[FOTORELACJA] PIKNIK NAD ZALEWEM

40

12.06.11R.

Niedzielny PIKNIK CHARYTATYWNY NAD ZALEWEM należy uznać za udany: była dobra pogoda, smaczne kiełbaski i wspaniała zabawa.

Organizatorem pikniku było Stowarzyszenie POGOŃ Nowa Dęba, Drużyna WOPR i Towarzystwo Ratusz. Celem imprezy była pomoc Komitetowi POMOC DLA ŁUKASZA w zebraniu pieniędzy na operacje dla nowodębianina Łukasza Wargackiego.

Na przybyłych czekały kajaki, łuk z wiatrówką i kulka wypełniona powietrzem dzięki której można \”biegać po wodzie\”. Ta ostatnia nie wytrzymała naporu chętnych i niestety uległa zniszczeniu. Ponadto na przybyłych czekały przepyszne kiełbaski, szaszłyki, zimne napoje i pierogi.

Przez cały czas uczestnicy zabawy mogli wesprzeć Łukasza wrzucając darowiznę do puszki. W sumie podczas pikniku udało się zebrać 1180zł. To co często dało się usłyszeć od przybyłych to stwierdzenie, że nasz Zalew jest bardzo atrakcyjnym miejscem i takie imprezy powinny odbywać się częściej. Oczywiście zgadzamy się z tym w 100%.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim którzy włączyli się w pomoc w przygotowaniu imprezy, a szczególnie młodym ratownikom za ich pracę i zaangażowanie, oraz wszystkim tym, którzy wrzucili swój datek do puszki. Kolejna zbiórka już za tydzień podczas wystrzałowej MILITARIADY 2011!!!!

PONIŻEJ ZDJĘCIA Z PRZYGOTOWANIA I PRZEBIEGU PIKNIKU

40 KOMENTARZE

 1. Fajne zdjecia ,ale ciekawi mnie czy byli RYSKI Z LEBY , pewnie nie wiecie o kogo chodzi ?, wiec w GOOGLE wpisac nalezy rysiek z leby i zobaczycie o kogo chodzi :|

 2. [quote]To co często dało się usłyszeć od przybyłych to stwierdzenie, że nasz Zalew jest bardzo atrakcyjnym miejscem i takie imprezy powinny odbywać się częściej.[/quote]

  No właśnie! Dlaczego takie coś nie może odbywać się częściej? Dlaczego w wakacje nie ma łodek, kajaków, rowerków wodnych itp? Sam UKS Stenga bez wsparcia finansowego nic nie zrobi. Można robić pikniki od czasu do czasu na własny koszt, ale nie da się tak na codzień. Nikt nie będzie dokładał do terenu który należy do miasta i którym opiekuje się (przynajmniej w teorii) SOSiR.
  Panie Burmistrzu! Proszę wziąć przykład z Tarnobrzegu gdzie Prezydent Mastalerz wspiera swój akwen i wszystkie organizacje zajmujące się zalewem. A u nas? Kiszka! A ludziom zalew się podoba. To naprawdę fajne miejsce.

 3. [quote]Ludzie się kłucą, debatują na temat zalewu[/quote]
  a ci którym zależy to …. widać na załączonym obrazku (zdjęciach)

 4. …Wttam!!! a Pan Tomek ??? [quote]Wielkie brawa dla panów Marka i Wojciecha, więcej takich ludzi jak oni !![/quote] i jego ZAANGAŻOWANIE !!!! ;) w rozmowach z Ludźmi , nie tylko z Naszego Miasta ale i GOŚCI PRZYJEZDNYCH dało się słyszeć że to jest na prawdę fajna sprawa i aż żal że taki AKWEN stoi bez NADZORU i NIC TU się nie dzieje !!!!:| , że brak poparcia ze strony WŁADZ MIASTA !!!na takie imprezy !!! NIE TYLKO OD ŚWIĘTA !!! i jakiś AKCJI organizowanych przez Ludzi ANGAŻUJĄCYCH się w rozwój , promocję i JAKIKOLWIEK ODPOCZYNEK !!! bierny czy też CZYNNY !!! a teren jest !!! jak widać na fotka Ratownicy w kilka godzin POSPRZĄTALI ze śmieci i szkieł !!! i przygotowali plażę przy takim podejściu do sprawy TO ZAWSZE DA SIĘ COŚ ZROBIĆ dla Mieszkańców jak i GOŚCI których zawsze mile ZAPRASZAMY…!!! :);) Pozdrawiamy!!!

