Święto Nauczycieli w Nowej Dębie

28

20-10-2012

W dniu 15 października 2012r. Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba Wiesław Ordon spotkał się z nauczycielami z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W spotkaniu, które odbyło się w Samorządowym Ośrodku Kultury, udział wzięli dyrektorzy przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, zespołów szkół, nauczyciele, którzy otrzymali stopień nauczyciela mianowanego, radni, przedstawiciele związków zawodowych oraz nagrodzeni nagrodą Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Dęba. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania wszystkich zebranych gości przez dyrektora BOJS-u, Renatę Bal. Następnie Burmistrz Wiesław Ordon podziękował wszystkim pracownikom oświaty za ich codzienną pracę, trud uczenia i wychowywania młodego pokolenia. Do podziękowań dołączyła się także w imieniu Rady Miejskiej w Nowej Dębie – wiceprzewodnicząca Maria Mroczek, która złożyła na ręce obecnych pedagogów życzenia dla wszystkich pracowników oświaty.

Kolejnym krokiem było złożenie ślubowania przez pedagogów, którzy uzyskali awans na stopień nauczyciela mianowanego: Barbarę Fornal z Przedszkola Nr 1 w Nowej Dębie oraz Urszulę Szpilczyńską z Zespołu Szkół w Cyganach. Podczas uroczystości Wiesław Ordon wręczył także nagrody burmistrza dla nauczycieli. W tym roku otrzymali je: Iwona Gadomska, Alina Kalicka i Anna Kołodziejczyk ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowej Dębie, Grażyna Gil – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rozalinie, Bernarda Głowacka – dyrektor Zespołu Szkół w Jadachach i Grzegorz Trela nauczyciel Zespołu Szkół w Jadachach, Danuta Serafin – dyrektor Zespołu Szkół w Cyganach i Wanda Kosik – nauczyciel Zespołu Szkół w Cyganach, Teresa Kordas i Anita Kozdęba – nauczyciele Szkoły Podstawowej w Tarnowskiej Woli, Lidia Leśniewska – nauczyciel Zespołu Szkół w Chmielowie, Danuta Łagoda, Urszula Skiba, Iwona Szczur i Zbigniew Świętojański – nauczyciele Zespołu Placówek Oświatowych w Nowej Dębie, Halina Strojek i Monika Żurek-Tabor – nauczyciele Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie, Jolanta Styga – dyrektor Przedszkola Nr 5 w Nowej Dębie oraz Beata Urbaniak – nauczyciel Przedszkola Nr 1 w Nowej Dębie.

Gratulacje nagrodzonym i mianowanym złożyli także Stanisław Skimina – przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu Rady Miejskiej oraz Maria Krakowska – przedstawiciel zarządu ZNP w Nowej Dębie.

BOJS / UMiG

28 KOMENTARZE

  1. Dyr. z Cyganów pomimo że 3 krotnie przegrała sprawę służbową w sądzie , 2 w poprzednim roku szkolnym to wielmożny Bu.rmistrz ją i tak nagrodził.Władza jest sprawiedliwa, czy też nie , oto jest pytanie ……. W innych szkołach takie przypadki były dla władzy wskazówką do zwolnienia z funkcji. U nas jest inaczej. dyr. taka chuda pomimo jadła wiejskiego.

  2. proszę nie cenzurować komentarzy usuwając je z forum, tym bardziej, że nie naruszają one jego zasad i regulaminu, oraz prawa w ogólnie pojętym znaczeniu

  3. Pani Szczur jest świetną nauczycielką, ma tupet i nie daje sobą pomiatać, jak większość nauczycieli, która pracuje z gimnazjalistami i szacunek jej za to :)…

  4. Pani Iwona Szczur to bardzo dobry i wymagający nauczyciel. Zazwyczaj źle o niej wypowiadają się Ci, którym to przeszkadza albo nie podołali ,, królowej nauk” .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here