Groźny wypadek w Majdanie Królewskim

14

04-06-2012


4 czerwca 2012 r. około godz. 8:25 w Majdanie Królewskim doszło do groźnego zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu krajowej „9″ i ul. Kozłowieckich (droga 872). W zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe.

Na tył czekających na wykonanie manewru skrętu w ul. Kozłowieckich Audi i Forda najechał z dużą prędkością Volvo. 4 osoby zostały odwiezone do szpitala, w tym najciężej ranne dziecko – pasażer Forda do Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Rzeszowie. Utrudnienia w ruchu trwały ok. 2 godzin.

Zdjęcia: KamilW
Źródło: www.majdankrolewski.eu

14 KOMENTARZE

 1. Bo w przeważającej ilości powinny być ronda zamiast skrzyżowań tak jak to ma miejsce w UK.
  Ciekawe kiedy ktoś się zainteresuje skrzyżowaniem Niżańska-Rzeszowska nie daleko od tej przykrej sytuacji która miała miejsce.

 2. Skrzyżowanie Niżańska-Rzeszowska od lat było suszone Ordonowi, ale efekty widzimy sami. Facet się zaparł i co mu zrobisz?

 3. Skrzyżowanie Niżańska-Rzeszowska to nie tylko nowej dęby problem ale i gminy majdan królewski tam gdzies granica przechidzi ty zacnych gmin

 4. a na odcinku nd-rz praktycznie cały czas teren zabudowany.
  ale to pytanie do gddkia ;)
  a odpowiedź brzmi: kiedyś kiedyś przy następnym euro będzie toto leciało przez niskio-stw

 5. a władze lokalne głównie się martwią o utrzymanie stołków, a nie bezpieczeństwo ludzi. Przecież ten wypadek zdarzył się pod samym nosem policji, w poranek targowy

 6. W te poniedziałki ruch z dk9 kumuluje się z tym jarmarcznym. Trwa to kilka godzin. Powinno się instalować tymczasową sygnalizację świetlną. Stróże prawa na parę godzin stawiają te koronosła, włączają i po temacie. Ponadto ten wjazd od Huty nie należy do łatwych. Zaniedbano szansę jego modernizacji przy remoncie dw kilka lat wstecz, zresztą i inne kwestie związane z tą drogą. Tak to wychodzi jak się inwestuje pod wybory.

 7. o jakich wyborach piszesz bo lokalni władcy to w tym temacie mogą sobie (pod)skoczyć, a centralne mają inne tematy niż kawałek nie najruchliwszej dk w jakiejś południowo-wschodniej wsi.

 8. Czy to ważne czy to jarmark w poniedziałek czy pogrzeb lub wesele w inny dzień? Ot jeżdżą jak te siroty, aby szybko, aby wyprzedzić jeszcze jednego,aby do przodu….a potem zdziwieni i winni ci co nie postawili tam świateł albo Policja to tam jest obok… BEZ SENSU!!

 9. [quote]o jakich wyborach piszesz bo lokalni władcy to w tym temacie mogą sobie (pod)skoczyć, [/quote]
  a właśnie, że dużo mogą na wzór tych z Nowej Dęby, którzy skutecznie ingerowali w modernizację dk9 przez miasto (wysepki, zjazdy, itp.)

 10. w tym wypadku brał też udział mój chłopak (kierowca audi) na szczęście jemu nic się nie stało, choć byłam przerażona gdy do mnie zadzwonił…. Zgodzę się z większością komentarzy że niektórzy jeżdżą po prostu tragicznie, w ogóle nie zdając sobie sprawy że są zagrożeniem dla innych….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here