Zaproszenie na grudniową sesje Rady Powiatu

4

zaproszenie-na-sesje-powiatu-grudzien-2016

4 KOMENTARZE

 1. Białostoccy agenci CBA zatrzymali osoby: wójta, sekretarza z gminy Stawiguda oraz pracownika NIK-u z Olsztyna. Sprawa ma związek z ustawianiem postępowań konkursowych na stanowiska w urzędzie gminy.

  W toku śledztwa agenci CBA ustalili, że zatrzymane osoby wykorzystując zajmowane funkcje wpływały na przebieg i rozstrzygnięcia postępowań konkursowych dotyczących naboru na stanowiska urzędnicze w Stawigudzie, czyli ukierunkowywali nabór tak, aby zatrudnienia otrzymywały z góry ustalone osoby.

  Funkcjonariusze CBA zabezpieczyli w siedzibie urzędu gminy m.in. dokumentację postępowań konkursowych dotyczących naboru na stanowiska urzędnicze.

  Śledztwo prowadzi Białostocka Delegatura CBA pod nadzorem Podlaskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej. Wobec zatrzymanych osób zastosowano wolnościowe środki zapobiegawcze.

 2. http://tvl.tarnobrzeg.pl/2016/12/16/2016-12-15-przyznali-sie-winy-otrzymali-kare/

  przyznali się do winy, dostali wyrok to znaczy że są przestępcami.

  Panie starosto jak długo będzie pan jeszcze zatrudniał żonę przestępcy na stanowisku, żeby rządziła finansami?
  Jakby taka sytuacja przydarzyła się jakiemu kolwiek pracownikowi z pana jednostki to dotąd by drążyła temat że musiał by pan zwolnić taka osobę. czy ona jest święta krowa??
  Przecież to wstyd dla całego Starostwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here