[FILM] We wtorek ostatnia kolejka BEGG NALP

26

27.03.2011r

Mimo iż do zakończenia rundy zimowej BEGG NALP-u pozostała jeszcze jedna kolejka to i tak kibice i zawodnicy znają już zwycięzców pierwszej i drugiej ligi.

Po 9 kolejce rozgrywek poznaliśmy MISTRZA Nowodębskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej runda, którym została drużyna STREFA 11 Nowa Dęba. Ostatni mecz, który zostanie rozegrany w najbliższy wtorek nawet w przypadku przegranej \”strefowych\” nie zmieni układu w tabeli, stąd też już dziś możemy składać gratlulacje zawodnikom tego zespołu. Na uwagę zasługuje fakt, że \”strefowi\” w każdym meczu I ligi BEGG-NALP, walczyli o jak najlepszy wynik i jak się okazało zdobyte punkty już na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewniły im tytuł MISTRZA.

Nie bez znaczenia jest również przymusowe wycofanie się z rozgrywek głównego rywala Strefy11 czyli drużyny FB Design. Jak poinformował Damian Diektiarenko prezes MKS Stal Nowa Dęba, Zarząd klubu z dniem 16 marca 2011 wprowadził całkowity zakaz gry we wszelkiego rodzaju zawodach halowych dla wszystkich piłkarzy MKS Stal Nowa Dęba. -Celem tej decyzji jest uchronienie zawodników przed kontuzjami oraz troska o ich formę i kondycję- wyjaśnia prezes. Sytuacja ta spotkała się z pełnym zrozumieniem organizatorów i zawodników NALP-u. -Uważamy również, że na obecnym etapie rozgrywek \”Stali\” udział zawodników w NALP-ie conajmniej utrudniałby pracę sztabu szkoleniowego – mówi Wojciech Bulanowowski odpowiedzialny w lidze za kwestie regulaminowe. Wobec powyższego z rozgrywek w lidze musi wycofać się FB DESIGN która walczyła o zwycięstwo w pierwszej lidze. W FBD grają tacy zawodnicy MKS-u jak: Tomasz Wolan, Jacek Kościelny, Andrzej Dudziak czy Paweł Szurgociński czyli 4 z 8 zawodników. Wobec faktu, że zgodnie z regulaminem rozgrywek NALP zmiany w składzie mogły być dokonywane do 4 kolejki w wyniku decyzji Zarządu Stali FB DESIGN pozostaje bez piłkarzy. -W stu procentach godzimy się z sugestiami trenera i decyzją władz klubu. Wprawdzie NALP dawał mi i mojemu zespołowi dużo radości ale jako członek zarządu Stali dbam przede wszystkim o dobro naszego Klubu- mówi Janusz Biliński, który stworzył FBD. Warto w tym miejscu dodać, że Jacek Kościelny i Tomasz Wolan przed pojawieniem się w Stali grali właśnie zespole utworzonym przez Bilińskiego. – W tym momencie najważniejsze jest utrzymanie się i zajęcie jak najwyższego miejsca w IV lidze- wyjaśnia największy po Urzędzie Miasta sponsor Stali.


W drugiej lidze bezapelacyjne króluje Pizzeria Giufeppe która na wygrała 8 na 9 pojedynków (jeden mecz zakończył się remisem). Jednocześnie ekipa \”giufeppe\” uzyskała awans do I ligi w przypadku kontynuacji rozgrywek w rundzie JESIEŃ 2011. Podczas wtorkowych rozgrywek doszło do miłej niespodzianki. Drugoligowcy z Resaco wraz ze swoim sponsorem wręczyli stroje piłkarskie dzieciom trenującym na nowodębskim Orliku.-Wiemy, że te dzieci, trenowane przez Wojciecha Krzeszewskiego uczestniczą w wielu zawodach i turniejach. W moim przekonaniu sport należy wspierać już od najmłodszych lat. Musimy doceniać wysiłki naszych młodych piłkarzy. Być może to zmobilizuje ich do jeszcze większego zaangażowania – mówi Wojciech Śmiech właściciel firmy Resaco która ufundowała kostiumy.

Wszystkich miłośników futbolowych emocji zapraszamy na ostatnią kolejkę BEGG NALPu już w najbliższy wtorek 29 marca na halę sportową przy Zespole Szkół nr 1. Startujemy o godzinie 18.00!

Tekst: INFORMATOR- Gazeta Lokalna


———————————————————————————————————-

————————————————————————————————————-

26 KOMENTARZE

 1. Sorki, ale jak widzę co niektórych "żuli" na zdjęciach to nie dziwię się, że piłka nożna u nas i w Polsce jest jaka jest.
  Uznanie dla "Orlikowców" i sponsorów.

