[FILM] Rapowy spacer po Nowej Dębie

20

2013-12-07

Przedstawiamy wideoklip zrealizowany na rzecz projektu \”Filmowy spacer po Nowej Dębie\”, którego autorem i wykonawcą jest Sebastian \”Jesioł\” Jesiołowski. Teledysk ukazuje \”wnętrze\” miasta Nowa Dęba w formie filmowej przechadzki, podkreślając kilka charakterystycznych miejsc i sylwetek.

rap, mix/master: Jesioł
wideo: Maciej Kluska, Jesioł
muzyka: Domniemany Kwolo
studio nagraniowe: Sound Brilliance

W ujęciach możemy dostrzec postacie powszechnie rozpoznawalne w lokalnej społeczności, związane mocno z funkcjonowaniem miasta, sportem i muzyką:
Kamil Hinzmann (muzyka), Kamil Gurdak (bieg sportowy), Kamil Ziętek, Łukasz Ziober (rower bmx), Marek Ostapko (radny miasta), Wojtek Krzeszewski (piłka nożna), Adam Gurdak i inni.

/info

20 KOMENTARZE

 1. Rap na dobrym poziomie, nie ma tego co porównywać do graczy z legalnej sceny itd., ale jedna rzecz najbardziej ostatnio zyskuje mój podziw gdy sprawdzam rapsy jesioła:
  "rap, mix/master: Jesioł
  wideo: Maciej Kluska, Jesioł"
  Widziałem na żywo moment na plantach jak to chłopaki nagrywali i z daleka było widać że jesioł wszystkim kieruje, pokazuje co jak gdzie. Koleś nie dość że wkłada w to serce, sam wymyśla to jeszcze musi poświęcać na prawde w chollere czasu na zrobienie takich klipów. Doceńcie to dębiaki, on nie robi tego tylko dla siebie!!

 2. Jedyny,znany i rozpoznawalny,zarówno dla starszych jak również dla młodego pokolenia to Kamil Hinzmann.Szacunek dla Pana Krzeszewskiego.Pozostali niech jeszcze popracują na swój wizerunek.
  M.Ostapoko? Rozpoznawalny?,Chyba poprzez rozdawane za darmo na placu targowym zapalniczki i reklamówki.Oraz z brukowca, wciskanego ludziom na siłę w niektórych punktach miasta.

 3. W operze nie będzie się prezentował ale robi dobre materiały. Mi się podoba bo zawsze ma gostek ciekawe pomysły i świeże spojrzenie na pewne rzeczy. Jakby ktoś w niego zainwestował tak jak inwestuja w innych to też by mógł z tego żyć i robić kasę.

 4. tyle serca twoja wychowawczyni w twoje wychowanie włożyła a ty wyrzekasz że tam ci kłody pod nogi rzucili i w złym świetle szkolę pokazujesz chcąc się odegrać na nauczycielach co cię nie lubili i nie szanowali a ty ich zawsze szanowałeś a piątek ci nawet jak umiałeś nie dali a dać powinni bo zasługiwałeś i się uczyłeś

  oj chłopaku

 5. A Ostapko się promuje w klipie i nie wstydzi się że razem z plantami? :) No i w klipie Jesioł prezentuje wszystkie inwestycje które krytykuje Ostapko :)

 6. "By ruszyć zad, nie szukaj dziury w całym, zwad i wad…" – brawo Jesioł wyśpiewane w klipie prosto w twarz akurat do Ostapki :)))) Świetne ! Chyba tego nie zakumał skoro zamieścił ten klip :)))

 7. nie no koleś jest na prawde wielkim zjawiskiem w tej wiosce zabitej dechami. tylu raperów się przewineło przez dębe robiąc w okół siebie otoczke wielkich kozaków i niewiadomo kogo a gówno z tego wyszło, tak jesioł wszedł z mega teledyskiem "stunt" za gnoja i ludziom szczęki poobciążał o kilka kilo. teraz wspiera swoje miasteczko robiąc przy tym kawał dobrej roboty. mix master, montaż wideo ?! :O wielki RESPECT człowieku…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here