Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików w badmintonie w Olsztynie

0


W miejscowości Olsztyn k/ Częstochowy rozegrany został kolejny w tym sezonie turniej Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików w badmintonie. Bardzo dobrze spisali się w nim reprezentanci Stali Nowa Dęba badmintonowi młodzicy. Najlepiej spisał się tym razem Rafał Lejko (Stal), który wspólnie z Jakubem Kuflem (UKS Orbitek Straszęcin) w doskonałym stylu wygrali grę podwójną młodzików, pokonując w finale debel (LKS Technik Głubczyce): Bartosz Gałązka / Maciej Matusz 2:1 (21:17;23:25;21:14). Na miejscu siódmym uplasował się debel: Patryk Róg (Stal) / Krzysztof Płoch (UKS Start Widełka). W grze podwójnej młodziczek dobre trzecie miejsce wywalczył debel dziewcząt: Natalia Róg (Stal) / Magdalena Golenia (UKS Orbitek Straszęcin). Na miejscu piątym uplasował się debel klubowy Stali: Aleksandra Michalczuk / Zofia Tomczyk. W grze mieszanej piąte miejsce wywalczył mixt: Patryk Michałek (UKS Orbitek Straszęcin) / Beata Mycek (Stal), na miejscu szóstym uplasował się mixt Stali Nowa Dęba: Patryk Róg / Aleksandra Michalczuk, a na miejscu dziewiątym kolejny mixt Stali: Rafał Lejko / Natalia Róg.

Był to kolejny znakomity występ młodych badmintonistów z Nowej Dęby, a co za tym idzie kolejna doskonała promocja środowiska Miasta i Gminy Nowa Dęba na arenie ogólnopolskiej.

unnamed (11)

Na zdjęciu ekipa badmintonowych młodzików Stali Nowa Dęba w Olsztynie k/ Częstochowy, stoją od lewej: Beata Mycek, Patryk Róg, Natalia Róg, Aleksandra Michalczuk, Zofia Tomczyk, Rafał Lejko.

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here