 5. [size=16]Chwała chłopakom z WOPR-u, STENGI, RATUSZA i POGONI bez konieczności wymieniania kogokolwiek, bo to co RAZEM zrobili tego nie da się przecenić. Zawsze ktoś będzie chciał namieszać, ale ta impreza pokazała jedno, że nawet w Nowej Dębie kilka STOWARZYSZEŃ potrafi zrobić coś RAZEM, a tych ludzi na pewno nie skłócą żadne teksty i komentarze BO TO SĄ PASJONACI !!!!!!!!!![/size] Dzięki chłopaki i proszę o więcej.

 6. [b]na drugim portalu komentarz pod artykułem o pikniku [/b] cyt. [i]"Drugie dno jest takie ż ewszystkie te osoby to wzajemnej adoracji politykiery…"[/i] a ja od razu pytam, a co stoi na przeszkodzie aby INNE WZAJEMNEJ ADORACJI POLITYKIERY POMOGŁY ….. chyba NIC, ale najlepiej doszukiwać się zawsze "DRUGIEGO DNA". Idźmy dalej i nie "pojedynczo a globalnie" może OWSIAK to też ma jakieś drugie dno……………. OJ ŚMIESZNI LUDZIE. Dla was w Dębie, żeby góry przewracać to zaraz byście srali na innych. Tu już taka mentalność – sam gó*****o zrobię, ale drugiemu dokopie.

 7. bez prowokacji proszę …. o co ci człowieku chodzi….. żal chyba wielki, że nie jesteś taki jak Tomek i i pozostali chłopcy z WOPR-u i innych ekip.

 8. A dlaczego wodniacy z LOK-u nie angażują się ze swoim sprzętem w tego typu imprezy? Przecież mają bazę wraz ze wyposażeniem!

 9. A gdzie nasz przewodniczacy Serafin, czego nie wzial udzialu w tak chwalebnej imprezie? ani go nie widac ,ani go nie slychac. A inni przedstawiciele samorzadu?
  Taka pani Tlusta czy Mroczek moglaby bajki poczytac dzieciom nad woda…

 10. …Witam!!! SORKI !!! [quote]#14 | Gosc dnia 06/13/2011 16:42
  …Wttam!!! a Pan Tomek ???
  jaki pan tomek ? kto to taki ?
  jakie zaangażowanie ?[/quote]:P Chodzi Mi o [b]KIEROWNIKA DRUŻYNY WOPR nr4 w Nowej Dębie !!!! [/b] a jakie ZAANGAŻOWANIE !!! było BYĆ NA PIKNIKU to byś [b]widział[/b!!! A jak chcesz więcej zobaczyć co TEN CZŁOWIEK ROBI DLA MIASTA MŁODZIEŻY i z MŁODZIEŻĄ ORGANIZUJĄ WOLNY CZAS !!! ] to zapisz się do Drużyny WOPR-u nr4 i wtedy będziesz WIEDZIAŁ WSZYSTKO !!!( a spodziewam się komentarza że CUKRUJE KIEROWNICTWU !!! hihi )przestałem się wdawać w BZDURNE DYSKUSJE !!! ale Dla Mnie to PROSTE !!! tylko szkoda że WŁODARZE nie ODWIEDZAJĄ TAKICH IMPREZ !!! może by wreszcie DO NICH DOTARŁO może czegoś się NAUCZYLI !!! co Ludzie mówią , czego pragną , co Im na serduchu SIEDZI zobaczyli jak SIĘ BAWIĄ ONI i ich POCIECHY a to na prawdę tak NIEWIELE TRZEBA !!! mając taki AKWEN w RĘCE i patrzeć jak NISZCZEJE !!! a Mieszkańcy muszą w WEEKENDY by SPOKOJNIE ODPOCZĄĆ NAD WODĄ !!! wyjeżdżać na SOLINĘ , HAŃCZĘ , czy już teraz bliżej na Machów !!! Pozdrawiam !!! i Dzięki WSZYSTKIM ORGANIZATOROM CO POTRAFILI SIĘ ZEBRAĆ i zrobić coś TAKIEGO !!! połączone [b]"PRZYJEMNE z POŻYTECZNYM !!! "[/b];)

 11. szkoda z takim gościem jak ten spod nr 14 wchodzić w dyskusje …………od razu trąci to prowokacją. Każdy doskonale wie kto to Tomek i reszta chłopaków. Impreza była fajna i więcej takich, najważniejszy był jej cel. Szkoda tylko, że znowu urząd zlekceważył ludzi….. Chociaż mały gest wsparcia by się należał, ale może był a ja o tym nie wiem ????

