[FILM] Tak wygląda zrewitalizowane centrum za 5,5 mln złotych!

45

Czy zgodziłbyś się na takie wykonanie gdyby chodziło o TWOJE PRYWATNE pieniądze? 

 

 

Źródło: http://youtu.be/oR9lPY3vNe0

beggwspolnoty

biuroachunkowekomorow

45 KOMENTARZE

 1. Kawał dobrego electro, Majkel.Sieje grubą psychodelą.

  A płyty klapują jak pady na samplerze Carl`a Cox`a z czasów największych rave`owych nielegalów in da house.

 2. Burmistrz Wiesław Ordon mówi, że planty są zrobione dobrze, wszystkie zarzuty odnośnie plant mają charakter polityczny, radni i mieszkańcy nie powinni wierzyć w to, że coś jest źle a piasek się przesuwa pod płytką i to się zagęszcza jeszcze. Brawo Wiesław Ordon, brawo Zygmunt Żołądź! ! !

  • Domyślam się, że wykonanie także :) Lubisz jak płyty chodzą tak pięknie jak na filmie? :) Lubisz te krzywe mury ? Super! Warto było wydać 5,5 miliona na ten badziew.

  • Mnie się tez podobają i to bardzo, dzięki nim pożegnamy Wiesława Ordona i Zygmunta Żołędzia, niech nigdy już nie straszą!

 3. Masakra, kupa pieniędzy leży na plantach – wybrano jeden z najdroższych materiałów a mianowicie GRANIT ! proszę zapytać którego kolwiek z kamieniarzy z Dęby , czy tak układa się płyty z granitu ?!

 4. Po oglądnięciu tego filmu, chociaż nie jestem zwolennikiem poczynań MO to uważam ze człowiek odbierający ten (obiekt) i posiadający choć cztę honoru publicznie podał by się do dymisji razem z inspektorem nadzoru.
  Jeżeli prawdą jest że odbierali ten 'bubel” Z-ca burmistrza razem z inspektorem nadzoru to powinni tak postąpić jak napisałem.
  Wcale się nie dziwię ze prokuratura zajęła się tym tematem.

  • Bo tu nie chodzi jak chce to przedstawić Ordon o „walkę polityczną”. Ostapki nie trzeba lubić aczkolwiek tylko on ma odwagę to K**ESTWO pokazywać. Doprowadzono do fuszery za 5,5 miliona złotych i ktoś musi za to beknąć. Dlaczego Ordon i Żołądź publicznie bronią wykonania tej inwestycji? To jest baaardzo zastanawiające.

 5. A ja nie mogę za żadne skarby wyczaić do czego służy ten wzgórek niedaleko tych pasów startowych? Mówią że to Wzgórek Ordona….Kobiety też mają swój wzgórek. Może nie taki wielki, ale podobny, tylko inaczej się na niego mówi…

  • Jest to wzgórek całkowitej i ostatecznej kompromitacji Wiesława Ordona przy pomocy człowieka mijającego się z prawdą, niejakiego Zygmunta Ż.

  • Jest to wzgórek użyteczności publicznej, Ordon zadbał żeby mieszkańcy gminy na lewo nie chodzili :)

 6. Proponuję jeszcze dopisać listę firm, które tak fachowo wykonały swoja fachową pracę… i wtedy zobaczymy jak szybko posypią się im nowe zlecenia…
  Może ktoś ma namiary???

 7. nie do końca zgodzę się że to fuszera! pewne elementy owszem ale nie całość!
  Niby po co Ostapko tak wałkuje temat plant i zalewu? Ma w tym interes!Swój oczywiście a nie mieszkańców. chce sie dorwać do stołka i tyle! Na siłę przekonuje nowodębian że wszystko jest żle. Dla mnie całkowicie zidiociał!

  • Fuszera po całości. Chyba tylko plac zabaw.sie udał ale to marne pocieszenie po wydaniu 5,5 mlna zł. Ordon chce się utrzymać u koryta ale skompromitował się tymi plantami i teraz zalewem. Zobacz ten film raz jeszcze i odpowiedz na pytanie co jeszcze musiało by być zje**ane żebyś powiedział że to fuszera.

 8. Jestem w szoku, co za film, co za reżyseria, co za laczki na początku filmu – ależ sobie humor poprawiłem. Możecie tysiąc takich filmów nakręcić , wszystkie miejscowości poza Dębą są za Ordonem, i wszystkie będą na niego głosować, a i w Dębie ma nie mało zwolenników. Jest garstka wichrzycieli która burzy społeczeństwo i chce władzy dla swoich interesów – my reszta mówimy wichrzycielom NIE.Burmistrz Ordon jest najlepszym jaki się trafił tej Gminie odkąd ona istnieje i będzie nadal Burmistrzem.

