[FILM] Wielke odkrycie?

33


Ma ponad 70 lat i mimo swojego wieku jest w świetnej kondycji fizycznej i umysłowej. Udało mu się dokonać niecodziennego odkrycia. \”Stworzył\” prąd który \”nie kopie\”. Swoim odkryciem postanowił podzielić się z Czytelnikami InfoNowaDeba.pl

Pan Władysław urodził się w 1937 roku. Po ukończeniu szkoły podstawowej kontynuował naukę w szkole zawodowej o specjalności traktorzysta mechanik. Następnie odbył dwuletnią służbę wojskową.-Po powrocie z wojska podjąłem pracę w Spółdzielni Inwalidów jako brygadzista i ustawiacz automatów tokarskich– relacjonuje Pan Władysław. Jednocześnie zdobywał nowe umiejętności kończąc kolejne specjalistyczne kursy.
Udało mu się zdobyć kilka zawodów: ślusarz usługowy, technik-mechanik napraw sprzętu radiowo-telewizyjnego i stolarz-cieśla.
Pasją mojego życia było zdobywanie wiedzy z dziedziny wytwarzania energii elektrycznej. Dlatego przeczytałem ogromną ilość książek naukowych na ten temat, a zgłębiona wiedza i zarazem prowadzone doświadczenia, pomogły mi rozwikłać mnóstwo szczegółów w energetyce.

Pan Władysław wielokrotnie zwracał się ze swoim odkryciem do uczelni wyższych i różnych instytutów jednak albo bywał tam zbywany albo proszony o bezpłatne pozostawienie
całej dokumentacji. Zawsze odmiał: –Nie chciałem aby ktoś wzbogacił się na mojej ciężkiej pracy– tłumaczy.Twierdzi, że ma wiele pomysłów odnośnie wykorzystania \”nie kopiącego\” prądu jednak nie stać go na ich zrealizowane i opatentowanie. Poniżej zamieszczamy film i wyliczenia które Pan Władysław postanowił opublikować w Internecie (www.wobara.pl)

Wszelką korespondencje do Pana Władysława można przekazać za pomocą redakcyjnego maila infonowadeba@op.pl

———————————————————————————————————————————————-

GŁODNY ? NA CO CZEKASZ?
\"GIUFEPPE\"

33 KOMENTARZE

 1. Niech szanowny Pan zrobi to samo reka z mloda niewypracowana dłonia, lub dlonia zraniona,skaleczona. Ciekawe czy nic nie poczuje

 2. Jak gościu jeszcze tego nie opatentował, to już może się pożegnać z profitami, a śmietankę jak zwykle spiją koszerni

 3. Ciekawe ile razy Pana Władysława kopnął prąd zanim się udało. ;)
  Dziwi i zastanawia ten brak zainteresowania uczelni wyższych. Stwierdzili, że nie są zainteresowani, czy że sami będą w stanie ukraść pomysł? ;) Panu Władysławowi radziłbym zainteresować jakąś mniejszą uczelnię – będzie jej bardziej zależało na wypromowaniu siebie i wynalazku.

 4. A siądźta se przed pecetem, czy z browarem w ręku rwijta se laski, bo to umieta najlepiej. A nie wymądrzajta się tutaj bo nie macie bladziutkiego pojęcia o czym facet gada. Bladziutkiego
  I nie obchodzi mnie żaden wasz komentarz w tej sprawie, bo jak powiedziałam – nie macie pojęcia, nawet w dziesiątej części

 5. heee ! i ha !!! bo niby komu miałoby zależeć na tym by prąd nie zabijał ?
  Zbędne koszty ,przeróbki ,patenty, itd.
  Nasi dostawcy prądu mają to głeboko w ogonie.
  Reszta nie ma w tym biznesu.
  Zakłady karne z krzesłami elektrycznymi tego nie poprą :D:P

  Jestem pełen podziwu dla seniora choć nie wiem o czym mówi :>

 6. trzymam kciuki, by Panu Władysławowi udało się dotrzeć do kogoś kto się tym zainteresuje. No wygląda na to, że to energetyczna rewoluja
  brawo i gratuluje! :)

 7. Zadbajcie o to aby to ktoś zweryfikował, przecież są tu specjaliści od elektrotechniki. W przeciwnym wypadku ten materiał jest taki powiedzmy sobie jasno "z przymróżeniem oka" i zalatuje nieco kpiną z człowieka.