 2. STRZELEC DĄBROWICA A NIE STREFA JASNE -BURSTRZELEC DĄBROWICA A NIE STREFA JASNE -BURACZKI .STRZELEC DĄBROWICA A NIE STREFA JASNE -BURACZKI .

 3. jak chcesz zobaczyć żula to stań przed lustrem.
  Chłopaki z Getta jak wszyscy inni normalni zdrowi ludzie piją w stopniu umiarkowanym więc nie wiem czemu się ich uczepiłeś .Grają bo lubią a ty mierny człowieczku umiesz się tylko wyśmiewać ,pisać pierdoły na necie ,podpisujesz się jako "ha" zapewne chodzi o chama .
  A i jeszcze jedno zasrańcu piłka w Polsce jest taka , ponieważ tacy idjoci brali łapówki i skorumpowali ten sport.co chłopaki z Getta mają z tym wspólnego.
  Myślę że wystarczająco udowodniłem twojej prostej osobie że nie masz racji
  NIECH ŻYJĄ CHŁOPAKI Z GETTA
  NIECH ŻYJE RESACO
  NIECH ŻYJE KAŻDY CZŁOWIEK KTÓRY SPORTU NIE TRAKTUJE MAŁOSTKOWO

 4. Resaco! Dziękujemy!Panowie ,super mecz! ale wasz Prezes prawie zszedł…Jesteście super!I patrząc na inne drużyny-jesteście normalni, o taką piłkę chyba chodziło organizatorom.Pełna spontaniczność.! Gratuluje! Jesteście Naj!!!!!!

 5. "NAS" to znaczy kogo bo nie ja i wielu innych chlopaków co brało w tym udział.
  Gdyby nie Bulanowski, Ostapko i inni z Ratusza to by tej imprezy w ogóle nie bylo …… także nie pieprz i sie odwal od chłopaków.

 6. do "niewypala" spod nr 15 ———— widze ze mamy kolejnego [b]frustrata [/b]któremu zal d"""e scicska że jest ktos kto chce cos robić dla innych—- poza tym skoro byleś regularnym uczestnikiem nalpu to znaczy ze cie to kręciło bo w innym razie byś nie przechodził—a jak cie krecilo to znaczy ze jest z tobą cuś nie tak i sam sobie zaprzeczasz :D [b]oojjjjj MAŁY CZLOWIECZKU[/b]

 7. Trzeba pamiętać że ten Pan organizował imprezy jak nikt o Panu Ostapko nie słyszał .Dawni koledzy nie byli szczęśliwi z tej przyjaźni,prawda Panie Wojtku ? Mógłby nam Pan przybliżyć coś na ten temat .

 8. Czyzbyś robił Panu Ostapko reklamę??? Bo nic mi nie wiadomo o tym że ten gość kiedy Wojtek organizował podobne imprezy to miał cokolwiek z nimi wspólnego. Nie przesadzaj i nie przypisuj Panu radnemu Ostapko jakichkolwiek zasług z tytułu NALP-U. Teraz kiedy zauważył, że dzięki NALP może dostać w następnych wyborach kilka głosów to zaczął się nim strasznie interesować i go propagować…..
  NIE dla takiej obłudy!!!!!!!!!!!!!

 9. Parę miesięcy i poznali się wyborcy na osobie M.Ostapko.A wystarczyło wysłuchać nauczycieli których był uczniem.
  A tak na marginesie to M.Ostapko nie tylko do pięt ale do małego palca u nogi nie dorasta.

 10. Parę miesięcy i poznali się wyborcy na osobie M.Ostapko.A wystarczyło wysłuchać nauczycieli których był uczniem.
  A tak na marginesie to M.Ostapko nie tylko do pięt ale do małego palca u nogi nie dorasta Panu Bulanowskiemu

 11. Co Ty piszesz? Przecież Marek współorganizował NALP i przez cały czas był aktywny. Wojtek, Marek, Jacek i Robert jak był w Dębie to świetna ekipa. Panowie dziękuję!

 12. Załogo nalp dzięki za 10 spotkań :) Nie potrafi docenić tylko ten co zazdrości.
  Ale w poście zazdrośnikom wybaczamy B)

 13. Mali ludzie…Tak po prostu… Lasowiaki bądzcie wdzięczni i Bu lanowskiemu i Ostapce i Luberom…i jeszcze innym ,którzy byli przy organizacji NALP-u… Takich ludzi, potrzeba Dębie… albo Łorenów typu zielak…prywata, a póżniej zaorać!!
  PS. Panowie NAPRAWDĘ WIELKI SZACUN! Za to co zrobiliście.

 14. Welcome to [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci outlet[/url] store. Dear, we have a lot [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci shoes[/url] for. gucci men shoes, gucci women shoes, gucci low shoes and so on.If you have not time to buy gucci shoes. You can order from our [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci outlet online[/url] store. We will send you order from [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci usa[/url] store.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here