  • Z Ordona ludzie się śmieją (drą łacha) bo większość widzi, że ten człowiek nie ogarnia wielu rzeczy, a ci ludzie którzy u niego byli coś załatwiać wiedzą jaki ma charakter i jak potrafi traktować zwykłych ludzi. Posłuchaj co mówi ulica o Ordonie i w Dębie i w Tarnowskiej, w Rozalinie czy Jadachach. Każdy już się poznał na jego sztuczkach. Każdy pyta jak mógł odebrać te fuszerkę i ludzie mają własne wnioski na ten temat dlaczego to odebrano…

  • A w Alfredówce co gadają, Ordon tam nie ma już dobrej prasy, również dzięki tej radnej niemądrej

  • Fakt, zwykłych ludzi nasz burmistrz traktuje zupełnie bez szacunku, jak nie przymierzając wiejskich głupków. Do tego jeszcze kłamie jak małe dziecko, nie wiadomo czy to śmieszne czy żałosne. Brak mu zwyczajnie klasy i tyle. No ale jakie społeczeństwo taki burmistrz .

  • Burmistrz wykonuje tak niepotrzebne inwestycje jak planty, a gdy pyta się go kiedy wykona jakąś drogę oświetli ulice to odpowiada nie ma pieniędzy są ważniejsze rzeczy. Więc pytam się po co mi planty jak kilka domostw nie ma uczciwej drogi dojazdowej albo oświetlenia ulicy???

  • A poprzednie planty były takie fajne!!! Tyle było zieleni, kwiatów, można było sobie posiedzieć bardziej prywatnie… fuck!!! Pytam po co do cholery po co ta fuszerka!! Czy to było aż tak potrzebne by wydawać tyle pieniędzy? Nie lepiej podzielić te miliony na mieszkanców i rozdzać?

 9. Planty miały być w zamyśle „kropką nad i” przed wyborami. Wyszło na opak, ponieważ inwestycja nie była należycie dopilnowana.
  To tak jest, jak nie stawia się na priorytetowe inwestycje, tylko wydaje się kasę publiczną bez przemyślenia.

 10. Planty , zalew ,lasek….INWESTORA NA STREFĘ SPROWADZIĆ ! DAĆ LUDZIOM PRACE!BUDOWAĆ BLOKI. Wtedy miasto się rozwinie. Tyle kasy w błoto ( dosłownie).

 11. Ileż to razy w kółko „macieju” będziecie barany to pokazywać. Wszystko jest do poprawienia To jest gó..no nie problem. Problemem jest paru idiotów , których cieszy ta zabawa i którzy sr….ją w swoje gniazdo i przynoszą wstyd dla Nowej Dęby

  • Po to coś nowego budujesz, remontujesz , by zaraz potem poprawiać? Zbudowałeś cokolwiek w swoim życiu za własne uczciwie zarobione pieniądze? Problemem i to wielkim jest bezmyślność władzy , za których decyzje musi płacić całe społeczeństwo.Problemem jest lekceważenie zwykłych ludzi przez władze , która miast im służyć, dbać o wspólne dobro i wspólny majątek, wpędza ich w długi i marnotrawi wspólny dorobek . I co jeszcze o tym , według ciebie cicho sza. Gratuluje pro społecznego myślenia.

 12. Cześć Ordonowcy! Podczas gdy wasz guru Wiesław Ordon i jego niestrudzony pomocnik ( a tak naprawdę prawdziwy rozgrywający) pozwalają na fuszerki za miliony złotych to Mielec pracuje nad tym by zrobić wszystko aby zapewnić sobie rozwój gospodarczy. Zobaczcie w LELIWIE materiał „Władze miasta chcą budować nowoczesne osiedle dla biznesu”, LINK: http://leliwa.pl/news/show/mielec__wladze_miasta_chca_budowac_nowoczesne_osiedle_dla_biznesu
  Tam myślą o całych osiedlach a tutaj dwóch deweloperów chce budować bloki i to trudna sprawa dla naszych niestrudzonych burmistrzów. Dlatego Mielec będzie się dalej rozwijał i będziecie tam dojeżdżać do roboty, a Dęba będzie się zwijać aż za chwilę straci prawa miejskie.

  • Grzęda i jakiś inny jeszcze. Moim zdaniem działek jest tyle w Dębie ze obu powinni pozwolić. Ludzie na tym skorzystają bo ceny bedą niskie

 13. Odebrał wybraniec Ordona i Żołędzia. Teraz nadzoruje następną inwestycję która jest źle robiona czyli Zalew. Musi być z niego dobry specjalista od prowadzenia takich dużych i drogich zadań, w sumie 7,3 miliona złotych…

  • Czepiamy się fuszerki za 5,5 mln złotych. Ja ani w swojej chałupie ani w miejscu publicznym na coś takiego bym nie pozwolił. Ordon z Żołędziem pozwolili. Pokazali co potafią.

  • Zdaje sie ze fuszerel jest więcej, chyba z zalewem tez coś nie gra, a tam dwa miliony poszły sie walić….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here