 8. do #10 – Brawo!
  Apel do admina – niech ''dotrze'' do opinii ''wyższych uczelni'' – tj.uniwersytetów dlaczego ten projekt jest do bani..B)
  ps. pod warunkiem, że Admin będzie miał akredytacje ''Fakt'u'':D:D:D

 9. do #4 / regan 73
  miast '' spijać śmietanę '' – z puszki przed lcd'ikem się zainteresuj '''pomysłem''' – inaczej chinole,kosherni, i kraje produkujące orzeszki /egzotyczne – ,,zrealizują,, :D:D:D
  Truskawek zjedz i luz….

 10. Nie robić tego na własną rękę – grozi śmiercią.
  P Władzio jeśli trzymał fazę w rękach to rurki do kranu były plastikowe.
  Jeśli rurki były z metalu to trzymał przewód zerowy.
  W ten sposób prąd go nie kopał.

 11. Jeżeli pan władzo czepia się takich szczegółów jak… napięcie elektryczne z dwóch faz.
  to ja się czepię napięcia zmiennego które to powinniśmy zastąpić słowami NAPIĘCIE PRZEMIENNE, fakt że napięcie przemienne można nazwać zmiennym ale jest to szczególny przypadek i powinno się jasno mówić napięcie Przemienne.

  Myślę ze moja wypowiedź jest równie jasna i zrozumiała jak wypowiedź pana Władysława ;-)

 12. :o:D:@My juz zrobili doswiadczenie,ja trzymal faze koledzy trzymali mnie i nas pierwszych nie kopalo a ostatnim rzucalo jak cholera ina koncu caly zzielenial i ledwosmy go ocucili !!!!:(

 13. też bym chciał zobaczyć opinię jakiegoś eksperta w dziedzinie bo ja osobiście gubię się trochę w elektronice. No ale jeśli pan Władysław ma taki zasób wiedzy jak napisano w artykule to myślę, że teorie typu 'nie kopiący prąd' zostały przez niego odpowiednio zbadane… Specjaliści kochani, prosimy o oficjalne opinie na ten temat (oficjalne czyli nie w komentarzach a na stronie infonowa….)

 14. Widzę, że wielu nie czytało i nie słuchało ze zrozumieniem. Pan Władysław żali się, że jeździł po "ekspertach" , fachowcach, uczelniach, instytutach ale tam zamiast zająć sie sprawą chcieli aby oddał im z frajer całą swoją dokumentacje i wrócił do siebie. Facet ma racje ze sie nie dał i nie pozwolił by ktos na jego wysiłku napisał sobie doktorat. Problem w tym,że kazdy boi się tym tematem zająć bo nie ma wiedzy.

 15. Moim skromnym zdaniem pana Władysława tyle razy ''pokopało'' , że przestał reagować na te ''błahostkę'' w imię zostania [b][size=16]wielkim inżynierem[/size][/b]B)

 16. Ech, pan Władysław udostępnia swe rewelacje nawet na you tube – się podpiera wzorami,których zwykły śmiertelnik nie rozumie .. Ech, po co ''dokumentacja'' – dla ignoranta który widzi ''drabinki'' -buzie rozdziawi i ''o matko toż to Tesla lub Ohmm współczesny''
  Jeśli te rewelacje warte byłby 5 złotych – tak szeroko powszechne – jak pisał p. regan 73 – koszerny już by pojawił się znaczek – r w O .
  Reasumując brednia do kwadratu..

  info dla regan 73 –
  [b][size=12]post sponsorowany przez braci starszych w wierze – chcieli płacić srebrnikami ! Twardy trzeba być! – wyłącznie [color=#ff0000]narodowa waluta pln..[/color][/size][/b]:D:D:D

 17. pansa i inni:
  bredzicie. jesli uwazacie ze p. Władysław sobie to zmyślił i na stare lata postanowił zrobić kabaret na youtubie to przedstawcie proszę konkretne wyliczenia i konkretne dane które negują to co przedstawił. Jestescie w stanie?