 12. Tak był RYSIEK Z LEBY !
  jedliśmy razem kiełbaskę i szaszłyka z grilla. A on jak to on wyciągnął wędzoną fladrę z walizki – pyszna była.
  Nie ma to jak RYSIEK z LEBY.

 13. Nie zabierałem głosu bo chciałem poczekać aż temat się wyciszy. I mam wrażenie że tak się stało !
  Fajna była Impreza !
  Chwała wam organizatorzy !!!;)
  Cel bardzo zaszczytny :
  Po pierwsze zbiórka pieniędzy na mieszkańca Nowej Dęby ,
  Po drugie ożywienie miejsca jakim jest Nowodębski Zalew,
  po trzecie pokazaliście , że można zorganizować imprezę na skalę miasta,
  po czwarte , nie wydaliście na to pieniędzy miasta ,
  po piąte, potraficie wykorzystać teren jaki miasto uznawało za mało atrakcyjny i przez ostatnie 20 lat zaniedbywało i wolało się nim nie chwalić,
  po szóste, walczycie o ten teren i z waszej inicjatywy cały ten chaos – bałagan wokół kałuży,
  po siódme mogą Was cmoknąć ……

  Jest już ponad 12 tyś i tylko 8 brakuje aby Łukasz miał ten cały zabieg i już tylko 8 tyś zł jest do zebrania żeby Łukasz mógł być taki jak MY .
  Pozdrawiam Bardzo Serdecznie organizatorów tej inicjatywy oraz Pozdrawiam Łukasza.
  Mieszkaniec

 14. piękne słowa…………….. ale, że nie mieli wsparcia z urzędu ……..no cóż to tylko świadczy o poziomie włodarza tego tworu. W innych miastach takie coś jest nie do pomyślenia, ale to Nowa Dęba.

 15. Ty nie cukrujesz.Ty w **** włazisz .Piszesz że na bzdury nie odpowiadasz.Bo oprócz piania peanów potrafisz napisać hi,hi.Wow! ,sorki przerywając ikonami emocji.
  Pana T.Licaka reklamować nie trzeba.Robi swoje,robi skutecznie.Bez szumu medialnego wokół swojej osoby.Twoje pieśni pochwalne więcej mu przynoszą szkody niż pożytku.
  Mam radę,weż kilka razy w roku worek w rękę i przejdż tak jak ja wokół zalewu by zbierać cudze śmieci.Wędkarze robią to od kilkunastu lat i nie robią z tego powodu szumu.Mimo wszystko pozdrawiam

 16. do #35 [quote]Ty nie cukrujesz.Ty w **** włazisz .Piszesz że na bzdury nie odpowiadasz.Bo oprócz piania peanów potrafisz napisać hi,hi.Wow! ,sorki przerywając ikonami emocji.
  Pana T.Licaka reklamować nie trzeba.Robi swoje,robi skutecznie.Bez szumu medialnego wokół swojej osoby.Twoje pieśni pochwalne więcej mu przynoszą szkody niż pożytku.
  Mam radę,weż kilka razy w roku worek w rękę i przejdż tak jak ja wokół zalewu by zbierać cudze śmieci.Wędkarze robią to od kilkunastu lat i nie robią z tego powodu szumu.Mimo wszystko pozdrawiam[/quote] dobrze napisane. nareszcie pewne osoby przejrzały na oczy.

 17. [b] Do Antonio [/b]Nie przesadzaj.Jeżeli moje słowa poczytujesz za sukces działań Ratusza to jesteś w błędzie.T.Licaka pamiętam od lat jak wydeptywał ścieżki czy to do urzędu lub do tutejszego koła PZW.Gdzie w tym czasie M.Ostapko dłubał palcem w nosie nie robiąc nic.Nadmuchać balonik,postawić veto na sesji,wymislić przeszkodę w uczestnictwie w pracach komisji czy szkoleniu chwały nie przynosi.Napisanie uczciwej prawdy nie jest przejrzeniem na oczy.Jest tylko i wyłącznie moją uczciwością w stosunku do prawdziwego działacza społecznika,nie lawiranta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here