODE POKOLENIE ABY ZAJĘŁO SIĘ WSZYSTKIMI POWAŻNYMI SPRAWAMI W NOWEJ DĘBIE.DZIADKI TYLKO PATRZĄ ABY WYPIĆ ZA DARMO CO NIECO PRZEKASIĆ I POPLOTKOWAĆ ORAZ DOSTAĆ PREZENT .DLA NICH "DINOZAURÓW' INTERNET TO TABU,EKONOMIA WSPÓŁCZESNEGO ŚWIATA I KRAJU =TABU, NOWOCZESNOŚĆ TO TEŻ TABU.JEST TAKI RYSIU W KILKU RADACH I NAWET ZAŁAPIE SIĘ ZAWSZE NA WYJAZD DO IRLANDII.GROSZA NIE DOŁOŻY .INNYCH NA KASĘ NACIĄGNIE ,ALE ILE SIĘ NAŻRE I WYPIJE TO JEGO.SPOŁECZNIK ZA KASĘ!!PORA TAKICH WYPIEPRZYĆ!WIERZĘ ,ZE ŚMIECH TO JAKO BURMISTRZ TO ZROBI!!:)

 6. [quote]I MA RACJĘ!TRZEBA Z TYMI DZIADAMI SKOŃCZYĆ[/quote]No ale na tych niby kolegów też uważaj bo cię wy****cą bez mydła.

 7. Co masz do człowieka , pyskaczu , wiecznie jesteś nie zadowolony,W dzisiejszym świecie brak jest charyzmatycznych i bezinteresownych społeczników . Panie Wojtku gorące słowa uznania i poparcia,- tak trzymać.

 8. takich ob.s.ra.ny.ch dziadów to powinien w d,p,,e kopnąć i do rowu ,jesteś materialistą i nie patrzysz na głębię człowieka.Oceniasz ludzi po tym co dla ciebie robią a nie jakimi są .

 9. chyba cała rodzina śmiechów oraz jego "wspólnicy" się bardzo nudzili w święta , bo takie komentarze od nikogo innego pochodzic nie mogą. Nikt kto go choć trochę zna i wie jak działa nie powie że jest bezinteresowny, że jest społecznikiem . Za kase to on nawet swoją żone "z klasą" (jak ktoś dow****nie zauważył) by puścil kantem.

 10. Państwo nie potraficie pojąć podstawowych rzeczy w tym kraju nie ma nic za darmo a wam jak się miodem d….y nie smaruje to jesteście wielce obrażeni. Jak ktoś czegoś więcej się dorobił to wy byście mu oczy wydrapali. Zacznijcie się cieszyć z tego że ktoś nap. Wojciech ma więcej od Was przyjmijcie to jako normę . Zazdrość jest u was chyba w genach.
  A na temat .To dlaczego nie widzę poprzedniego prezesa albo Pana Alka Mokrzyckiego Ci Panowie budowali sport i Stal w naszym miasteczku i zasługi maja znacznie większe od ……….. niektórych

 11. sam się bucu doprowadź , może mordę zamknąć jak za komuny byś chciał ,won czerwony pachołku, z tego wolnego forum ACTA stop ACTA WOLNOŚĆ NIE KNEBEL

 12. Co Wy z tym Wojtkiem S tak wyjezdzacie? Co on ma wspolnego z 60 -leciem stali i w ogole ze sportem?.Czegos ne wiem?….A aaa… zaczal sie udzielac spolecznie w ostatnich latach?..To chyba dobrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here