 18. dokladnie, moze ktos sie pokusi na udowodnienie tego ze to nie jest prawda? no kto chetny?

  krytyka jest najlepsza nawet wtedy gdy sie nie znasz na rzeczy… – odwieczna zasada narzekajacych

 19. ten gość z postu nr 21 dużo gada, a jakoby nic nie powiedział. A w zasadzie powiedział to, co wszyscy o nim już wiemy. Mój sąsiad gdy ma "falę" to mu sie podobnie udziela, ale tamten przynajmniej musi włączyć sobie "dopalacz" w postaci "wisienki", a ten tutaj robi to bez niczego.
  Reasumując: debilus vulgaris pisus

 20. Ja pansa do# 24 pansa sanczo inaczej

  a Ty zuchu zrobiłeś taką kapitalną rzecz – wniosłeś do dyskusji / [color=#990000]przełom![/color] Ja pansa padam na kolano/a .
  A częstował kumpel Twój przy okazji?B)
  Ja osobiście uważam,że brednią do imentu jest to co pan Władysław ''propaguje'' i [b]TYLE ![/b] Takie jest moje zdanie.Twoim zdaniem – eureka!
  A gdzie jest [color=#cc0000][size=12]rozsądek?[/size][/color] oto jest..

 21. arbat – otóż odpowiem na zarzut,że bredzę – kompletnie daje wiarę stwierdzeniom pana W, że ''wyższe uczelnie'' -[color=#cc0000]chciały całą dokumentację:)[/color] Typowa kulturalna odmowa – dla ''pasjonata'' … delikatnie mówiąc.Zadaje sobie pytanie – dlaczego pan – za pewno doskonale materię ,którą porusza pan W. – Znający = ''dokucza'' ignorantom takim jak ja?

 22. 1. To, ze napięcie po trafo i wyprostowaniu Graetzem ma na jednym z kabli jest znane od początków elektroniki.
  2. Energetyka doskonale zna casus trafo ochronnego już od lat.
  3. Już fraza "Ogółem 3 fazy 3*231V=…" Pokazuje, że szanowny Pan nie zadał sobie zbyt wiele trudu aby poznać dziedzinę w której chce dokonać rewolucji.

 23. No nareszcie Rysiek! – i spór z idiotami – patrz regan 73.-i kolejni – odchodzi do lamusa . Pan W. robi 'idiotów' z ludzi,którym myślenie robi ku -ku.. Poważnie – dzięki, że dałeś odpór tym brednią ..B) dobrej nocy życzę – i apel – stop gamoniom !

 24. a przeczytaliście w ogóle całą stronę? mi niestety nie udało się, za dużo jest wzorów, no ale skoro tacy jesteście pewni siebie, że to bzdury to poprzyjcie je faktami w odniesieniu do materiału Pana W.

 25. @#30
  1. Układ graetza który Cię nie kopnie jak się dotkniesz dobrego druta jest od kilkudziesięciu lat montowany w niemal każdym radiu.
  2. Fizyka odeszła od prób opisu układów 3-fazowych bez użycia liczb zespolonych. Da się ale…
  3. Niemniej jednak głębokie wyrazy uznania i szacunku z pasję i wkład pracy.

 26. do # 30..
  Jeśli wzory którymi podpierał się pan W. – czytając / odpadłeś – to wybacz – piktogramy?
  Rysiek – dziękuję,za ''[color=#cc0000][size=12]walkę z idiotyzmem – Kaszpirowski ich leczył poprzez baniak telewizora – lub ich rodziców… ech, TE GENY..[/size][/color] pozdrawiam p.sanczo.

  post edit / Duży szacunek dla pana Wladysława – obym w Jego wieku – … – też tak chce!! :@

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here