[FILM] W NAS DRZEMIE SIŁA

25

20-11-2012


„Liczy się (…) każda pojedyncza bila”. Jak w grze tak i w życiu. Ludzie są zdolni do wielkich rzeczy w grupie. Do tego przekonuje nas młody artysta z Nowej Dęby – „JESIOŁ”,który ostatnią sobotę, w Samorządowym Ośrodku Kultury miał premierę kinową najnowszych teledysków.

„W nas drzemie siła” to pierwszy z zaprezentowanych tłumnie zgromadzonej publiczności utwór, przekonujący do tego że magia wielkich czy małych lokalnych inicjatyw tkwi w potencjale społecznym grupy. Artysta poprzez swój teledysk nie tylko promuje grupową aktywność ludzką, ale przede wszystkim przeobraża kawałeczki ujęć swojego małego miasta w ciekawe, filmowe miejsca akcji. Pokazuje uroki i zalety Nowej Dęby, przedstawia pasje mieszkańców, zainteresowania, formy aktywności takie jak np. pilka nozna, kickboxing, karate, quad, stunt, taniec flagowy, taniec ognia i inne.

25 KOMENTARZE

  1. Cokolwiek by nie powiedzieć to chyba pierwszy klip który pokazuje film promujący ludzi z Nowej Dęby z różnymi pasjami, oraz pierwszy film promujący Nową Dębę. Fajne zdjęcia, dobry montaż. Klip OK.

  2. Super akcja. Piona dla Jesioła. Tylko proszę Jesioł nie śpiewaj, strasznie fałszujesz. Rapujesz elegancko tylko nie śpiewaj. Poza tym to elegancko.
    Piona dla wszystkich ludzi z pasją

  3. Czekam na jakiś filmik o Dębie. Dobrze jest jest zobaczyć znajomych w takiej produkcji. Jeśli jest dobrze wykonana to naprawdę miodzio.

  4. szanowalem chlopaka za muzyke, ambicje i samozaparcie w tym co robil od gowniarza, ale to co teraz zrobił – nie wierze ! COS PIEKNEGO. Nigdy nie bylem na czyms bardziej klimatycznym, niz na jego seansie w domu kultury. TO SIE DZIEJE W NOWEJ DEBIE? WOW

  5. Promowanie na siłę czegoś przeciętnego, popracowałbym nad dykcją, bo z tym jest tragicznie. Po wyłączeniu dźwięku bardzo fajnie się ogląda :)

  6. Promowanie czegoś na sile? Tys jest głupi facet. Chodzi o to ze ten ziomek promuje swoje miasto które jest jakie jest. Mlodzi debiacy Doceniają to co maja i chcą to przedstawić światu zewnetrznemu. Rap jesiola na wyższym poziomie, nizby porównywać tych ludzi z klipu do ogółu uprawiających te same sporty wiec jak dla mnie robi wielka rzecz. Piona typie przekonales mnie do siebie !

  7. przyznam ze teledyski wymiatają. jesioł najwiekszy artysta jakiego mielismy okazje miec w tym miasteczku, gdzie kazdy na wszystko narzeka i się marnuje !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here